Отговори
# 675
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
There is no scientific basis for lunacy - crazy or unusual human behavior during the full moon  Mr. Green
Така е... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Щерко Heart Eyes Hug

# 676
  • Мнения: 27 692
  кога е станало това бе Shocked  Sick  снощи сте гледали чупене на джам    повърня  Sick Ча за стилен  мъж ли  взе награда     ooooh! да беше отишъл с тениската  и супер шапката    с тая лимба    оф  Чачо,  оф  ooooh!

# 677
  • София
  • Мнения: 1 426
Лелче Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug мен пък хич не ме боли корем от сьомга... Mr. Green влиза ми като у дома си Laughing[/color]
И при мен тъй,много я обичам Heart Eyes.Обичам и сафрид,ох майкоуу smile3508,и лефер ,и пастърва,и ципура.Речни-не  Naughty.Риба обичам и ям,правя и рибена супа от сьомгова пастърва,чудна става,ммм Joy Joy Joy Joy Joy
Мимчо, Hug,Верче, Hug,Тери, Hug,Лелче, Hug,Феми, Hug
Феми,то туй бил Яманков сън чупенето на джама,не бой се  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 27 692
Hug от 16 декември от 14.00  следобяд  по диемата

# 679
  • София
  • Мнения: 1 426
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

# 680
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 496

 tooth tooth tooth

И аз мисля че е много вероятно, Чачослав да е с отнета книжка- вече писах защо Peace Няколко снимки пуснати в един и същ ден, на част от които изглежда че са направо от друг годишен сезон, а се пробутват, с това че Ча е зад волана.... да бе Whistling

Интересно но тези 3 снимки не ги срещнах в един..... Ъъъъ Mr. Green....двор... Mr. Green Нещо им обърка конспирационните теории, за едновременното пристигане на Ча и Сера в един бутик hahaha

А рейтинга не е тръгнал от сега надолу! Това е още от 20 и някоя серия Peace То се начетох на защитни теории и причини  по повод новото изчисление на рейтингите, сезонното и глобалното затопляне, световното по футбол...световния мир и каквото се сетите още Mr. Green
Истинската причина, обаче която се правят че не забелязват е в нелепата главна двойка и тъпата история, която затъпява все повече и повече с всяка нова серия Peace

ПП Феми това с креватЯ беше сън....за пореден път tooth

# 681
  • Мнения: 27 692
Sick  то сън ма  нали трябва да го заснемат    кат знаем че Ча   с кво желание ги целува  в зурлата  Sick    мани бегай    hahaha Joy

# 682
  • Мнения: 30 820
Фемо Heart Eyes я беги си върши къщната работа Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 683
  • Мнения: 30 820
Хелоууу  Hug минавам и заминавам  Mr. Green

Хади чао  Hug
Я тая Laughing Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 1 426
Фемо Heart Eyes я беги си върши къщната работа Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 30 820
Нема ми се смеете много Mr. Green довечерка ша я видим що за стока е Mr. Green

Скрит текст:

Фатам да дремнем Laughing

# 686
  • Мнения: 27 692
Фемо Heart Eyes я беги си върши къщната работа Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ренка  Hug  свърших я опекох шарана    Mr. Green Joy а майка готви зеле

# 687
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фемо Heart Eyes я беги си върши къщната работа Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Aн тъй #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 688
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нема ми се смеете много Mr. Green довечерка ша я видим що за стока е Mr. Green

Скрит текст:

Фатам да дремнем Laughing
eat eat eat eat eat eat

# 689
  • София
  • Мнения: 1 426
Нема ми се смеете много Mr. Green довечерка ша я видим що за стока е Mr. Green

Скрит текст:

Фатам да дремнем Laughing
Чудна е,браво  smile3501.Приятно ти сънче,след малко и аз тъй  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт