Filorga - красива всеки ден! - тема 4

  • 90 436
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Изразходих два тестера на Слиип енд Пийл - харесва ми кремът и бих искала да си го купя.

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 16:58 от Лита

# 46
  • Мнения: 101
Получих си поръчката  Joy Много съм щастлива!
Вече съм доволно намазана в очакване на УАУ ефекта  Peace

Изпратили са ми и 2 мострички на Skin Absolute Simple Smile

PS. Оказа се, че Time Filler мирише много по-хубаво от този, който пробвах в магазина.




# 47
  • София
  • Мнения: 1 175
Получих си Мезо маската и веднага се нацапотих Laughing
Ефекта наистина е УАУ! Crazy
Много съм доволна!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета,
Хубава статия за Филорга в Монитор.
http://www.monitor.bg/article?id=433013

# 49
  • Мнения: 3 413
Това беше прословутият крем на Гуна, нали - http://www.marvi.bg/guna-natur-4-ovlajnqvasht-i-revitalizirasht- … e-75-ml-9876.html

За нормална кожа към комбинирана, склонна към зачервяване, черни точки подходящ ли е?

# 50
  • София
  • Мнения: 3 840
То май друг на Гуна няма. Май е подходящ за всеки тип кожа и възраст. Някои момичета се оплакваха от миризмата  и консистенцията му, но едва ли е болка за умиране.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 556
РуСа-Мамма, този е  Peace
За съжаление нямат тестери, за да го пробваш. На мен ми беше идеален лятото както за дневен, така и за нощен.
Други момичета го понасят по-добре за нощен.

Аз имам черни точки - на тях не съм забелязала да влияе.
Зачервява ми се кожата, но зимата и сега за пръв път ще го пробвам през студените месеци. Нямам представа дали влияе на зачервявания.

Искам да отправя специални благодарности на Magnollia, защото тя първа писа за него   bouquet

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 10:24 от missNoir

# 52
  • София
  • Мнения: 3 271
РуСа-Мамма, този е  Peace
За съжаление нямат тестери, за да го пробваш. На мен ми беше идеален лятото както за дневен, така и за нощен.
Други момичета го понасят по-добре за нощен.

Аз имам черни точки - на тях не съм забелязала да влияе.
Зачервява ми се кожата, но зимата и сега за пръв път ще го пробвам през студените месеци. Нямам представа дали влияе на зачервявания.

Искам да отправя специални благодарности на Magnollia, защото тя първа писа за него   bouquet

  bouquet

Правила съм мезотерапия на Гуна. Превъзходна е. Много лека и почти безболезнена. След процедура изчаквах около час, слагах Фон дьо тен и заминавах на дело Simple Smile Никакви синини, белези или каквото и да е видимо от нея. То и доктора има значение.   bouquet  И Гуна, както и Филорга имат много качествени професионални продукти, но за разлика от Филорга Гуна са по-скоро с лечебна насоченост. Повлияват освен кожни проблеми и такива свързани с кости, стави и следоперативни рехабилитации, заради силния и изчистен вид на колагена, който са синтезирали.
Тази мезотерапия, която правих беше с не против бръчки, макар и такъв ефект да има, а против тъмни петна,излезли след лятото. Изтри всички тъмни петна, избистри, хидратира, изглади кожата. Което си беше бонус Simple Smile
Тази процедура е направена изключително щадяща и е предвидена да се използва от бременни жени, които имат проблем с пигментацията и други несъвършенства.
Хубаво би било и ако Гуна направят като Филорга цял арсенал от продукти, но за момента и единствения им е страхотен.
РУСА МАММА няма да ти омазни, няма да ти повлияе на черни точици. Аз вечер го ползвам под другия ми крем. Сутрин го ползвам по-рядко.

# 53
  • Мнения: 3 413
Magnollia, за дневен крем би бил идеален? Аз така и не разбрах каква е функцията на този крем  Blush

# 54
  • Мнения: 2 188
Аз го ползвах и за дневен и за нощен. Хубав крем, бих го взела пак. Също съм с мазна кожа, склонна към черни точки и пъпки, добре ми се отрази.

# 55
  • Мнения: 2 495
Здравейте, момичета!
Взех си няколко мострички на Филорга, за сега от кремовете и серумите за лице нямам оплаквания.
От няколко дни тествам Оптим айс и за белязвам, че клепачите ми са подути и изпитвам трудност да ги държа отворени.
Някой от вас да е имам подобен проблем? В една аптека правят представяне на продукти на Филорга и си записах час консултация с дерматолог. Той определя според състоянието на кожата, кои продукти за ефикасни за него. Ще кажа за проблема ми с околоочния крем.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте, момичета!
Взех си няколко мострички на Филорга, за сега от кремовете и серумите за лице нямам оплаквания.
От няколко дни тествам Оптим айс и за белязвам, че клепачите ми са подути и изпитвам трудност да ги държа отворени.
Някой от вас да е имам подобен проблем? В една аптека правят представяне на продукти на Филорга и си записах час консултация с дерматолог. Той определя според състоянието на кожата, кои продукти за ефикасни за него. Ще кажа за проблема ми с околоочния крем.
В коя аптека правят консултация. Иска ми се и на мен.   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 3 840
Има ли аптека в София, в която може да се закупят кремовете Хидра и Тайм филър от акцията по 30 мл?

# 58
  • Мнения: 2 495
Vikute, в Италия съм.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 079
Ясно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт