Filorga - красива всеки ден! - тема 4

  • 90 443
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Днес влязох в една аптека за лепенки и видях, че има продукти Филорга с подарък - някой взимал ли е и знае ли какъв е?  Rolling Eyes newsm78



MaRin4et0, аз винаги съм нанасяла от носа към слепоочието и под и над окото  Peace Така съм свикнала, а и все едно опъвам кожата навън, ако изобщо може да се ползва думата "опъвам". Картинката е от предната тема, а може би в по-предната го коментирахме  Peace Не е препоръка от Филорга. Наподобява ми на схема от масажните движения  Peace



Предлагането по-малките разфасовки е чудесна идея  Peace



renni79  Blush аз много харесвам пяната, но не съм ползвала мицеларната вода, за да ги сравня  Blush

# 31
  • Мнения: 1 304
Много полезна тема  bouquet
И аз да си попитам дали е подходящ крема Time Filler за възрастта ми /34 г./ за редовно ползване, или от време на време за превенция на бръчки,или и да заложа на друг крем на Филорга newsm78

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120

DELI22,и аз на 34г и съм със този крем,но мат.Мисля,че ще ти хареса Peace

# 33
  • Мнения: 1 304

DELI22,и аз на 34г и съм със този крем,но мат.Мисля,че ще ти хареса Peace
Благодаря,най вероятно мат ,защото съм съм смесен тип кожа, но има ли разфасовка от 30 мл на този:D newsm78

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Не съм виждала Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 3 271
Алена, благодаря за страхотно оформената тема. Hug

Мицеларната вода на Филорга е страхотна. Ползвала съм може бинад 7-8 различни мицеларни води, но тази е най добрата. Почиства идеално, и макар че преди нея често ползвам масло за почистване, когато не съм го ползвала и имам пряко впечатление от нея констатирам, че кожата освен почистена е и мека и нежна, сякаш има лек крем върху лицето.
LIP STRUCTURE го ползвам от доста време. Харесва ми балсама за устните. Стават хидратирани и гладки. Серума за около устни също е много добър. Предполагам,  че пушачките се влюбят в него, защото хидратора много добре зоната около устните.

__________________________________
Относно Гуна.
 Аз споделих на момичетата в темата за този крем. Според мен е уникален и независимо от странната консистенция и мирис просто озарява и изглажда кожата. Той не е просто бяла козметика, а лечебен крем, който възстановява увредена, проблемна и дехидратирана кожа. Идеално го съчетавам с Филорга и с който и да е друг крем, а серума Витае на Гуна е много добър за бръчици и дори под очите го слагам и Ина коста под веждите и има и лифтинг ефект.

Чакам



Ако някой го е ползвал и има лични впечатления, мола да сподели.  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 3 840
Чудесно звучи това, и тези кремчета по 30 мл без парабени задължително ще ги поръчам. А от професионалната серия на Филорга, Skin Perfusion, някой има ли впечатления?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 500
Алена, благодаря за новата тема, прекрасно оформление!   bouquet

Много харесвам Филорга, в момента ползвам Тайм Филър Мат за дневен, Изо Структура за нощен, като го редувам със Слийп енд Пийл, Мезо Маската и околоочният  Оптим Уеиз.

Иска ми се да взема и черният крем и новият серум.  Simple Smile

Гуна купих преди около месец от аптеката на ул. Костенски водопад. Действието ми харесва, лицето става гладно и свежо, но хич не ми допада миризмата му.  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 079
Днес влязох в една аптека за лепенки и видях, че има продукти Филорга с подарък - някой взимал ли е и знае ли какъв е?  Rolling Eyes newsm78
Страхотно оформление, благодаря за грижата Hug
Подаръкът е малка (20 мл или нещо подобно)мицеларна вода. Аз имам голяма разфасовка и ми се видя излишно Flutter
Мицеларната вода е чудесна, но аз я ползвам след почистване с измивен продукт, за да обере остатъците от грима на очите. Самостоятелно също се справя перфектно Peace Като ми свърши измивният демакиант, смятам само водата да ползвам Flutter
Този крем Гуна има ли противопоказания, мисля да зарадвам мама Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 9 187
  bouquet за темата
Изпуснала съм Ви Embarassed

# 40
  • Варна
  • Мнения: 610
 Алена,благодаря ти за полезната и богато оформена тема!
 
Това за малките разфасовки е много хубаво,не знаех,че има и такъв вариант.Не само ,че е по-евтино,но е и в тубички.Аз мразя да бъркам в бурканчета.
 
Много харесвам мицералната вода на Филорга.Не лепне,не ми опъва кожата.В пъти е по-добра от Биодермата,която ползвах от доста време.

# 41
  • Мнения: X
  bouquet  bouquet

И аз да се присъединя към много доволните:

В момента доизмазвам Оптим айс като го редувам с Тайм филър айс. Определено от втория съм по-доволна. По плътен крем, като че ли има ефект на тъмните ми кръгове, видимо опъва кожата.
Освен Слийп анд пийл ползвам и слийп рикавъри.
През деня съм на Изо стръкчър(много повече ми пасна на кожата от Тайм филър, но е доста плътен крем и в най топлите дни ми омазняваше носа), понякога в топли дни само на Скин стъкчър. Много хубав серум.
Мезо маската ми е задължителна веднъж в седмицата.

Сега се чудя как да подходя към едни петна и лунички. За сега подготвям кожата със слийп енд пил. Мисля да си взема Ейдж пийл програмата(миналата година подейства много, много добре), но се чудя дали после е подходящо да продължа Пигмент перфект? Какво е действието на Мезо С? Или някой продукт от професионалната серия?

# 42
  • Мнения: 101
Здравейте момичета, аз все още чакам доставката си от Pharmashopdiscount. Търсих из сайта им повече инфо за срок на доставка, но не видях. Случайно да знаете за колко време ги доставят до Англия?

Желая ви хубав ден!

# 43
  • София
  • Мнения: 3 271
  bouquet  bouquet



Сега се чудя как да подходя към едни петна и лунички. За сега подготвям кожата със слийп енд пил. Мисля да си взема Ейдж пийл програмата(миналата година подейства много, много добре), но се чудя дали после е подходящо да продължа Пигмент перфект? Какво е действието на Мезо С? Или някой продукт от професионалната серия?

Петната от тазгодишното слънце ги махнах на 90% с един от кремовете на професионалните продукти на Филорга. В предишната тема бях писала за него. Невероятно добър крем. В момента не го намирам за да ти го покажа.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 271
И още нещо момичета,
Извинявам се за двата поредни поста  Embarassed но някоя ползвала ли е ето тази терапия на Филорга за около очи
http://www.ladiespoint.net/filorga_prof4.html

Общи условия

Активация на акаунт