Време е за ИКЕА - тема 21

  • 96 422
  • 787
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 3 666
Обменят се точки Peace Миналата седмица ми предложиха на касите, но оставих обмяната за друг път.

# 766
  • Мнения: 5 956
Asa, благодаря ти  bouquet
Раличка, тези дни (преди събота) може би ще трябва да ходя до Икеа и ще попитам на касите. Ще пиша.  Peace

Благодаря и на теб! Въпреки, че Аса е дала положителен отговр, ще бъде полеазно и ти да споделиш, ако си успяла да ползваш обмяната  Hug

# 767
  • Мнения: 2 285
Точките се обменят без проблем от доста време - аз и по-назад писах.
Проблемът е бил за кратко, така че не го мислете.  Peace

# 768
  • Мнения: 5 956
Не съм те прочела, Алисса, съжалявам  Blush Благодаря  bouquet

# 769
  • Мнения: 745
В събота ще ходим до Икеа- харесала съм този статив http://www.ikea.bg/childrens-ikea/children-3-7/Childrens-Toys/Ar … afts/24267/25398/. Сега проверих и наличните бройки са само 5. Дали ще заредят още и ще ми дадат ли актуална  информация, ако се обадя утре?

# 770
  • Мнения: 745
Звънях преди малко за наличността на статива. В сайта на Икеа имаше 1бр., сега вече пише, че не е наличен, а момичето ми каза, че в магазина има 16 бр. Чудя се защо поддържат такава информация в сайта, при положение, че явно не е актуална.  newsm78

# 771
  • Мнения: 68 659
Най-вероятно ще заредят отново, но кога - попитай на нац. им телефон.
Трябваше да го поръчаш онлайн, като си видяла, че бройките са малко Thinking

# 772
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имат само един статив в каталог и няма наличност от него голяма.
Но тази детска дъска вероятно не е в сайтовата наличност само, защото я поддържат уж.

# 773
  • Мнения: 745
Не поръчах онлайн, защото така или иначе имам ходене до там. Ако не са останали до събота, ще взема подобен от Хиполенд, въпреки че ми се искаше икейският. Просто ми стана странно това разминаване в наличностите.  Rolling Eyes

# 774
  • Варна
  • Мнения: 898
В Лидл днес видях много хубав дървен статив. Цена 49 лв. Но е с малко повече екстри от икейския.

# 775
  • sofia
  • Мнения: 8 938
На моите им купих голяма бяла дъска да си драскат. Ползваха я и за голяма подложка да си редят легото - лесно се преместваше наредено без да го разбуташ.
В момента се ползва като подложка при рисуване, аз я ползвам като правя разни дреболии и за да не се налага да ги прибирам, само местя.
Никога не е висяла на стена таз дъска  Simple Smile

# 776
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
В понеделник поръчах мебели за стаята на дъщеря ми.Дали вече спазват времето за доставка до Варна?

# 777
  • Мнения: 1 798
BeRrY_GiRl, благодаря за отговора, но предпочитам пружинни матраци.

в сайта на Икеа под меню Икеа Фемили имате ли проблем? Хакнат ли е? Мистър Вендета?

# 778
  • Мнения: 68 659
Имам въпрос - в центъра за поръчки във Варна само на място ли се поръчва или може и по телефон?
Става въпрос за доставка в град Добрич, онлайн дава за доставка около 50 лева, затова питам дали може да се достави до Варна, до центъра за поръчки, а оттам до Добрич? newsm78
Благодаря..

# 779
  • Мнения: 2 285
BeRrY_GiRl, благодаря за отговора, но предпочитам пружинни матраци.

в сайта на Икеа под меню Икеа Фемили имате ли проблем? Хакнат ли е? Мистър Вендета?

Пружинните матраци на ИКЕА ги препоръчвам с две ръце - много, много удобни.  Heart Eyes

Момичета, нова тема? Енибади?   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт