Богатир се роди, дами, нова радост се роди! 155 Американска тема!

  • 53 624
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета,присъединявам се към вашата тема.Следващата седмица,живот и здраве,пристигам в САЩ.Има ли някоя девойка в близост до Warrenton,VA?

# 61
  • Мнения: 8 163
Здравей, Жекова. Сама ли пристигаш? Тук ще живееш или ще си на екскурзия?

***

Още съм в шок, че 11-12 годишни не просто правят секс, ами и  забременяват. Голямата ми фръцла е на 11...

И не разбирам как може 18 годишна да стане баба (прочетох го някъде из размяната на реплики)...

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 15:26 от Фея Кръстница

# 62
  • Мнения: 4 290
..агхххххагххххххх,сипи по едно Со..

не може, анет, пред деца не се пие.
не съм от тези како Сийке.

# 63
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
миз хвана ни  Laughing

Не я прочетох цялата, по диагонал карах и снимките гледах. Радвам се, че училището е на същото мнение и няма намерение да обучава децата с точно тази дълбочина на тематиката. Simple Smile


zhekova добре дошла в групата. И леко и бързо адаптиране на новото място.

Хайде Петък е. Малко остана.

# 64
  • Мнения: 3 988
Хубу, че Миз и Анет минават редовно насам. Лайкнах. Simple Smile

Всяка информация по темата, както и тази за наркотиците трябва да е съобразена с възрастта. Иначе може да има обратен ефект.

Чия? На родителите или на детето?  newsm78
12 годишни бременни има много, разровете гугъл. Не говоря за бременни с уреден родителски брак в далечни страни, тук, в САЩ, ученички и т.н.
Другото Анет го е написала, няма да я повтарям.

# 65
  • Мнения: 4 290
 да повторя ли че съм за да се знае за секс, тяло, пенис , вагина, деца, презерватив и т.н , но ако искате може всички да се изредите да набивате канчето за дето лубриканта и двата пръста ми дойдоха в повече за петокласник  - да бях прочела , да не се пеня толкова.  Ако има още някой да мине да ми каже, че дванайсет годишни раждат масово, сега е момента.

# 66
  • У дома
  • Мнения: 1 741
И наградата да всяко 10 годишно, което си изяде броколите е туба любрикант с инструкции как да я използва  ooooh!

# 67
  • Мнения: 3 367
Ако не чуете от мен пак до 2056 да знаете че са ме прибрали социалните Mr. Green Пратих на директорката на  школото на децата линка,не за друго,а да я подсетя да започнем работа по уелнес клас (дудуна за това от 2 години без файда),не е писала обратно,дано не са строили скуод да ме чака пред нас довечера Joy
*
За дрога пък хич не ПГ 13-вам-гледали сме,чели сме,баба им това работи в Бг и са видяли как изглежда съвсем на живо..нямам жал защото и дрогата не  прощава..
*
Фейо-шок? най-навикания хай скул тук,в първите 30 или со в страната комбинира мидъл скул и хай. Дете 1 ще е там на 12. Като влезеш в сградата смърди адски на трева; има 3 тоалетни за к се знае че са места за свирки и там учители не ходят. На всеки етаж има по един юнак,к продава пилс,каквито ви трябват днес..та академично това е най-доброто,как ще пусна там дете без да съм му наковала главата до степен н?

# 68
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Амер. хайскул е малък/голям ужас. Страшно е.

Аз получих отговор от нашето уч-ще. Ето-

You have nothing to worry about as far as that link goes.  It's definitely a hoax.  Schools will not ever teach anything along those guidelines, we don't even come close to a topic like that.  We don't discuss intercourse in general.  Just understanding what happens to our bodies during puberty.  That is all. 

# 69
  • Мнения: 79
So, аз не мисля, че някой ти набива канчето. Съгласна съм, че е ту мач, с неподходящ език и т.н. Обаче прочетох статията докрай още първия път и се чудех защо се вълнувате.

Малко е трудно да нацелят формулата предполагам - едни още играят с кукли, други са сексуално активни. Вторите имат огрмна нужда от тази информация АСАП, но пък това ще даде идеи и "разрешение" на другите. Не е лесно.

Аз напоследък следя и силно се възмущавам (меко казано), та чак ми се драйфа от историята на Honey Boo Boo и семейство... Ако не сте чували - чувствайте се късметлии...

# 70
  • Мнения: 2 381
 Zоie, аз пък разцъках за Крисия и деца и попаднах на великолепна статия за младите таланти и надъханите им родители.

# 71
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
да повторя ли че съм за да се знае за секс, тяло, пенис , вагина, деца, презерватив и т.н , но ако искате може всички да се изредите да набивате канчето за дето лубриканта и двата пръста ми дойдоха в повече за петокласник  - да бях прочела , да не се пеня толкова.  Ако има още някой да мине да ми каже, че дванайсет годишни раждат масово, сега е момента.

И аз така се чувствам.  Laughing

Иначе нашите ще имат подобен клас в 6-ти клас.  Е , не баш такъв, нали! Laughing

За дрогата много говорим. Даже наскоро гледахме някакъв филм за Крокодилската дрога. Абе набивам им канчето постоянно с информация за това. Хич и не ме интересува PG колко е.

Да напиша ли пак, че и за секса говорим Laughing Детайлно обяснявам всичко, особено какво означават глупостите които научават в училище. А те пък спокойно ми разказват какво си говорят децата и ако имат въпроси питат. Например наскоро ме питаха какво точно означава сък йор дик  Whistling 

Нали, таковата пак да си кажа!  Grinning

# 72
  • Мнения: 79
Ето скорошна статия за тази измет, майката на Honey Boo Boo, хем е по актуалната тема: Mama June Reveals She Lost Her Virginity at Age 12, Was "Looking For Attention"
http://www.usmagazine.com/celebrity-moms/news/mama-june-lost-vir … ttention-20141711


Ники, сега погладнах и аз за Крисия... Горкото дете...  Confused

# 73
  • Мнения: 3 367
пмс на талази..ту ърли за вино..и дълбочинатаааааааааааааааа Mr. Green
*
да сменя темата-гледах фри стрим на нетфликс,малко чик флик,но хубава ми е пусто ПК,и добре играе. По темата се присетих /почетох пак за Босненските събития и си мислех колко неща изтекоха от 89та до днес в света и главите ни.. (а.к.а темата- Анна ще си купува нива и крава и омммммммммммммм)
http://www.imdb.com/title/tt1396226/

# 74
  • Мнения: 1 169
ето по същата тема от нашето село http://www.jrn.com/ktnv/news/Proposed-sex-ed-changes-at-the-kind … ed-276420661.html
Аз израснах в семейство, в което нямаше теми табу. Баща ми ни говореше за секс и неговите разновидности от ранно детство. Майка ми не можеше да се отпусне да говори по тези въпроси, но винаги беше до него и подкрепяше. Помня как се хилехме като тикви, но и помня думите му: "Няма нищо смешно, тате. Това са неща от живота, искам да ги чуеш от мен, не от улицата. Искам да ми вярваш и ако имаш проблем да ми кажеш..."
Също помня, как гледаше мъжа ми като слушаше разговорите ми с Г. Лекотата с която тя говори и ме пита за подробности... Синът на мъжа ми ставаше червен и онемяваше, сега и той се хили и си говорим за всичко.
Съгласна съм с едно- всяко дете показва кога е готово и всяко дете възприема по различен начин. Само майката знае тези неща и може да избере правилният момент и начина по който да поднесе информацията. Най- важно за мен остава, детето да се отпусне и да вярва на родителя. Да е спокойно и да задава въпроси без страх.

Zоie, няма думи за хъни бу бу... този секс ед е за тези деца...

Ники, коя е Крисия...детенцето от Евровизия? Дай линк, ако не те затруднява. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт