Аблация на сърцето - 3

  • 49 218
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 54 448
Добро утро! Hug

Май се надцених вчера! Crazy
Не толкова, че се изморих, ами леко настинах, излизах да простирам с влажна коса ooooh!, и снощи имах доста прескачания...
Сега не знам какво да пия?
Леко ми дращи гърлото, хрема нямам, но малко ме боли главата и на моменти ме втриса.
Ще пробвам с парацетамол, да видим. Peace

Забелязала съм, че винаги, когато съм болна, с вирус или настинала, сърцето ми реагира. Ускорява ми се пулса и ми прескача. Tired

# 181
  • Мнения: 883
Здравейте и от мен !  Един месец след аблация съм . Без пристъп , само от време на време усещам лек дискомфорт .
ДеВа , познат ми е мерака за работа след боледуване. Номерът е да го игнорираш .
А иначе от настинки и вируси не можем да избягаме, просто при нас е сложно.
Ти с твоето аспиринче можеш да се лекуваш с всичко .

# 182
  • Мнения: 54 448
Браво, Таня! Hug Hug Hug
Пожелавам ти от сърце никога повече да нямаш пристъпи! Praynig Peace Hug

# 183
  • Мнения: 883
Защо замлъкнахте всички? Само в работно време ли се сещате да влизате в темата!
Надявам се, че сте добре и това е причината за тази пасивност! Хубава неделна вечер на всички!

# 184
  • Мнения: 54 448
Добро утро! Hug

Аз се обзаведох и с температура, явно само с парацетамол няма да стане? ooooh!
Но поне нямах такива прескачания. Peace

# 185
  • Мнения: 74
Добър ден момичета Пожелавам седмица изпълнена с топлина и спокойни сърчица !Гушкам Ви всичките Дева миличка пази се и бързо се оправай Доживях да дочакам часа с кардиолога ми утре ....не че очаквам да ми каже нещо....но!!! Радвам се че Ви има и Ви Благодаря

# 186
  • Мнения: 74
Я да се поправя малко то още не е утре нямате на идея как се успокоявам като Ви чета

# 187
  • Мнения: 54 448
Лейди, прегръдки от мен! Hug Hug Hug
Ще чакам да споделиш как е минала срещата! Peace

# 188
  • Мнения: 883
ДеВа , отиде ли на лекар или сама се справяш?
Лейди, бъди по- напориста и чакаме диагноза!

# 189
  • Мнения: 54 448
Не, Таня, сама се лекувам. Wink
От снощи и хрема имам, тя ме тормози най-вече. Абе настинах си аз. Crazy
Пръскам се с Муконазал плюс, спрей, помага. Peace

# 190
  • Мнения: 74
Аз тотално май съм изтряскала е то лекаря ми е на 4 аз къде гледам и защо реших че е утре даже документи приготвих

# 191
  • Мнения: 883
Lady , и аз бях запомнила датата, но ми стана неудобно да ти напомням..
Още малко стисни зъби !

# 192
  • Мнения: 2
Здравейте , радвам се че споделяте и обменяте опит което е много хубаво за да може човек да прецени рискове и ползи от съответни процедури срещу ритъмни нарушения.
На мой роднина му предстой аблация за изолиране на пулмонални вени, заради предсърдно мъждене.
Какви са рисковите които са споделяли вашите доктори относно тази интервенция? Четох предната-2 и тази новата тема-3
като на Таня май й е правена тази процедура? Като цяло се интересувам опасна ли е тази интервенция като процентов риск и доколко процента успеваемост има след интервенцията срещу предсърдно мъждене?

# 193
  • Мнения: 883
Здравей, Ивелина! Когато си уговарях аблацията , д- р Трайков ме предупреди, че е възможно да се наложи отваряне на гръдния кош при необходимост . Но ме информира, че рискът е теоретичен, на практика не се случва . 
Кардиолог от Атинския университет пък ми каза, че има опасност болният да остане доживот извън ритъм . Само че е преподавателка , т е чист теоретик и много много не й вярвам . Отделно някой тук беше споделил , че по информация на мед сестра, в Токуда умрели при аблация няма .
Твоят близък все пак трябва да си зададе въпросите на точния човек.
Процентът успеваемост е над 80 , но .... Статистиката не е точна наука и едва ли са обхванати всички болни . Затова и процентът варира .

# 194
  • Мнения: 883
И само едно допълнение - умирам от страх да не затрием някой с нашите " компетентни" съвети и " достоверна" информация . Така че , не разчитайте много на тях!

Общи условия

Активация на акаунт