искам бебе

  • 45 460
  • 640
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 138
Браво titina-na!!! Дано всичко е наред,всичко най-хубаво ти пожелавам !   bouquet

# 586
  • Мнения: 15
Благодаря:-) Да ви се връща на всички Simple Smile  Hug Hug

# 587
  • Мнения: 22
Честито! Имаме напредък с двете чертички в групата. Чакаме следващата щастливка  Praynig

# 588
  • Мнения: 1 612
[/i]titina-na Честити чертички и ревлив финал ти пожелавам от сърце  Hug

И ние бебеправим от 4 мес., но все още нищо. Днес ми е датата на М ,но още го няма. Дано този път сме успели  Praynig

Колко дни трябва да са минали от О (най-малко) ,за да отчете теста правилно?
Нямам никакви симптоми, само леееки придърпвания от дясно.

# 589
  • Мнения: 1 739
За кръвен 10-11 дни, а за уринарен 13-14 дни след О. Ама, ако ти закъснява би трябвало да отчете. Дано да видиш две хубави чертички!

# 590
  • Мнения: 162
Можеш да си направиш домашен тест и в деня на М според мен успех  Hug

# 591
  • Мнения: 15
Момичета, благодаря ви от сърце.Днес бях на лекар и се видя малката ми точица, както каза докторката ню-ню Simple Smile Каза да ида пак след 2 седмици, защото още много мъничко- 0,73 см. Но си имам 1та негова снимчица!!! Още не сме казали с таткото на никой, чакаме сърчицето и тогава. Аз си се радвам, но понеже работя и нощни смени ще гледам да се пазя, докато могат да ми дадат болничен...Прегръщам ви и и ви поръсвам всички Simple Smile  Hug

# 592
  • Мнения: 15
[/i]titina-na Честити чертички и ревлив финал ти пожелавам от сърце  Hug

И ние бебеправим от 4 мес., но все още нищо. Днес ми е датата на М ,но още го няма. Дано този път сме успели  Praynig

Колко дни трябва да са минали от О (най-малко) ,за да отчете теста правилно?
Нямам никакви симптоми, само леееки придърпвания от дясно.


Аз имах ПМС симптоми много ясно изразени и все още ги усещам, но вече по-леки. Тестът ми отчете на 1я ден закъснение две ясни чертички.Имах чувството, че всеки момент ще ми дойде... Дано да си бременна и да се похвалиш  Hug

# 593
  • Мнения: 63
Момичета, благодаря ви от сърце.Днес бях на лекар и се видя малката ми точица, както каза докторката ню-ню Simple Smile Каза да ида пак след 2 седмици, защото още много мъничко- 0,73 см. Но си имам 1та негова снимчица!!! Още не сме казали с таткото на никой, чакаме сърчицето и тогава. Аз си се радвам, но понеже работя и нощни смени ще гледам да се пазя, докато могат да ми дадат болничен...Прегръщам ви и и ви поръсвам всички Simple Smile  Hug
Честита радост и от мен. Hug  bouquetБлагодарим ти за прашеца,дано да е вълшебен!!!

# 594
  • Мнения: 138
Пак честито и много се радвам за ВАС .. вече сте в множествено число   bouquet хайде Ирка , силно стискам палци за теб   bouquet

# 595
  • Мнения: 1 612
Можеш да си направиш домашен тест и в деня на М според мен успех  Hug

И аз така си мислех и вчера на датата на М направих един тест на Престо, но ми отчете болезнено отрицателен. Направих го след обяд а не с първата урина. Нямам симптоми. Много леко ми придърпва от време на време ниско, но нито идва М, нито теста е + .МЦ ми е 26 дни по принцип и О на 12 ден. Този месец О ми закъсня с 2 дни т.е. беше ми на 14ден. Доколкото се информирах от форума ,това означава, че М ще дойде с 2 дни по-късно т.е. утре.
Редовно си изм. БТ и винаги 1-2 дни преди Ц спада до 36.4°. Сутринта я мерих ( ректално с живачен т.) и е 37.2°. Дали е закономерност, че МЦ настъпва на 14 ден от О? Вчера ми беше датата на М - сега това може ли да се нарече закъснение? Днес не правих тест, защото много ме боли да виждам сама черта. Според вас имам ли някакви шансове този месец?
Благодаря  Hug

# 596
  • Враца
  • Мнения: 800
Даниела, щом овулацията се е забавила, значи отчитай си дата за идване на МЦ прибавяйки закъснението на овулацията. Т.е. от овулацията до началото на месечния цикъл времет е константа, може да варира само с един ден плюс или минус, но обикновено е към 14 дни. Трябва да ти дойде около 14 дни след овулация. Тест прави само в деня, в който трябва да ти дойде, или при закъснение, по-рано няма да покаже нищо, или поне при когото е показало макар и бледа чертичка е било иключение от правилото. Преди датата за цикъл само кръвен тест би показал. Wink Успех и дано да не ти дойде!  Wink

# 597
  • Мнения: 1 612
Даниела, щом овулацията се е забавила, значи отчитай си дата за идване на МЦ прибавяйки закъснението на овулацията. Т.е. от овулацията до началото на месечния цикъл времет е константа, може да варира само с един ден плюс или минус, но обикновено е към 14 дни. Трябва да ти дойде около 14 дни след овулация. Тест прави само в деня, в който трябва да ти дойде, или при закъснение, по-рано няма да покаже нищо, или поне при когото е показало макар и бледа чертичка е било иключение от правилото. Преди датата за цикъл само кръвен тест би показал. Wink Успех и дано да не ти дойде!  Wink
Днес стават 14 дни от деня на овулацията и още ми го няма а и никакви признаци, че ще ми дойде. Вчера правих Престо (-). Днес не съм. Ако утре 15 ден от ову направя тест дали ще покаже ако има нещо или е още раничко?
Много много искаме бебче  Praynig

# 598
  • Враца
  • Мнения: 800
Тук всички много, много искаме бебче, а тази надежда, която имаш е прекалено голяма и ако не е станало нищо, ще се разочароваш още повече. Иначе утре би трябвало да отчете вече теста ако има бременност. Успех!

# 599
  • Мнения: 1 612
Момичета,днес ми е 15 ден от О и БТ 37° и 2 ден закъснение, но теста е отрицателен. Никакви симптоми за нищо нямам, а май и надежда вече за бебче няма. Надявам се да не е някакъв проблем. Според вас каква е вероятността теста да не показва на този ден? Останаха ли шансове?
Ако дойде продължаваме на пред с пълна сила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт