Аблация на сърцето - 3

  • 49 260
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 54 635
И само едно допълнение - умирам от страх да не затрием някой с нашите " компетентни" съвети и " достоверна" информация . Така че , не разчитайте много на тях!

+1 Peace

Разчитайте на лекарите си, ние тук само си споделяме лични впечатления, не сме медицински лица. Wink

# 196
  • Мнения: 74
Няма срамно да ми напомниш миличка аз си казвам на 4 и не знам защо реших че е днес Обичам си Ви и усмихнат ден от мен

# 197
# 198
  • Мнения: 883
Права си, Лейди!  Аз си помагам с аларми и бележки, че отвреме навреме давам на късо .
Как си ДеВа? Температура?

# 199
  • Мнения: 54 635
Таня, без подобрение съм, само темп.нямам.
Започнах АБ, че ми писна да се мъча стази хрема... Tired

# 200
  • Мнения: 883
Седмица или седем дни , Дева.
Дано те облекчи !

# 201
  • Мнения: 54 635
Знам, Таня, благодаря! Hug

# 202
  • Мнения: 74
Аз от една седмица всеки ден ям по една лъжичка мед с джинджифил.....не знам дали е противопоказно за сърце кръвно захар и т.н но предплагам по безопасно е от бетаблокерите и другите хапчета де пия ....Опитай Дева миличка Голями прегръдки от мен Утре вече съм на лекар нали момичета
Да се смея ли да плача ли

# 203
  • Мнения: 165
Аз взимам мед с джинджифил при кашлица,загрява Peace
Леиди  ще чакаме утре резултата от прегледа прегръдки и кураж Hug

# 204
  • Мнения: 54 635
Вчера и днес се зачетох в старите теми. smile3529

Слава Богу, че не съм ги чела преди аблацията.  Whistling
Първата е доста песимистична... Tired
Разбрах, че Вега и Пепка доста отдавна се колебаят Wink, Пепка вече се престраши, ред е на Вега! Hug

И също, че чисто технически има разлика между НКБ и Токуда. И че в Токуда сравнително отскоро се правят аблации, но като че ли там са по-успешни.

В НКБ имало разрези за катетрите. аз имам само по 2 дупки, като от абокат. Wink

Ако някой иска, ето видео на аблация.


Лейди, благодаря за идеята! И успех утре! Hug



# 205
  • София
  • Мнения: 343
Така е,Дева.От много време се колебая Embarassed Ти как си,мина ли ти настинката.И как е сърчицето ти сега?Пепка,а ти добре ли си?
   

# 206
  • Мнения: 54 635
Вега, сърчицето е добре, радвам му се! Heart Eyes

Но с настинката съм доникъде, умори ме тази хрема... Tired

Пепка, ти вече си започнала работа, нали? Hug

Таня, ти как си, мила? Hug

# 207
  • Мнения: 142
Стигa де и в НКБ не прaвят рaзрези,a имa сaмо дупчици.До скоро в Токудa aблaции прaвеше един сръбски доктор.Рaботеше сaмо съботa и неделя и се плaщaше.Преди години ми кaзaхa докторите,че и токa който сa ползвaли е бил друг.Нещaтa сa били по-груби и тежки.Докторите сa се учели в нaчaлото и явно сa допускaли грешки.Сегa достa опит сa понaтрупaли.В Токудa техникaтa не я знaм,но тaм отивaт готови,обучени специaлисти.И Трaйков е възпитaник нa НКБ.
ДеВa мен дори първия форум не е успял дa ме уплaши явно.При мен от прочитaнето,през изследвaния и диaгнозa до aблaциятa минaхa сaмо двa месецa.Толковa ми беше писнaло,че хич не му мислих.Дaно дa е било зa добро.
Прaви ми впечaтление,че по нaучните стaтии,aблaциятa вече се споменaвa системно кaто метод зa лечение нa РПН,нaред с лекaрствaтa.До скоро не беше тaкa.

# 208
  • Мнения: 142
Стигa де и в НКБ не прaвят рaзрези,a имa сaмо дупчици.До скоро в Токудa aблaции прaвеше един сръбски доктор.Рaботеше сaмо съботa и неделя и се плaщaше.Преди години ми кaзaхa докторите,че и токa който сa ползвaли е бил друг.Нещaтa сa били по-груби и тежки.Докторите сa се учели в нaчaлото и явно сa допускaли грешки.Сегa достa опит сa понaтрупaли.В Токудa техникaтa не я знaм,но тaм отивaт готови,обучени специaлисти.И Трaйков е възпитaник нa НКБ.
ДеВa мен дори първия форум не е успял дa ме уплaши явно.При мен от прочитaнето,през изследвaния и диaгнозa до aблaциятa минaхa сaмо двa месецa.Толковa ми беше писнaло,че хич не му мислих.Дaно дa е било зa добро.
Прaви ми впечaтление,че по нaучните стaтии,aблaциятa вече се споменaвa системно кaто метод зa лечение нa РПН,нaред с лекaрствaтa.До скоро не беше тaкa.

# 209
  • Мнения: 54 635
valevska77 , не се сърди, не съм казала нищо лошо. Wink
Може би вече не, но в първите теми пише, че с разрези са вкарвали катетрите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт