Мебели Виденов 3

  • 236 252
  • 956
  •   1
Отговори
# 135
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Ставаше въпрос за топ матрак,имаме едни  фотьойл легла които ползваме за гости, но не са много удобни та мислех да взема поне 2,гледам сега имат на промоция по 40лв.   Иначе за матраците съм  съгласна, че там компромис не трябва да се прави.

# 136
  • Мнения: 12
Е аз не казвам, че няма да се справят, а че ще ти вземат повече пари, но от гледна точка на това какво могат да сътворят, не споря. Със сигурност могат да направят шедьоври, пък и ако не бързаш, няма защо да оставаш недоволен. Simple Smile)))

# 137
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Ставаше въпрос за топ матрак,имаме едни  фотьойл легла които ползваме за гости, но не са много удобни та мислех да взема поне 2,гледам сега имат на промоция по 40лв.   Иначе за матраците съм  съгласна, че там компромис не трябва да се прави.
Ох, извинявай, не съм те разбрала. След работа е така.  Simple Smile Брат ми си купи за спалнята топ матрак като компромисно решение и каза, че е доволен, но не помня дали от Кауфланд или Лидл.

# 138
  • Мнения: 12
Както бях казала, по-добре в по-малки фирми за частни поръчки.
        Ааааа, тц, не мож ме убедиш. С мой мат'риал  един чичко дърводелец ще се справи много по-добре от кооператив, Simple Smile   Видях при познати какво е сътворил, шедьовър,  Peace. Пенсионер е, пък и аз не му давам зор, та всичко е изпипано с мерак,  Wink

Е аз не казвам, че няма да се справят, а че ще ти вземат повече пари, но от гледна точка на това какво могат да сътворят, не споря. Със сигурност могат да направят шедьоври, пък и ако не бързаш, няма защо да оставаш недоволен. Smile)))

# 139
  • Мнения: 2 838
Аз имах топ матрак, мисля че от Хегра и бях много доволна. Сега нашите го ползват и те са доволни от него.
Иначе матрака ми е от най-евтините на Виденов и ми е удобен. Няма да е за доживотно ползване, но пък нямах финанси за скъп такъв. След някоя друга година като се наложи смяна, ще е с по-хубав да се надяваме.

# 140
  • София
  • Мнения: 44
Ние сме с матрак лео класик. Преди няколко месеца си взехме допълнително топ матрак и за сега сме доволни  Peace

# 141
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Благодаря!

# 142
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Онзи ден в събота направих поръчка за ъглов диван Прицес-сив с бяло.Днес ми се обадиха,че в сряда след обяд ще ми го доставят.Много съм доволна.

# 143
  • Мнения: 364
Онзи ден в събота направих поръчка за ъглов диван Прицес-сив с бяло.Днес ми се обадиха,че в сряда след обяд ще ми го доставят.Много съм доволна.


Браво,това======казва късмет,аз си поръчах същия диван само че в светло бежово,на 27 онлайн,и днес при запитване ми казаха че е в процес на изработка,и че ще бъде доставен не по рано от 7.2.2015.
Като гледам са им намалили и цената,всъщност аз незнам каква е разликата между двете.
Да попитам онлайн ли го поръчахте?

# 144
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
От леглата на виденов се отказах, но ....
Ох този диван Катрин .... влюбена съм в него.
Знам, че само на снимката всичко е идеално.
Има ли някой такъв диван.
И знае ли някой да се продава такъв аналог по другите фирми, моля за линк.


# 145
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Да онлайн го поръчах.В събота след 17часа.Pettesa ти за колко лева го взе?

Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 16:30 от gul4i

# 146
  • Мнения: 1
Поръчах си диван кухненски модел Вилиян  оранжеви възглавнички
ремонта не е свършил но и да дойде по рано няма да го върнем
Въпросът ми е
качват ли ги до етажа или ги оставят на улицата
Харесах същия диван  Вилиян и още се двоумя дали да го поръчам. Имате ли някакви отзиви за него?  newsm78

# 147
  • Мнения: 328
Поръчах си диван кухненски модел Вилиян  оранжеви възглавнички
ремонта не е свършил но и да дойде по рано няма да го върнем
Въпросът ми е
качват ли ги до етажа или ги оставят на улицата
Харесах същия диван  Вилиян и още се двоумя дали да го поръчам. Имате ли някакви отзиви за него?  newsm78
Много ми харесва ,притеснявах се как ще го сглобя ,няма проблем .
Пристигна камиона ,внесоха го в стаята  плаща се 6 процента за пренос
сега спа на него не го използвам в кухнята а в моята стая.
Малко е твърд за някой хора  за мене е чудесен,в раклата прибирам завивките Hug
за двама души слабички може но не и за едри ,говоря за спане .Планирам и друга мебел да закупя .

# 148
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
http://videnov.bg/%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0 … D0%BD%D0%B4%D0%B8

Момичета.някой има ли този люлееш стол,здрав ли е,издържлив ли е?Много ми харесва.Като сложих канапето,остана място и за този стол.

# 149
  • Мнения: 328
http://videnov.bg/%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0 … D0%BD%D0%B4%D0%B8

Момичета.някой има ли този люлееш стол,здрав ли е,издържлив ли е?Много ми харесва.Като сложих канапето,остана място и за този стол.
gul4i
пише че на склад са 3 броя, купувай и не съжалявай има и масичка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт