Отговори
# 690
  • Мнения: 27 692
  Mr. Green  таз ка се облякла  то в  Туркиш   ша я глобът   и Ча   се  подсмива леко    hahaha 

# 691
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фтиам си легам...тема като станем Naughty
Това кореспондира с предупреждението да не се катерите по олуците Peace

# 692
# 693
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добър Ви ден, прекрасни! Laughing

Профи, Hug Heart Eyes да са ти живи и здрави именниците!  bouquet

Гледам, че има предупреждение да не се катерим по олуците , така че само да споделя - моето сериалче пак е на първо място по рейтинг и то съвсем заслужено... Party Party Party ПО - то нещо е закъсало, горкото... ooooh!  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 21 201
Ивче Hug аз пускам всякакви фотки, нали си ме знаеш, не само подбрани. smile3503 newsm53 smile3502
Така е, омръзнаха на зрителите още в края на първия сезон и сега ни реални историйки, Mr. Green ни съчинени, Mr. Green ще върне оттеглилите се зрители. Peace
Феми Hug нЕмЪ сЪ плашиш, никакви креватни упражнения не показаха, лично аз изгледах въпросната джамджийска сцена, че пусто любопитство, Laughing доближиха се и стоооооооп,  hahaha а и принцесата беше облечена а пък Яманко се събуди, и се пльосна на земята. Joy
Верче леля. Hug
Ренка ммммм, изглежда вкусна тортичка. Heart Eyes
Днес цял ден ми е дремливо. Tired
Звездичке. Hug

# 695
  • Мнения: 27 692
 Илденце  Hug Heart Eyes Наде  Hug  ПО  са го закъсали   и всичко живо разчита на Ча    ooooh! и защо са го закъсали а  щото  сериала е за пубери то  Ча го напрайха  такъв   ooooh!      hahaha    Sick  

# 696
# 697
# 698
  • Мнения: 27 692
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHM6Ly9wYnMudHdpbWcuY29tL3R3ZWV0X3ZpZGVvL0I0SHZ2ekVJSUFBbTBGQi5tcDRefDgxMzMyMS5tc2cyOTY0OTk0MSNtc2cyOTY0OTk0MQ== съня  hahaha

# 699
  • Мнения: 21 201
Срещнали се случайно Mr. Green а същите тези журналя писаха преди седмици, че живеят заедно, прибирали се пияни и тормозели съседите си с шума, който вдигали Mr. Green
Живееш с някого пък се срещате случайно на улицата.......... tooth и кой би повярвал на тези щуротии!? tooth


https://www.youtube.com/watch?v=ckkjU6DrPl0&feature=youtu.be

# 700
  • Мнения: 27 692
 Наде за репортажа ли говориш   нов 

">#t=32[/video]

# 701
  • Мнения: 6 105
Здравейте на всички  Hug  Hug
Честито на всички,които имат имен ден днес   bouquet

# 702
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Феми, Hug Heart Eyes Наде, Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes

Клоди, Hug Heart Eyes голяма торта си избарала и изглежда много вкусно... eat шоколадче не сложи ли малко?... newsm78

# 703
  • Мнения: 21 201
Феми не, вчера някой спомена тук и аз се сетих за писаниците на журналята отпреди седмици.
Охххххх не мога да се отърва от усещането, което ме спохожда гледайки снощните снимки, Rolling Eyes мяза ми на селски ерген, Sick те така ходят зализани.


# 704
  • Мнения: 27 692
 Наде    с лимбата   и лицето му подпухнало  ooooh!  http://www.gelecekteknolojisi.com/magazin-24/cagatay-ve-serenay- … alandi-64879.html пишат за снимките от вчера     

Общи условия

Активация на акаунт