Сняг октомврийски навън вали, сладкарничка за книги отвори врати! - 18 тема

  • 24 460
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 601
Миж , благодаря за новата тема  Hug  Като видях снежко и се сетих за Снежко на Несбъо  Laughing

Тук не спира да вали като из ведро , ужасно е  Tired  

Деси , ето по тази рецепта ги правя , като всички подправки ги купих днес пресни от Кауфланд , за да  са с по - силен аромат като станат готови http://www.lamartinia.com/2010/10/blog-post_10.html

Ставам да пия чай от джинджифилче , че досега спинках  smile3507

# 16
  • На високо
  • Мнения: 825
Хайде, като никога до сега, да се впиша сред първите Grinning!
Много хубава тема, Миж!
Благодаря ви за разбирането и подкрепата!
Забравих да кажа "Добре дошла" на Кабошар   bouquet!
Изчезвам, че съм нощна смяна тази вечер. Как ли да стигна до спирката на автобуса... smile3549  Много рано ще се стъмва вече, уф...
Утешавам се с "Добра година" на Питър Мейл.
Лека вечер на всички! Отивам да се трудя, че и един час повече тази нощ Mr. Green...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Записвам се и аз дано не ме забравите  Hug
Много хубаво заглавие и добре дошла на Кабошар !
Наспах се след поредния успешно взет изпит ,сега ще релаксирам с подаръка си от Миж  Heart Eyes
При нас вали ужасно и е студ,но в сравнение с снега който гледам в фейс е нищо  Crazy
Връщам се да ви чета ,по късно може пак да пиша  Peace

# 18
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нара, блогът на тази жена е страхотен. Фен съм й от години, а и децата й са прекрасни, като самата нея. Тези сиренца съм ги заглеждала, дали пък да не направя и аз. Че вече е време и за винце, ще се връзват перфектно. След един скапан ден, умората се гони по-лесно с нещо вкусно.

Авлига, лека да е смяната ти!  Hug

Мариетко, аз пък прочетох Книжарничката, но не съм я коментирала. То нали не ми беше до това. Не е нищо особено книгата, мога да я нарека с една дума - сърдечна.

 

# 19
  • Мнения: 2 491
Мариетко, кекса е чууууден на вкус, страхотен е, малко отвътре леко ми клисави, но съвсем леко и аз си знам защо, защото сложих малко повече кисело мляко за да го оползотворя...но това е моята рецепта, не ми излезе от формата, опече се и е стра-хо-тен! Малкият в момента го е нападнал Laughing Благодаря ти много мила Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 662
Мижка ,благодаря за новата тема.Прочетох условията на играта,може би ще ми трябват допълнителни разяснения,но  се надявам да схвана бързо.  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кабошар, ако и през тази тема си активна, достойно ще си извоюваш /грубо казано/ правото да участваш в Коледната игра. Ти си сериозен човек, засега с това впечатление останах. А и все забравям да те питам - пишеш ли в парфюмната тема? Май съм те срещала някъде и се сетих за там.

# 22
  • Мнения: 2 491
...
Гиговче, ти пък изобщо не отрази Снежкото на корицата  Crossing Arms
Ще видиш ти като ти се облещи през нощта срещу прозореца ти   #Shocked tooth
Ти мълчи че аз ей сега как се стреснах гледам този зловещ снежен човек и не знам откъде се взе и къде го гледам и викам не е истина как постоянно ме преследват, докато разбера че това е снимка на темата ooooh! и тъкмо щях да ти се "карам" и ти си писала Laughing

Ей какво се разписахте, човек не може да публикува Laughing, ей за това обичам лошото време, щото всички са тук или са сгушили по диваните с книга в ръка или гледат филмчета...ей такива лежерни почивчици ме изпълват с щастие, стига да сме здрави и да сме със семействата си де Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 567
Нара, благодаря  Hug

lorennka  smile3501 за изпита

Тук за малко беше спряло да вали...за малко  #2gunfire
Направих две тави пълнени чушки и засядам да си чета пред печката.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Миж, благодаря за новата тема   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 10 725
...
Гиговче, ти пък изобщо не отрази Снежкото на корицата  Crossing Arms
Ще видиш ти като ти се облещи през нощта срещу прозореца ти   #Shocked tooth
Ей какво се разписахте, човек не може да публикува Laughing, ей за това обичам лошото време, щото всички са тук или са сгушили по диваните с книга в ръка или гледат филмчета...ей такива лежерни почивчици ме изпълват с щастие, стига да сме здрави и да сме със семействата си де Peace
Именно   Heart Eyes такова блаженство ме е обзело след предиобедните ни снежни приключения точно на дивана с таблетчето в едната ръка и дистанцоонното за ТВ в другата...ММ си гледа мача,аз ще гледам Худини  Heart Eyes

Нели, аз съм "за" Кабошар да се включи в играта , ако и тя, разбира се желае Simple Smile Радвам се, че и ти споделяш моите впечатления за нея - мила, сериозна и отзивчива дама  Heart Eyes
Абе фенка на Несбьо не може да е несериозна и вятърничева, аз да ви кажа  Joy
Гарантирам за нея, аз рядко се лъжа в усещанията си за хората  Hug

# 26
  • Мнения: 5 776
Миж, чудна тема   bouquet
И аз днес изкарах деня у дома между децата и книжките  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 662
Кабошар, ако и през тази тема си активна, достойно ще си извоюваш /грубо казано/ правото да участваш в Коледната игра. Ти си сериозен човек, засега с това впечатление останах. А и все забравям да те питам - пишеш ли в парфюмната тема? Май съм те срещала някъде и се сетих за там.
Да Нели ,там сме се срещали.Да си призная без бой и в ясновидките влизам,има една Мелиса  в темата ,толкова е истинска,откровена и готина,че следях темата заради нея.Тя обаче, май намери принца и изчезна.

# 28
  • Мнения: 476
Какво чаровно заглавие! Голяма целувка за малката кръстница на новата тема lovekiss

И аз днес се чувствам като в книжна сладкарничка. Дъщеря ми донесе една торба с книги и списания - "Изгубената дъщеря", "Последно писмо от любимия", биографията на Патрик Суейзи, сп. "Ева", сп."8". Сега се чудя от къде да захвана. Обаче първо ще трябва да готвя. Изглежда тоя студ отваря апетита на мъжете. И моите изядоха всичко на обяд, а аз разчитах да остане и за вечеря.

 Харесах си една идея в нета. Нещо лесно и бързо - В тавичката за мъфини всяка чашка се запълва около 1/3 с парченце шунка, зеленчук, сирене (по избор) и отгоре се залива с по едно разбито яйце. Пече се 10 минути.  Някой случайно да го е пробвал.  Дано не се изложа.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 18:42 от evilan

# 29
  • Мнения: 10 725
О, "Изгубената дъщеря"  Heart Eyes Завиждам ти, че ти предстои  Hug

Общи условия

Активация на акаунт