Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 134
  • 713
  •   1
Отговори
# 480
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Нелко, няма да плачеш!  Hug Ние пишем, когато сме на работа, не че много ни се иска, но така се получава. Ето, още съм на работния платц. Но като стигна у дома колко неща ме чакат .... и не остава време и сили.

Ловче, много хубав лак!  Peace

Вени, ти, предполагам, не си в счетоден отдел, а примерно в търговски. Отговорност на счетоводството е да следи и да напомня за неиздадени в срок документи. Те следят банки, закриват суми срещу .... нещо и така нататък. Поне тук, където работя, така съм го организирала и така го изисквам. Така че вина, вина, но си е повече от поделена, да не кажем, че е тяхна в частта "контрол". Айде, ела да се усмихнеш.

А нашето  Heart Eyes Пете  Heart Eyes често ги пише такива умни, истински и успокояващи. Тя ми е била  балсамче в много ситуациЙ!

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 18:40 от Mileto

# 481
  • София
  • Мнения: 4 899
Най-после у дома на стационарния комп - рахат  Mr. Green
Прочетох всичко, което бях минала диагонално, разгледах картинки.
Прегледах линкове и пиша на нормална клавиатура  Party
Колко малко й трябва на маниакално пристрастената ми към Интернет душица  hahaha

И сега....   tiptoe
Пст! Мери ...

Скрит текст:
Тихо, сега! Докато Милето я няма  Whistling
Може ли да ми донесеш "Петата жена", че много обичам трилърчета, а коментарът на Миж е доста силен и не мога да подмина? Ама на никой не казвай!



# 482
  • Мнения: 1 601
Тук съм  Hug  Хапнах у мамини веяна скумрийка и чаша бяло винце и по живо по здраво се прибрах . Вие как сте девойки ? Да питам пушачките , пушат ли през зимата вкъщи или само на терасата пушите и какви ароматизатори използвате , усеща се много при мен мириса на цигари , макар че съм с 2 ароматизатора ?  newsm78

# 483
  • София
  • Мнения: 6 210
Юху, ето ме и мен.
Кали, много си смешна и много миличка в частта с малките букви и скрития текст  Laughing.

Миле, аз ги следя плащанията  ooooh!. Ние нямаме счетоводен отдел в самата фирма, обслужва ни външна кантора и грижата за издаването на тез книжа е общо взето моя  Embarassed. Ама нищо де, ей ме на, жива съм. Утре ще ходя само за малко до офиса и ако се обадят да врякат, няма да ме намерят  Mr. Green.

Оф, с тия цигари, не питай... Ей сега пуших на отворена балконска врата. Никакъв ароматизатор не спасява положението.

# 484
  • София
  • Мнения: 4 899
Нарче, и двамата с ММ сме пушачи, но никога не сме пушили вътре вкъщи.
Някакси негласно се бяхме разбрали за това. Нито вкъщи, нито в колите си.
И това беше още от самото начало на връзката ни, когато въобще не си "говорехме" за дете.
А вече след раждането на сина - пушенето вътре е съвсем немислимо.
Няма лете, няма зима, няма вкъщи или на хотел - винаги пушим навън, на балкон, тераса, двор и пр.

Вени, тихо бе  smile3505

# 485
  • Мнения: 1 601
Вени , не е фатална  грешката , не се притеснявай , и аз греша , оплитам се понякога , забравям , не сме роботи , грешим и е нормално , ако много те ядосат ,...знаеш .....лопатата и .....  Mr. Green  

Ох пуша в кухнята аз на отворен прозорец и се усещам как само мръзна заради тези пущини и пак ми мирише  Thinking

# 486
  • Мнения: 10 691
Ми, Нарче, махай ги тези гадости!  Close
Аз като върл непушач да ти го кажа  Joy
Пробвала съм /и то много упорито/ да пропуша, но така и никога не ми достави удоволствие.
Виж хубавото питие си е друго нещо...  Mr. Green

# 487
  • Мнения: 738
Я да мина аз оттук - фюуууууу!!! - и да се отчета, че, другарче, днес седях петнайсе минути пред щанда с шоколади в магазина и се чудих сега какъв да ти взема Rolling Eyes ooooh!, и ПОЧТИ ти взех един коледен "Киндер" много интересен, но накрая се отказах и ти взех един друг, който се надявам също да ти хареса. С което като цяло съм готова с пакетчето Rolling Eyes, а си имам вече и адресче. Само сувенирче остана да довлача и айде, юруш, Имаш поща Joy
Отчетох се bowuu
--
А за моето другарче да кажа, че аз много го обичам, но ако реши по-рано да ми праща, да знае че няма да си бъда на адреса докъм 10-ти декември, така че да не бърза да ми праща по-рано  bouquet и да не се притеснява, ако пиша тук, пък то е пратило, а аз нищо не получавам и не давам признаци на получаваща.

# 488
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
 smile3502

# 489
  • Мнения: 10 691
Хайдееее, нашият познайник идеЙ пак се появи!  ooooh!
Този път във връзка с кръщАне   Whistling

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=810722.0;topicrefid=6

# 490
  • Мнения: 1 601
Влезнах да погледна и аз темата , повечко грешки има момичето , ама нищо , да е жива и здрава , толкова може явно  Simple Smile

# 491
  • София
  • Мнения: 4 899
А на другарчето ще изпратя по следната схема: брои си постовете от момента на изпращане на другарчетата до днес, да кажем Х.
31.12 минус Х дни е равно на, т.е. се получава датата, на която ще му изпратя пакетчето.

Оооо, Миле!
Да ти кажа, че благодарение на помощния линк за кофата и балона, реших задачата, която даде на 24-та страница на темата.
Х=25, защото са точно толкова писаните ми постове тук, което означава, че ще ми изпратиш подаръка на 6-ти декември, а аз да го чакам някъде към 8-9.12.  Flutter

# 492
  • Мнения: 5 405
Пст! Мери ...

Скрит текст:
Тихо, сега! Докато Милето я няма  Whistling
Може ли да ми донесеш "Петата жена", че много обичам трилърчета, а коментарът на Миж е доста силен и не мога да подмина? Ама на никой не казвай!
Скрит текст:
Joy Joy Joy
Оййй, милуту, то човек може ли да ти откаже!  Heart Eyes Разбира се, че ще ти я донеса  Hug Под масата ще ти я дам, никой няма да разбере!  Crazy

# 493
  • Мнения: 2 491
Вени, не се тревожи, не е фатално Hug
Скрит текст:
И аз съм объркала миналият месец Литва с Латвия за интрастата, ама здраве да е Grinning

Какво си правите, аз прочетох Гласът на сърцето и ми хареса, с една идея по малко от Ритъма, но пак я класирам като едно бижу!
Лофче, ще гледам утре да ти я пратя, ако не в събота Peace

Хубава вечер на всички Hug

# 494
  • Мнения: 476
Увеличение на цените е регистрирано в добивната промишленост - с 0.8%, в преработващата промишленост - с 0.1%, и при производството и разпределението на електрическа и топлоенергия и газ - с 0.4%.


Това е едно изречение от прессъобщение, което пишем всеки месец в отдела, в който работя. Всеки път нашата редакторка, която е филолог поставя такива запетаи. За мене това е абсурд, но приемаме корекциите. Какво мислите за тази запетая? Дали пък идеЙ не ми е колега.

Общи условия

Активация на акаунт