Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 146
  • 713
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 776
Цялата седмица ми е петъчно, все си викам, айде утре ще си поспя и после се сещам, че има и ощеее! Най-накрая наистина е петък  Heart Eyes

# 541
  • София
  • Мнения: 4 903
Кафеафекафекафекафееее..... Flutter
Лофче  Hug За съжаление, моето не е в компанията на книжка, както би ми се искало. Парламентът работи, сиреч и аз  ooooh!

# 542
  • Мнения: 1 601
Добро утро , честит ни празник   bouquet 

И аз пия  Coffee  Шефът снощи ми съобщи , че днес няма да е на работа и ще го раздавам 'лабаво  Laughing Така че цял ден ще съм тук и ще ви пиша , искате - не искате.......  Laughing

Още не съм се спряла на книжка и подаръче за другарчето , ще купувам началото на декември , имай търпение , другарче  smile3503

# 543
  • Мнения: 1 830
Нарче аз не се славя с много търпение, ама щом е от теб ще си чакам  Rolling Eyes Имам въпрос към теб
Скрит текст:
книжките които са ти в shelf "моите книги" в ГР ги имаш така ли? Щото аз такова ...  Embarassed харесах си някоя друга, които са ми в списъка за четене  Blush

Другарче книжката ти пристигна, и изненадата също са успели за намерят така, че скоро ще сглобявам но няма да пращам преди 1 декември  Peace

# 544
  • София
  • Мнения: 5 569
ДУ, момичета!  Hug

Гиговче, "Или" избирам  Mr. Green  (Чета "Снежният човек" на вашия любимец Ю - за мен е първа среща с него - и действам със скоростта на светлината  Mr. Green )

И залагам на това, че запетайката трябва да я има!  Peace

Наричка, аз като отказах цигарите никак не напълнях, а дори отслабнах.  Grinning  Дано и на теб ти дойде музата да ги спреш някой ден!  Hug  (Аз, докато пушех, си мислех, че не е възможно да не се пуши просто, а сега откровено се чудя как съм могла толкова години да пуша!  Thinking )

Другарче, още не съм получила смс, че книжката ти ще ми я доставят, така че явно ще е другата седмица! Имай търпение!  Hug

На всички - хубав ден!  Hug Hug Hug

# 545
  • Мнения: 1 601
Лофче , не всички книги от там ги имам , питай кои искаш да ти пратя ? Относно подаръка ти , моля те бъди търпелива  Mr. Green Някои книги съм ги продала , други подарила , трети разменила , какво искаш да ти пратя ?  Hug

Петенце , рядко хора отслабват като ги спрат цигарите , даже сега ти си първия човек който ми го е казвал , всеки много наддава , имам познати , които повече от 30 кила си качиха  ooooh!

# 546
  • Мнения: 2 316
Добър ден bowuu
Писали, писали, писалииии  Whistling Вие нямате ли работа за вършене  Mr. Green

Ще поръчвам от Хиполенд и сайта заби разбира се, чакам да го оправят, че 25% си е екстра намаление!

И да питам- някой поръчвал ли е книги от мамата? 30% надолу ми се вижда перфектно. Не видях доставката колко е? Не смея много много да разглеждам книгите, само едно око хвърлих,  защото ще ме хване лудостта  Crazy

Мими, мерси за  "Нестинарка"  Hug

# 547
  • Мнения: 10 709
Петенце , рядко хора отслабват като ги спрат цигарите , даже сега ти си първия човек който ми го е казвал , всеки много наддава , имам познати , които повече от 30 кила си качиха  ooooh!

MM след като спря цигарите през юни качи около десетина кг. до момента  
Направи ми впечатление, че ги качи рязко и сега задържа т.е. не качва вече.

# 548
  • Мнения: 1 601
Петенце , рядко хора отслабват като ги спрат цигарите , даже сега ти си първия човек който ми го е казвал , всеки много наддава , имам познати , които повече от 30 кила си качиха  ooooh!

MM след като спря цигарите през юни качи около десетина кг. до момента  
Направи ми впечатление, че ги качи рязко и сега задържа т.е. не качва вече.


Да , много случаи има на качване . По добре да пуша засега , ще мисля след време какво ще ги правя  Mr. Green

# 549
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Добро утро  Peace

Пия си кафето във вашата компания,по късно трябва да изляза до унито ама в този студ не ми се мърдааа  Whistling

Лофче,вчера си взех книгата от пощата другата седмица ще я върна  Hug Благодаря ти отново  Heart Eyes
Вчера не се сдържах и купих 1 малко нещенце от подаръка на другарчето ,малко по малко напредвам  Mr. Green

Усмихнат ден и от мен Hug

# 550
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Добро утро и от мен!  Hug

Лек да ви е денят!

# 551
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет и от мен!
Честит ден на християнското семейство!
Да се обичате,да си давате топлина и любов и да сте много щастливи всички не само днес,а винаги!!!
 Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 13:11 от ~Dev~

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Обедно кафе от мен, че докато ви изчета....


"Точно когато се чувстваме най-бедни, животът като грижовна майка ни шие най-красивата дреха." - Алесандро д`Авения

Много сте сладки всички поетески  Hug

Нели, ето ти картинката за подписа
Скрит текст:

Нара, пуша вътре на отворен прозорец, след това пръскам с Еъруик, но все си мирише май, избягвам да пуша след 15-16ч. защото А не пуши и полудява от мен.

ДРУГАРЧЕ - вече имаш още два елемента към подаръка, предполагам, че другата седмица ще си готово  Wink

Лофче, знам колко е неприятно и изнервящо да не може да нацелиш добра маникюристка за гел /защото за обикновен и ши лак всяка нормална жена може да се справи, без декорации/. Аз пък вчера махнах гела и се надявам да ми издържат ноктите, мажа ги със някакъв 5 в 1 на Перфект, като ходя към града ще си взема и маслото на Икаров, че вчера не успях...

Хубав ден от  мен, че трябва да готвя и да чистя хладилника.... #2gunfire

# 553
  • София
  • Мнения: 3 281
Кифче, 25% ?! Отивам да гледам какво е animal037 Аз съм поръчвала книги от мамата, когато откриха книжарницата с 20%. Три по-редки заглавия, от три различни издателства си взех, за 4 дни дойдоха - доволно. Сега пишат 30%, ама всичко читаво всъщност е на 12%.
Ловче, дай жокер, душко, знам, че си ми другарче ти...  Party
Гигич, нидей!  Crazy Ша ни засрамищ, дет ни работим Wink  Crazy Пък и който ... такова... в петък... шефа му не му ставало добре  Mr. Green
Целувки   bouquet
п.с. Честит ден на християнското семейство  Flutter Бъдете все по-влюбени и мъдри с годините!  Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 1 830
Деси маслото на Икаров е добро, ползвала съм го преди време и имах ефект. Аз си имах страхотна маникюристка в София, но за жалост сега не мога да ходя при нея. Момичето от вчера уж се справи добре за сега гела си е на мястото и дано там си седи  Mr. Green

Мариша жокер, жокер ...

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Моето другарче е жена!

Ето и още един

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Моето другарче обича да чете!

Общи условия

Активация на акаунт