www.feelunique.com - 12

  • 58 068
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 843
И аз чакам палитра на Герлен от намалените; но я поръчах преди няколко дни, съответно е диспачната на 15. 01 - все още нямам основание за недоволство.

Но я мисля тази палитра - тя е от четворките на Герлен с намаление 50 процента - като пуснаха намалението, моментално всичко се изчерпа. И след доста дни случайно виждам, че пак са заредили една от палитрите. Веднага я поръчах, малко след това на въпросната палитра излезе надпис, че не е налична. На следващия ден получих имейл, че е диспачната. Надявам се да нямам проблеми; да съм хванала някаква изостанала бройка от тази палитра и да имам късмет да я получа.

# 706
  • Мнения: 1 449
Момичета, по този повод със забавянето на изпращането имам поръчка от миналата седмица и не бях получила мейл, че е пратена. И сега си влизам в профила и гледам шипната на следващия ден, а мейл не са ми пратили. Да не би и при вас така просто да не са уведомили, че е изпратено, а всъщност да е?  newsm78

Първо получих за пет дни януарската си поръчка. Едва след това - двете от Коледа Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 9 546
Здравейте, на 29.12 поръчах една палитра на Герлен намалена на 50% и изключително бързо след няколко часа излезе че е диспачната и все още не съм я получила. На 30.12 правих друга поръчка с ваучер за РД, тя беше диспачната чак след 3 дни, но си пристигна обичайно за седмица. Има ли някой друг, който да чака пратка от намаленията от този период. Писах им, но още нямам отговор  Thinking
Аз. От 30.12. Peace

# 708
  • Мнения: 1 197
Момичета, по този повод със забавянето на изпращането имам поръчка от миналата седмица и не бях получила мейл, че е пратена. И сега си влизам в профила и гледам шипната на следващия ден, а мейл не са ми пратили. Да не би и при вас така просто да не са уведомили, че е изпратено, а всъщност да е?  newsm78

Първо получих за пет дни януарската си поръчка. Едва след това - двете от Коледа Simple Smile
Явно на произволен принцип ги пускат Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 104
Момичета, как стои въпросът с ваучерите, които изпращат за рожден ден?
Интересува ме кога го изпращат (преди или след р.д.), за определена сума ли е или процент отстъпка, има ли някакви ограниения при ползването му, за какъв срок важи и т.н. Понеже моят е следващата седмица, та да знам дали да поръчвам сега докато има код или все пак да поизчакам. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 2 843
Ваучерът се получава сутринта, на самия рожден ден. Срокът за използването му е месец, мисля. Сумата е различна - при някои потребители е 5 паунда, при други - 10; не знам от какво зависи тази разлика.

# 711
  • София
  • Мнения: 104
Ваучерът се получава сутринта, на самия рожден ден. Срокът за използването му е месец, мисля. Сумата е различна - при някои потребители е 5 паунда, при други - 10; не знам от какво зависи тази разлика.
Благодаря!   bouquet

# 712
  • Мнения: 234
Сега на 9.01. Имах РД и получих същия ден ваучер за -10 паунда(вече и похарчени). Важат за един месец.

# 713
  • София
  • Мнения: 104
A има ли минимална сума, необходима за използване на ваучера?

# 714
  • Мнения: 14 502
Да, 20 паунда

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, как стои въпросът с ваучерите, които изпращат за рожден ден?
Интересува ме кога го изпращат (преди или след р.д.), за определена сума ли е или процент отстъпка, има ли някакви ограниения при ползването му, за какъв срок важи и т.н. Понеже моят е следващата седмица, та да знам дали да поръчвам сега докато има код или все пак да поизчакам. Simple Smile

Какъв код има в момента?
Друг ли е, освен този HAPPYHAIR10?

# 716
  • София
  • Мнения: 104
Момичета, как стои въпросът с ваучерите, които изпращат за рожден ден?
Интересува ме кога го изпращат (преди или след р.д.), за определена сума ли е или процент отстъпка, има ли някакви ограниения при ползването му, за какъв срок важи и т.н. Понеже моят е следващата седмица, та да знам дали да поръчвам сега докато има код или все пак да поизчакам. Simple Smile

Какъв код има в момента?
Друг ли е, освен този HAPPYHAIR10?

HAPPYHAIR15 - 15%   Peace
Изтича в полунощ UK време

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Той е само за продукти за коса, нали?

# 718
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Winter Sale до края на януари ли продължава?

# 719
  • София
  • Мнения: 4 777
Взех си поръчката от 11 януари Simple Smile Точно една седмица. явно пощите са се завърнали към нормалния ритъм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт