ЕЛП, 44, равновесно.

  • 24 014
  • 738
  •   2
Отговори
# 720
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Повярвай ми, Атти, никак не ги омаловажавам.
Само споделям известна носталгия по времето,
когато усмивките бяха повече. Някъде открове-
но детското и непосредственото бавно и почти
неусетно взе да се стопява.  Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 38 985
С моята голямата сме на етап съчинения. Въпреки че още има някои смешни думи и изрази.
Но при съчиненията комедията е пълна - логиката бяга, накъдето си иска.
Понякога ми писва и аз сядам да пиша. Знам че не е възпитателно.
Затова пък аз имам чувството, че ще пропиша пак. Ааа, де!

# 722
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Еееее, благодаря ви! Донесли сте чудни веселби! Диноразви  и копупки - наш Лъч по същата логика се движи, много често разбърква и той срички и звуци.
И сърдене за обичане.  Joy
Обаче "страданието, което изпитвам" ме разби - намяза ми на младия Вертер Joy Joy
Да ви кажа, повеселих се от сърце.

За разлика от снощи, когато много се смях, но някак без да се радвам...ако ме разбирате, де.

Гледах снощи Камен Донев - Възгледите на един учител за народната просвета...
В началото се уплаших, че въобще няма да мога да се разсмея и ще се изложа едва ли не - всички се заливат от смях, моя милост като сфинкс.
Изобщо не разбрах каква е идеята на първата смешка, (а се имам за  средно умна жена) - беше някакъв уж мексиканец (с всички мексикански първосигнални атрибути - сомбреро, мустаци и т.н.), уж художник - който стоеше до една абстрактна картина, по-точно триптих и Камен Донев изля един поток от безмислено навързани думи за също толкова безмислено изглеждащия уж шедьовър.

По-нататък вече се смях - човекът (Камен Донев) осмя всички до болка експлоатирани "недъзи на нашето болно общество" (любимо ми е просто това клише) - абитуриентските балове, сватбите, катаджиите, силиконовите мацки, калпавите пътища и срещата на чужденците с тях, пътната и друга маркировка, рекламите, плюскането, пиенето, летуването на море, че даже и грубия секс не беше пропуснат.
Смешно беше, не мога да отрека. И весело -той танцува всички стилове и пя на всякакви езици. Обаче... ми остана кофти вкус - чиста халтура си беше...забавление за масите. На места текстът си беше даже просташки, нищо че накрая ни призова да се борим с простащината...
Дааа...Камен Донев...
Мислех го за по-умен, да си призная.
  

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 15:29 от svetal4o27

# 723
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Снощи ЛоДж ми показа кратко филмче
"Българ". Очевидно във връзка с голе-
мия филм. Отвратена остана тя от гле-
дането насаме, безмерно огорчена ос-
танах и аз след гледането заедно. Не
съм чела ревюта на филма, но не бих
си го причинила.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 219
Камен Донев ако не беше забавление за масите, нямаше да му се продават така представленията. С цялото ми уважение, разбира се. Аз не успях да се доборя нито веднъж до билет. Някой ден ще успея надявам се. И съм сигурна, че ще е смешен плач положението. Нещо ми омръзна да се надсмиваме над байганьовщината, а в същото време реално никой да не си мръдва пръста против нея. Хайде не никой, но са единици реагиращите адекватно.

Има ли нужда да ви казвам за барелината и тевелизора? Друго не помня от себе си, а това го помня щото още се замислям балерина ли беше или барелина.

# 725
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
...

Гледах снощи Камен Донев - Възгледите на един учител за народната просвета...
Скрит текст:
В началото се уплаших, че въобще няма да мога да се разсмея и ще се изложа едва ли не - всички се заливат от смях, моя милост като сфинкс.
Изобщо не разбрах каква е идеята на първата смешка, (а се имам за  средно умна жена) - беше някакъв уж мексиканец (с всички мексикански първосигнални атрибути - собреро, мустаци и т.н.), уж художник - който стоеше до една абстрактна картина, по-точно триптих и Камен Донев изля един поток от безмислено навързани думи за също толкова безмислено изглеждащия уж шедьовър.

По-нататък вече се смях - човекът (Камен Донев) осмя всички до болка експлоатирани "недъзи на нашето болно общество" (любимо ми е просто това клише) - абитуриентските балове, сватбите, катаджиите, силиконовите мацки, калпавите пътища и срещата на чужденците с тях, пътната и друга маркировка, рекламите, плюскането, пиенето, летуването на море, че даже и грубия секс не беше пропуснат.
Смешно беше, не мога да отрека. И весело -той танцува всички стилове и пя на всякакви езици. Обаче... ми остана кофти вкус - чиста халтура си беше...забавление за масите. На места текстът си беше даже просташки, нищо че накрая ни призова да се борим с простащината...
Дааа...Камен Донев...
Мислех го за по-умен, да си призная.
 

това ще да е втората "серия".  Peace
ацки неколтурна се чувствувах миналия месец.  Blush
и все си мислих, че заглавието би трябвало да е "за възпитанието", не за просветата...

какво исках да кажа?  Blush

# 726
  • София
  • Мнения: 5 658
какво исках да кажа?  Blush
Според мен - наздраве  Peace

# 727
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 904
Моето диване пише и чете вече, но упорито отказва на научи правилно някои думи. Казва си цаверица, тевелизор и глабодаря и туй то.

# 728
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Повярвай ми, Атти, никак не ги омаловажавам.
Само споделям известна носталгия по времето,
когато усмивките бяха повече. Някъде открове-
но детското и непосредственото бавно и почти
неусетно взе да се стопява.  Laughing

И невинността изчезва, нали...
И аз го усещам по нашата вече почти 12-годишна госпожица...
Хем е хубаво, че растат, хем е малко тъжно, че детето в тях започва да отстъпва на "младия възрастен" (обажавам този израз)  Joy.

Моето диване пише и чете вече, но упорито отказва на научи правилно някои думи. Казва си цаверица, тевелизор и глабодаря и туй то.

Адашче, много сладък и твоят човек с таз цаверица.  Тевелизор и нашият казваше, но "багадаля".
А сега така произнася "пътешествие", че даже не мога да го повтаря - все едно е сложил всичките букви в шапка и ги е разбъркал.
Все по-малко са вече смешните сладки думички....
Обаче следва Майското цвете, което все още говори като делфините.  Joy Joy

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 15:41 от svetal4o27

# 729
  • Мнения: 3 784
Тъшепевстие?  Laughing

Ако сте добри, довечера ще ви сготвя нова тема. Обещавам да е вкусна като коледна пуйка.  Laughing Анджи, нямаш против, нали?

# 730
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добри ще сме, даже много добри Joy Joy

# 731
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ето, знаех си, Ники и тя е елфка под прикритие.
Зачудила се бях що ще чиним с новата тема при
отсъствието на Анге  Hug

Не бих казала, че невинността изчезва, там си е,
ама рафинирана. Обрана ѝ е естествеността. Да,
леко натъжаващо е.  Laughing

# 732
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ники, молим те, готви! Аз ту имам нет, ту нямам, ту мен ме има, ту ме няма ... да не затриваме темата бадева!

# 733
  • Мнения: 3 784
ЕЛП 45 не ми се получава.  Sad  Айшмусеневиди новата фейсбукска "визия" на "информационната платформа".

Ако някой иска, нека пусне, на мен ми се отщя. Бях ни изнамерила ето това за тематична снимка горе, а ето и коледна декорация, ако искате:



Ето и тема 36, че ни липсва в списъка в първи пост.

# 734
  • София
  • Мнения: 5 658
Може ли да се пробвам да я сготвя аз?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт