Брак на българи с чужденки

  • 28 697
  • 268
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 991
По-добри партньори са чужденците, защото законите им са в защита на децата и ги оставят до просешка тояга при развод. За това ония митими чужденци си натискат парцалите и слушкат, а жените, защото си знаят правата не са роболепни. Това за българките, като отидели на бригада, че се хващали за първия "клон"/не случайно в кавички/, същото се наблюдаваше и едно време с моряците и първите чужденци с кораби като дойдеха. Мечтата на една жена беше да се ожени за чужденец и да избяга. Също със завидно самочувствие, че сме хубавици всички, което няма много общо с реала. Чужденците услужливо им даваха да ги подържат за "клона" докато са тук и после помахваха за сбогом.

# 46
  • Мнения: 1 959
Противоречиш си.
Първо писа, че българките нямали същите права (което не е вярно) и били роболепни домакини,
сега, че чужденците слушкали, заради законите при развод.
Последно? Кой е вързан с верига за радиатора?

# 47
  • Мнения: 9 991
Златина, хич няма да се хабя да ти се обяснявам Peace

# 48
  • Мнения: 2 229
Със сигурност са по-красиви от немци англичани и подобни ,така че не е от външният им вид.

Явно не така мислят чужденките  Peace (нито пък аз).

Не, че е най-важното, но красиви със сигурност не са.

# 49
  • София
  • Мнения: 12 374
Не е чак толкова рядко.
Двамата най-добри приятели на мъжа ми са женени за чужденки.

Първият, който м/у другото е от стар софийски род, известен още преди комунизма, за полякиня. Запознали се в Щатите, имат момченце на 7. Страхотно хлапе, едно от най-възпитаните деца, които познавам.

Вторият е женен за американка. Или по-точно беше, че наскоро се разведе и се ожени за българка. Сега гледа три деца: две от първия брак и едно от втория. Страшно загрижен, всеотдаен баща, финансово подкрепя много бившата си жена и прекарва всяка минута с децата си. Разведоха се цивилизовано, без драми, и сега са приятели, трите деца са все заедно.

# 50
  • Мнения: 7 519
Е да де, женят се но за какви? Рускини, полякини и други подобни, а не примерно германки, шведки или французойки Wink

# 51
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Е да де, женят се но за какви? Рускини, полякини и други подобни, а не примерно германки, шведки или французойки Wink
Бабата на мъжа ми по бащина линия е французойка  Grinning

# 52
  • Мнения: 6 993
Познавам един, женен и в последствие разведен с германка.
Иначе от моята среда няма мъже с чужденки, но няколко момичета с чужденец има - факт. Thinking

# 53
  • София
  • Мнения: 12 374
Ми единият, за който споменах, беше женен за американка.

Какъв е проблемът с полякините, не разбрах? Жената е от прекрасно семейство, доста заможно. Знае 4 езика, направи докторантура в Париж. Умна и интелигентна, хубава също - аз не харесвам много руси и светли, но тя си е хубава. И за разлика от доста жени и техните отрочета, които опознах по парковете, детето и е усмихнато и възпитано.

Аз съм си го заплюла за зет  Flutter

# 54
  • Мнения: 7 171
Тъжното е, че българка като се ожени за чужденец ги няма същите права и пак сме роболепни домакини.

Тъжното е, че сте уж млади хора, а клишетата за горката българка, женена за дебел, стар и грозен чужденец, само защото е чужденец, която му е слугиня, още не ви е напуснало.
От къде ги вадите тия заключения  ooooh!

Твоя чужденец читав ли, че се обаждаш? Защо се е оженил за теб? Защото местните не са го искали. Факт! Щом ССФ казва.  ooooh!

# 55
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Противоречиш си.
Първо писа, че българките нямали същите права (което не е вярно) и били роболепни домакини,
сега, че чужденците слушкали, заради законите при развод.
Последно? Кой е вързан с верига за радиатора?

Tя си говори на изуст  Laughing

Рускините и българките които знам са страхотни жени , оправни и със страхотни семейства мъжете им ги гледат в очите  Grinning

Има и такива с неуспели бракове , ама не е ли нормално като не върви връзката  да се разведеш.

За рускините които знам не ламтят за гражданство от чуждата страна горди са с произхода си. (майка е така 40 години живее в Бг още си е с руско гражданство)

# 56
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Не че е фатално, но се пише раболепен

# 57
  • Мнения: 7 519
Ми единият, за който споменах, беше женен за американка.

Какъв е проблемът с полякините, не разбрах? Жената е от прекрасно семейство, доста заможно. Знае 4 езика, направи докторантура в Париж. Умна и интелигентна, хубава също - аз не харесвам много руси и светли, но тя си е хубава. И за разлика от доста жени и техните отрочета, които опознах по парковете, детето и е усмихнато и възпитано.

Аз съм си го заплюла за зет  Flutter
Няма проблем с полякини и рускини, просто са с подобен манталитет и култура на нашата, за това и българите могат да имат успешен брак с такива, но с другите за тях си е направо културен шок, еле пък като я накара да му нареже салата и да му налее ракията, докато той си гледа мача Wink.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 374
Ти нали си даваш сметка, че не всички бг мъже са от вида, описан от теб? Моят не е. И приятелите му, поне повечето, не са. И бившият ми мъж не беше..особено пък той  Wink

# 59
  • Мнения: 14 478
Е да де, женят се но за какви? Рускини, полякини и други подобни, а не примерно германки, шведки или французойки Wink
Защото германките и шведките гледат доста презрително на нашите българчета. Все едно българка да тръгне с някой ром от махалата. Не че не се е случвало, но е рядкост...

Общи условия

Активация на акаунт