ЕЛП, 44, равновесно.

  • 24 017
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 38 985
О, моите и двамата /10 и 4/ все още ръсят бисери, смея се много, ама ме мързи да записвам.

# 706
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 290
"Аз пък ще го пиша/чета/произнасям/рисувам така, защото си имам изградени навици!"
това от седем годишния змей Горянин. Crazy

т'ва вместо здравейте и наздраве  Blush

# 707
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И е много прав, разбира се. На 7,
казват мъдрите, си е изграден чо-
век, после са само довършителни
работи  Laughing

# 708
  • Мнения: 3 736
Тъъъй, тъй, тъй. За диноразвите ви казах, нали? Оня ден хванах баща ѝ нарочно да я кара да я повтаря тая дума, за да се хили като болен.  hahaha

Мен също ме убиват мъдрите им умозаключения. Ама наистина мъдри, разумни, такива, логични. Снощи, прочитам приказката, тя запява за Червените ботушки, ама с половин глас. Аз затаявам дъх, че е свенлива с пеенето, но не устоявам и пейвам втория стих. Следва "Не, няма да пея, защото сега ще спя". Диване с диване!

Розе, и още по-забавно ще става, това със смяната на местата на звуците ми е много любимо.  hahaha

# 709
  • София
  • Мнения: 38 985
При нас са диВозаври. И Да направя е На направя.
Днес си задържах малкия вкъщи, че ни се спеше.

# 710
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пуци, не си казала за динозавъра. Връщах се и назад - не. Ако все пак да, тогава те моля да го повториш за мен, не обичам да изпускам детските сладости.

А нашият мисли, че професия и професор, понеже са близки по звучене, произтичат едно от друго. И като го питат "какъв ще станеш?", напоследък казва "професор". Питам защо, той казва: "защото не мога да си избера професия". Т.е., според него, ще има някаква професия, но понеже не се знае точно каква, значи - професор, човек с професия (някаква).

# 711
  • Мнения: 3 736
Ааа, това е още по-хубаво, щото е и смислено.  hahaha

Ами то това е, Свечи - вместо динозаври казва диноразви.  Mr. Green А с играта на кренвирш запознах ли ви? Това е да се изкатериш по гърба на креслото, което госпойцата ползва за батут, и да се плъзнеш напред към седалката. Очевидно като кренвирш, тя си я кръсти така. Даже вече сама може да прави кренвирш, не се налага да я дърпам за ръцете.

Аз искам да кажа честит имен ден, пък който се познае, ако иска ще си признае.  Hug  bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 38 985
Не искам да му пусна игрите и  сега ми пее" Сърда ти се ... да те обичам" Mr. Green

# 713
  • Мнения: 3 736
 hahaha

Къде ли са останалите? Да не ги е затрупало? Mr. Green

# 714
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Кицетоооо  Heart Eyes Диноразвииии  Joy Joy Joy

Не искам да му пусна игрите и  сега ми пее" Сърда ти се ... да те обичам" Mr. Green

 Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 5 658
Ето ме - затрупана, мокра, кална... колкото по-нещастно нещо си представите, толкова по-близо до истината ще бъдете. Диноразви - прекрасно! Кренвирш още повече! Професор си е толкова логично, че няма за къде да го захванеш. Аз май съм разправяла за един сериозен препъни-камък на Дреболинда - проажина. Вари го, печи го, проажина, та проажина. Хем вече знае, че не се казва така, ама така си излизало самичко, каза детето. Другият лаф, с който не можем да се разберем, е "едва си счупих крака", "едва ме намокри дъжда", като се има предвид "едва не ме намокри", разбира се. Повтарях, потретвах, подесетвах, полза няма, оставих лафа да се оттече и правилното да си дойде самичко.
Пък голямото малко, дето с дума дупка прави, от мързел и от нежелание да ходи на училище, преди няколко вечери решил, че ще е болен, за да го оставя вкъщи. Шепне (понеже да не види от майка си, и на него му се е изгубил гласът уж) и ми показва да видя какво ми е написал на таблета си (цитирам дословно):
"Боли ме гърлото и не знам дали утре ще се чувствам достатъчно добре, за да отида на училище със страданието, което изпитвам (драматична музика)."
Не знам как се сдържах да не му опляскам драматичното дупе, ама отидох да се хиля в другата стая, та замина и драмата, и чудото.

# 716
  • София
  • Мнения: 38 985
 Joy
Ама и музика си добавил!

На мен пък адски ми се излиза, ама като гледам какво е, не смея.

# 717
  • София
  • Мнения: 5 658
НЕ! Не си е добавил музика, а е написал с думи в скоби "драматична музика", като ремарка в сценарий  Joy Щях да умра от смях.

# 718
  • n/a
  • Мнения: 3 341
 Laughing Атти, поне гребеш смях с пълни шепи -
това си е почти за завиждане. Много драма-
тично (без музика) благодаря  Hug
Нали си спомняш за купупките. Е, знаеш ли
колко е невесело, когато вместо усмихващо-
то купупки получаваш фонетичен разбор по
темата "а когато бях малка, го произнасях
неправилно, защото ... " и т.н.  Laughing Не че и
анализът не може да е весел, но не е така
свежо.  Laughing

# 719
  • София
  • Мнения: 5 658
Е, сега, систър, не омаловажавай анализите на ЛоДж - може да не са достатъчно усмихващи, но са предоволно умъдряващи (като предаващи мъдрост да се тълкува творчодумеството ми нескопосано) Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт