Отговори
# 15
  • Мнения: 18 785
Е кво толко е станало Joy  повисехме малко кат прани гащи ама тамън вече сме свежарки Joy

# 16
  • Мнения: 30 820
Е кво толко е станало Joy  повисехме малко кат прани гащи ама тамън вече сме свежарки Joy
Да ама беше студено cold cold cold

# 17
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е кво толко е станало Joy  повисехме малко кат прани гащи ама тамън вече сме свежарки Joy
Да ама беше студено cold cold cold
Сус ма... Mr. Green интрига такава Laughing

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууу...забрайх да споделя как безкрайно се загубих в метрото Crazy Crazy Crazy
Кат слезнах на тая Сердика да сменям линийте...майкоооууу...опознах цялото метро и го обикнах... ooooh! ooooh! ooooh!
Въртех се кат шугава на некви ескалатори...Тера кай дръж у лево и я държим... Mr. Green
Опознах едни непознати коридори дет мой да излезне некой шантонер от там и да ми кай БАУ и да ме уплаши... #Crazy #Crazy #Crazy Можеше да ми връчат и парцалетката, че само дет не нахълтах и у служебния вход... ooooh! Едвам се оправих с тъпата 2-ра линия и нали държим у лево...та кат се настаних да чакам да оди у Младост...добре, че погледнах кво пише преди да се качим... Crazy
Върнах се и рекох да минем от другата страна...ама скивах един кво слиза по едни стълби най у десно и рекох да тръгнем по него....ама на средата се уплаших, че тъмно...па се качих и минах по другите...разгеле качих се на метрото и си слезнах пред нас...ама и там се обърках и се въртех кат обран еврейн и и не знам на къде да фанем... ooooh! с триста зора и питане си излезнах от правилната страна... Crazy

Да обобщя...такава блъсканица беше...че ако не съм бременна ще е цяло чудо... Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 11 820
Ох ма  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo големи премеждия  ooooh!

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414
Ауууууу...забрайх да споделя как безкрайно се загубих в метрото Crazy Crazy Crazy
Кат слезнах на тая Сердика да сменям линийте...майкоооууу...опознах цялото метро и го обикнах... ooooh! ooooh! ooooh!
Въртех се кат шугава на некви ескалатори...Тера кай дръж у лево и я държим... Mr. Green
Опознах едни непознати коридори дет мой да излезне некой шантонер от там и да ми кай БАУ и да ме уплаши... #Crazy #Crazy #Crazy Можеше да ми връчат и парцалетката, че само дет не нахълтах и у служебния вход... ooooh! Едвам се оправих с тъпата 2-ра линия и нали държим у лево...та кат се настаних да чакам да оди у Младост...добре, че погледнах кво пише преди да се качим... Crazy
Върнах се и рекох да минем от другата страна...ама скивах един кво слиза по едни стълби най у десно и рекох да тръгнем по него....ама на средата се уплаших, че тъмно...па се качих и минах по другите...разгеле качих се на метрото и си слезнах пред нас...ама и там се обърках и се въртех кат обран еврейн и и не знам на къде да фанем... ooooh! с триста зора и питане си излезнах от правилната страна... Crazy

Да обобщя...такава блъсканица беше...че ако не съм бременна ще е цяло чудо... Crossing Arms




 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Що не излезе с Мериту? Laughing

# 21
  • Мнения: 21 201
Ренка, викам направо вашите ФХ да вземе да се оженят и те на хижата като ФЕмир, че да мирясат, и те, и вие. Laughing

# 22
  • Мнения: 18 785
Е кво толко е станало Joy  повисехме малко кат прани гащи ама тамън вече сме свежарки Joy
Да ама беше студено cold cold cold
Чудо голямо Joy щом немаш висулки на шапката значи не е било толко студено Joy

# 23
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууу...забрайх да споделя как безкрайно се загубих в метрото Crazy Crazy Crazy
Кат слезнах на тая Сердика да сменям линийте...майкоооууу...опознах цялото метро и го обикнах... ooooh! ooooh! ooooh!
Въртех се кат шугава на некви ескалатори...Тера кай дръж у лево и я държим... Mr. Green
Опознах едни непознати коридори дет мой да излезне некой шантонер от там и да ми кай БАУ и да ме уплаши... #Crazy #Crazy #Crazy Можеше да ми връчат и парцалетката, че само дет не нахълтах и у служебния вход... ooooh! Едвам се оправих с тъпата 2-ра линия и нали държим у лево...та кат се настаних да чакам да оди у Младост...добре, че погледнах кво пише преди да се качим... Crazy
Върнах се и рекох да минем от другата страна...ама скивах един кво слиза по едни стълби най у десно и рекох да тръгнем по него....ама на средата се уплаших, че тъмно...па се качих и минах по другите...разгеле качих се на метрото и си слезнах пред нас...ама и там се обърках и се въртех кат обран еврейн и и не знам на къде да фанем... ooooh! с триста зора и питане си излезнах от правилната страна... Crazy

Да обобщя...такава блъсканица беше...че ако не съм бременна ще е цяло чудо... Crossing Arms




 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Що не излезе с Мериту? Laughing
Щот нема къде да паркирам #Cussing out
Да не мислиш, че инак бих си го причинила тва...то на Софийския университет мен чакат да паркирам Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 18 785
Ти сложи на мериту Resident evil  па да видим дали нема ти направят място на СУ Joy Joy

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ти сложи на мериту Resident evil  па да видим дали нема ти направят място на СУ Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мой напишем и ЕБОЛА hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 414
http://www.ratingkurdu.com/galeri/GALERI/Bedellinin_en_sanssiz_unluleri/3

Топ новината- Чачослав в казармата Joy

Според статията и най-вече според превода в един....ЪЪЪЪ Mr. Green...двоооор Mr. Green Чачо го чака казарма, щото възможността за откупуване отпада!

Та има надежда да се сбогува с гнездото на главата си- ще го видим окастрен и втален и най-вече с вид на мъж  Mr. Green




Сера и Чачослав трепят със стайлинга си в сериала- тя с някакъв сюртюк като от втора употреба и точно така и стои, пък той с по-гадна долница не биха могли да го облекат- задника и бедрата му изглеждат два декара Sick Sick Sick Изглежда ми като чичко пенсионер, охранител на платен паркинг Sick

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 15:38 от Беллора

# 27
  • София
  • Мнения: 1 426
Ох ,бе,Зиз, Hug,голям филм при вас Joy Joy Joy Joy Joy JoyВажното е,че не сте отишли в Младост,че после пък трябваше да се връщате Joy Joy Joy Joy Joy.Извинявай,че се смея,то не е хич,че и аз съм го изживявала тоя стрес ooooh!.,ама ти така цветущо го обясни hahaha hahaha hahaha.
Ирче,не се сърди,мило,нищо не е станало Hug Hug Hug.
Благодаря за темата,чудна си ни е Grinning
Скрит текст:

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лино Hug да отбележим, че бех сама... Naughty Другите познават тва чудо наречено ''метро'' Grinning

# 29
  • Мнения: 11 820
Ох ,бе,Зиз, Hug,голям филм при вас Joy Joy Joy Joy Joy JoyВажното е,че не сте отишли в Младост,че после пък трябваше да се връщате Joy Joy Joy Joy Joy.Извинявай,че се смея,то не е хич,че и аз съм го изживявала тоя стрес ooooh!.,ама ти така цветущо го обясни hahaha hahaha hahaha.
Ирче,не се сърди,мило,нищо не е станало Hug Hug Hug.
Благодаря за темата,чудна си ни е Grinning
Скрит текст:
НИКОЙ ДА НЕ ПИПА СКРИТОТО  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт