Отговори
# 720
  • Мнения: 123
Здрастииииии, бандааааа!   love001

Пристигам да поздравявам всички празнуващи днес!  Hug Hug Hug Живи и здрави, вие и вашите близки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Па и аз да почерпя Laughing, все пак, празник на града имаме  Party Party Party

Скрит текст:

Освен това, мисля и от на Ренка тортичката да похапна!  Blush Нищо, че не си падам по плодовите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И, за протокола, обожавам рибааааа, всякаква (е, почти всякаква  Laughing), пък и нали съм си морско чАдо!  Heart Eyes

И, с риск да бъда линчувана  Rolling Eyes Laughing, на мен ми харесва Чаатай на снимките от награждаването! Стилен ми е, аз харесвам такъв тип облекло!  Peace И от ежедневните снимки, също ми допада! И малко емотиконки за подплътяване на думичките  Crazy Crazy Crazy  smile3544 smile3544 smile3544

 Joy Joy Joy Joy Joy

Много хубаво, че Хазал ще започва нов проект! Харесва ми и бъдещия й партньор, и като външност, и като актьорски способности! Залагам на сполучлив тандем!  Peace

Наздраве на всички и весела вечер!  Wine Glass DrunkДоскороооооо  txtloves txtloves txtloves

# 721
# 722
  • Мнения: 15 884
Дибо Hug Heart Eyes 4естит празник и на теб и на красив Бургас  bouquet

# 723
  • Мнения: 18 785
Здраствуйтеее  Hug

# 724
  • Мнения: 15 884
....таваришииии Laughing Laughing Laughing

# 725
# 726
# 727
# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511

# 729
  • Мнения: 15 884
Ооо, Ир4ок  Hug Heart Eyes Hug къде одиш цел ден Laughing

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511

Тая каква награда е взела пак, пиууууу бактън от нейните награди през ден  ooooh!
Боже за добра актриса  ooooh! ooooh! ooooh!
От  някаква измислена пак Социал медиа .
Тъй, тъй, единия за стил, другия за актьорски качества ще взима .
Мичоно  Heart Eyes Hug
Ходих из МОЛ-овете да си търся играчки за елхата и елха, че исках бяла да си взема, и ще ходим на едно детенце на РД, че и подарък му търсех  #Crazy

# 731
  • Мнения: 11 820
Има ли живи  newsm78 Mr. Green

# 732
# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Има живи, ама едва мърдам вече. Tired
Благодаря от името на именниците за всички поздрави!       bouquet   
Сефте пълних шаран, щото така реших в 5 без десет  Laughing. Много хубав стана. Нямаше да е лошо и да бях запомнила какво и колко сложих, ама карай!  hahaha Аз съм по творческите процеси. Пак ще го измисля. Laughing

Миленко, Чачко е хубав на снимката, дето си я сложила. Избаран с костюм го харесвам. Heart Eyes Хареса ми и на снимките от Нишанташъ, дето Надето ги е сложила.  Heart Eyes Спортен и спретнат.  thumbsup

Айде, лека!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт