Аблация на сърцето - 3

  • 49 262
  • 746
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 883
ДеВа, само не ми казвай, че ти си ги снимала в операционната. Мога да го предположа, юнак!
По отношение на лекарствата- пак се отклонявам от правилата и ми се размина обиска. Амиодарона си беше в мен , него го спрях в болницата . А антикоагуланта - ксарелто  ми казаха да продължа да си го пия и се почерпих с едно още в деня на аблацията . То си е доста скъпо лекарство и може би не дават точно от него.
Аз чакам да стане 30- ти, за да се похваля с един месец без аритмия , дай Боже !  За съжаление спрях гимнастиката и велосипеда по врат ни   причини . В ушите ми свири духова музика , в главата ми бие тъпан , но тока в сърцето е прав .

# 136
  • Мнения: 114
Таня, и аз получавам болки във врата и в главата, но не го свързвам с аблацията, а и при мен не са много силни. За разреждане на кръвта пиех аспирин протект, а за болките аспирин С.
Преди няколко дена си купих нова възглавница и болките във врата намаляха, пробвай може и на теб да помогне  Joy 

# 137
  • Мнения: 165
Много имам да отговалям,но сега отивам на операция на венеца,после ще пиша.голям тунинг този месец сьрце,зьби Grinning

# 138
  • Мнения: 54 635
Добро утро! Hug

Пепче, стискам палци да минава леко при зъболекаря! Praynig
То и аз бях като теб, само че преди аблацията, правиха ми корона и бях дала нота на доктора да успее в срок, да не се явя там да плаша хората! hahaha

Като се върнеш, ще разказваш Peace

Танче, не съм ги снимала, случайно на сайта на болницата ги открих тези снимки вчера. Grinning
За болките във врата, има много хубави упражнениея на Норбеков, лесни са, ако искаш, пробвай!
Аз откога се каня да ги почна, ама трябва да ме стегне много, че да се стресна! Mr. Green

# 139
  • Мнения: 883
Благодаря, Стояне! За съжаление аспирин не мога, защото ще кървя като ранен на фронта, като се наложат две противосъсирващи.
ДеВа , ще ги потърся техниките, надявам се има ги в нета , и като сваля яката след 2-3 дни започвам.
Преди 11 месеца правих операция във ВМА гръбначен център , и там нещо гориха , но полза никаква. Затова и този път за аблацията имах всякакви претенции.
Ако знаете колко много ми трябва главата, по точно онова, което е останало там!

# 140
  • Мнения: 54 635
Танче, дано те облекчи нещо! Hug
Мен рядко ме стяга, но е ужасно!

# 141
  • Мнения: 883
Ох, милички , писна ми да живея и работя в нашата мила родина ! Нещата стават, но трудно. Една готина депеша от НОИ ме зарадва, че няма да ми платят болничните. Счетоводителката води преговори ,обяснява колко много се осигурявам, за да ми преведат най- после обезщетението за октомври-3 дни. За първи път от  последното ми майчинство преди 25 години искам нещо да ми се плати... Сега чакам другия месец , да видим за десетте дни как ще отвържат кесията .

# 142
  • Мнения: 54 635
Защо не искат да ти платят болничните? Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 883
Ами за септември вместо да внесе ... и 85 стотинки, внесла 95 .
Стояне, благодаря и за съвета за възглавницата. Вчера видях в аптеката едни от 35€ и се отказах. Но щом ти е помогнала, ще я закупя. Ако това не помогне, ще сменя мъжа от другата възглавница.

# 144
  • Мнения: 54 635
Аз пак да питам, дават ли болничен за контр. преглед?

# 145
  • Мнения: 142
Контролния е на кабинет и не мисля че дават.Поне за НКБ е така.Но на какво основание ще го пишат?По-добре си остави отпуска за тогава,ако имаш проблем с отсъствието от работа.

# 146
  • Мнения: 37
Контролния е на кабинет и не мисля че дават.Поне за НКБ е така.Но на какво основание ще го пишат?По-добре си остави отпуска за тогава,ако имаш проблем с отсъствието от работа.
И в Токуда е така.

# 147
  • Мнения: 883
DeVa , вече си здрава! Така че няма вече болнични . Хайде това да е проблема, че даже да нямаш нужда от преглед .

# 148
  • Мнения: 54 635
Е, аз трябва да отида, просто питам, да знам как да си разпределя отпуска.

# 149
  • Мнения: 883
Дева, кога ще ходиш и какво ще носиш като изследвания или там ще ги правят?
Мене не ме искат повече. Мисля да отида след 3 месеца, когато трябва да спра антиаритмика.

Общи условия

Активация на акаунт