На пазар във Варна - 36

  • 51 622
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 471
Здравейте, загубихме машинката на ципа от якето на детето (от този вид , които са с отваряне и от долу т.е. 2 машинки) - знаете ли дали и къде може да се намери нова машинка без да се сменя целият цип?
Скоро сменях и двете машинки при обущар до магазин Макао в Победа.Взе ми 4 лв за двете,така че опитайте при обущар,който Ви е наблизо.

ул. Чинар, 30м от Макао, но ще работи от 09.01.15.

Машинки сменят и в кинкалерията, която се намира в подлеза до Македонския дом.

# 706
  • Мнения: 5 462
Здравейте!Помня, че отдавна беше дискутирано, но пак да питам - от къде мога да намеря запечатващи се пликове - от тези с ципа или другите с лентата.Искам да си купя повечко.
Ракива
Във всеки магазин на Мегапорт или друг производител на торбички, опаковачно фолио и т.н.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 375
 Живанк@,рол-она  против изпотяване на Ревлон,който търсиш,съм го купувала от Кауфланд по препоръка на съфорумки.

# 708
  • Мнения: 1 043
Момичета ,помагайте!Къде да търся голям сач и комплект за барбекю? newsm78

# 709
  • Варна
  • Мнения: 478
Къде фото в района на Кауфланд Възраждане?
Може да е късно, но да отговорим - фото има не във Възраждане, а в Младост на пазарчето посока Пикадили Младост.

# 710
  • Мнения: 1 931
Живанк@,рол-она  против изпотяване на Ревлон,който търсиш,съм го купувала от Кауфланд по препоръка на съфорумки.

Благодаря, но за съжаление в момента и в Кауфланд го няма.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Ревлон продават в Дъглас и вчера бях на техния щанд, но не се сетих да проверя дали го има.

# 712
  • Мнения: 189
Здравейте! Знаете ли къде във Варна продават дървени слепени плотове? Последно бях гледала в Практикер и baumax, но вече не продават там.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 437
Момичета,откъде да намеря качествено спално бельо във Варна.Засега съм се спряла на Тач и Роксима дрийм,но,ако имате идея за нещо по-добро,моля пишете!

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Подариха ни такова от English home в Гранд Мол и за сега съм доволна, но го ползваме от 3-4 месеца само.

Цените са по-високи от тези, на които ти си се спряла.

# 715
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Здравейте! Знаете ли къде във Варна продават дървени слепени плотове? Последно бях гледала в Практикер и baumax, но вече не продават там.

По околовръстното , тръгвайки по Хр. Смирненски , от моста / вятърна мелница,  по реда от ляво, има склад , от който пазарят дребните производители.

# 716
  • Мнения: 2 478
Спално бельо купувам само ранфорс от един склад в Левски, ул.Емануил Манолов мисля че се казва.
Същото като Роксима дрийм, дори по-хубаво, на по-ниски цени.

# 717
  • по морето
  • Мнения: 199
Здравейте! Знаете ли къде във Варна продават дървени слепени плотове? Последно бях гледала в Практикер и baumax, но вече не продават там.

По околовръстното , тръгвайки по Хр. Смирненски , от моста / вятърна мелница,  по реда от ляво, има склад , от който пазарят дребните производители.
 

1/ Посока Каменар, след Вятърна мелница, вдясно има голям склад.
2/ Бриколажа

# 718
  • Мнения: 25 813
Момичета,откъде да намеря качествено спално бельо във Варна.Засега съм се спряла на Тач и Роксима дрийм,но,ако имате идея за нещо по-добро,моля пишете!
Аз съм само с TAC, и откакто го открих, друго спално бельо не ползвам...доста качествени са, пускала съм ги на 90 градуса, не са мръднали. Доволна съм. Peace

# 719
  • Варна
  • Мнения: 437
А някакъв по-точен адрес на склада в Левски,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт