искам бебе

  • 45 467
  • 640
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 63
Момичета,днес ми е 15 ден от О и БТ 37° и 2 ден закъснение, но теста е отрицателен. Никакви симптоми за нищо нямам, а май и надежда вече за бебче няма. Надявам се да не е някакъв проблем. Според вас каква е вероятността теста да не показва на този ден? Останаха ли шансове?
Ако дойде продължаваме на пред с пълна сила Simple Smile
Шанс има,щом все още няма цикъл.Пусни кръвен,така поне ще знаеш на 100% какъв е резултата.Пожелавам ти късмет.

# 601
  • Мнения: 15
Момичета, много съм притеснена...Днес имах леко единични кафеникаво зацапване и се обадих на доктора.Каза ми да почна Утрогестан по 2 таблетки вагинално вечер и да не правим секс. И така до следващия преглед...Много ме е страх, още не сме чули сърчицето, в 5та седмица съм. Той каза, че може и да е от по-късната ми овулация този месец...

# 602
  • Мнения: 1 612
Момичета,днес ми е 15 ден от О и БТ 37° и 2 ден закъснение, но теста е отрицателен. Никакви симптоми за нищо нямам, а май и надежда вече за бебче няма. Надявам се да не е някакъв проблем. Според вас каква е вероятността теста да не показва на този ден? Останаха ли шансове?
Ако дойде продължаваме на пред с пълна сила Simple Smile
Шанс има,щом все още няма цикъл.Пусни кръвен,така поне ще знаеш на 100% какъв е резултата.Пожелавам ти късмет.

Днес ходих за кръвен, но било вече късно за днес и ще ходя в понеделник ако до тогава още нямам М.
Благодаря ви!

# 603
  • Мнения: 63
 Danyella,имаш стиснати палци от мен за понеделник Peace

# 604
  • Мнения: 1 612
 Danyella,имаш стиснати палци от мен за понеделник Peace

 Praynig Hug Дай Боже на всички по-скоро по едно а може и две сладки бебешорчета.

# 605
  • Мнения: 63
 Danyella, какво се случва с теб?Кръвен прави ли?Дано да има радост,ако пък ли не този месец,дай Боже следващия!

# 606
  • Мнения: 1 612
Danyella, какво се случва с теб?Кръвен прави ли?Дано да има радост,ако пък ли не този месец,дай Боже следващия!

Не се стигна до кръвен тест. Дойде ми, но много бавно с 3 дни закъснение. По принцип имам редовен МЦ, но откакто бебеправим вече 4 месеца нещо Ц ми започна да закъснява. Не знам изобщо на какво се дължи това. А сега продължавам напред с пълна сила.  Hug

# 607
  • Мнения: 2 288
Здравейте момичета,

аз в понеделник бях на преглед при АГ-то и засече големината на яйцеклетката, каза ми кога да опитаме и в петък отново да отида, за да види дали фоликула се е спукал, а ако не е другия месец ще ми даде нещо за подпомагане и щяло, най-вероятно,  да стане! Толкова просто и лесно прозвуча от нея казано, че се замислих, как като е толкова лесно се тормозим вече 7-8 месеца ли станаха, кой ли ги брои вече. Е, ще ви държа в течение Simple Smile ...
Стискам палци с вас съм Simple Smile 

# 608
  • Мнения: X
Ехоо настоящи и бъдещи майчета - привет и от мен  Two Hearts
Гледам още нови късметлийки има - честито на всички   bigdance2
Аз пък да ви кажа какви ги сътворих този месец. Миналия бяхме за малко на море и аз така се отплеснах, че забравих да си запиша на коя дата ми дойде  Joy  На 10-ти ли беше или на 13-ти не помня. Сега имам някакво слабо изразено ПМС. Вчера ме боля корема, сякаш ми идва, а пък не дойде...  И съм решила да чакам до събота, ако не дойде ще правя тест, но няма да се изкушавам по-рано, защото ми писна.
За сметка на това пък много разпуснах и черните мисли ги няма  newsm68
Целувки от мен  Two Hearts

# 609
  • Мнения: 22
Здравейте, тази седмица и аз посетих лекар и съм доволна от това, което ми каза. Даже по време на прегледа имах два фоликула. Изписа ми дуфастон-3 месеца, но понеже гледам, че повечето от вас си правят кръвен тест и се чудя има ли нужда да си го направя и аз. Rolling Eyes

# 610
  • Мнения: 162
Кръвния се прави за уточняване на бременност още преди закъснение,ако греша поправете ме

# 611
  • Мнения: 22
Аааха, съжалявам мислех, че е пак някакъв вид изследване.

# 612
  • Мнения: 81
Здравейте, тази седмица и аз посетих лекар и съм доволна от това, което ми каза. Даже по време на прегледа имах два фоликула. Изписа ми дуфастон-3 месеца, но понеже гледам, че повечето от вас си правят кръвен тест и се чудя има ли нужда да си го направя и аз. Rolling Eyes
Не искам да те плаша, но се приготви от дуфастона да качиш леко килограми. И аз го пих 3 месеца и резултата е +12кг.. Cry Но при теб, може да не се получи така както при мен и да качиш най-много 1-2кг.  PeaceHug

# 613
  • Мнения: 22
Ами аз и преди съм го пила, но не съм забелязала да съм качила кг. А аз съм луда на тази тема и се следя постоянно  Crazy

# 614
  • Мнения: X
Да докладвам. Теста си го бях насрочила са днес сутринта, но през нощта сънувах как си правя тест и той е отрицателен, после сънувах как ми дойде цикъла и като се събудих наистина шибаната лелка тъкмо идваше!!!
Горкият ми мозък е искал да ме подготви психически явно  Laughing
Този месец ще пробвам с тестове за овулация.
Усмихнат ден на всички!  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт