Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 160
  • 713
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 10 749
Аз пък ще пращам на юг от мястото, в което се намирам.
Ама в по-южен квартал на София ли или по- на юг от София не казвам  Mr. Green

# 556
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Миж, ти направо удари Мария по главата  Mr. Green

Моето пакетче ще пъпли на запад. Go weeeest, life is peaceful there .....  Mr. Green

# 557
  • Мнения: 5 405
Другарче, още не съм получила смс, че книжката ти ще ми я доставят, така че явно ще е другата седмица! Имай търпение!  Hug
Добреее  Heart Eyes

Лофче, кат ша даваш жокер, дай го като хората  Crossing Arms

Аз днес се чудих за един .. за другарчето, ама не го взех. Другата седмица или като забогатея в началото на декември  Laughing тя книжката не е готова, ама мисля за подаръчето  Mr. Green

А как добавяте в goodreads книгите, които имате? Веднъж го направих тоя номер, ама с 300 зора  #Crazy

# 558
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Мери, горе в полето за търсене си пишеш заглавието, може и ISBN Номер, ако имаш. Излиза ти книгата, обикновено с английската корица. Кликваш меню all editions  и си избираш българското издание. Под картинката на книжката има зелен бутон - want to read (искам да прочета), currently reading (чета я в момента), read (прочетена).

И готово.

# 559
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Ох, Мери, сега виждам, май питаш за нещо съвсем друго.

Твои книги - трябва да си направиш shelf - поличка.

Мy books
Add shelf
слагаш име, което ти харесва, или съкращение
после отиваш на книгата и от менюто, за което ти говорих по-малко избираш твоя си shelf

# 560
  • Мнения: 5 405
Благодаря ти, Миле, за втория случай питах, ще го пробвам веднага, след като реши да се зареди goodreads-a.  Hug

# 561
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добър ден, аз като един виден кукумицин, едва сега пия нормално кафе, щото една я свърших сутринта... Crazy ooooh! Кафеварката беше бомба под налягане, ама не ми се пише.  Laughing

# 562
  • Мнения: 1 831
Добър ден Нели  Hug

Хубаво де щом искате жокер ще дам  Whistling Ще пращам на запад /допитах се до ММ, и ако съм в грешка за посоката той е виновен  smile3513/

# 563
  • Мнения: 1 601
Добър ден Нели  Hug

Хубаво де щом искате жокер ще дам  Whistling Ще пращам на запад /допитах се до ММ, и ако съм в грешка за посоката той е виновен  smile3513/

Как на запад , другарче Лофче , аз съм на изток  newsm78  Grinning  Кажи какво искаш да ти пратя утре за четене  Hug 

# 564
  • Мнения: 1 831
Нара обвинявай ММ, не мен той така каза  smile3532 Нищо няма да ми пращаш сега, моля те  Mr. Green Аз ще ти пратя "Да чуеш ритъма на сърцето"/на Петя със сърчицата/ и "Гласовете на сърцето" /моя/, та като прочетеш моята ще ми я върнеш с още нещо за четене. Има време, имам толкова много книги за четене и пусто още излизат  Joy

# 565
  • Мнения: 5 405
имам толкова много книги за четене и пусто още излизат  Joy
Joy Joy Joy

Мисля, че трябва да преустановят работа, докато не си прочетем книгите!  Crossing Arms

# 566
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Деска, благодаря!  Hug Ей сега ще се окалинча.  Heart Eyes

# 567
  • Мнения: 2 491
...
Мисля, че трябва да преустановят работа, докато не си прочетем книгите!  Crossing Arms

 tooth newsm26 coolcool

Мисля че и ние трябва да спрем работа, докато понаваксаме малко, че много сме се натрупали Mr. Green Laughing

# 568
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добро утро от мен.

Да дам жокерче за другарчето- има имен ден лятото.  Mr. Green

# 569
  • Мнения: 10 749
Добро утро от мен.

Да дам жокерче за другарчето- има имен ден лятото.  Mr. Green

Мария или Марианка някоя ще да е  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт