искам бебе

  • 45 463
  • 640
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 338
Късно виждам публикацията ти , аз вече го изпих. Но навсякъде ми казваха, че не е АБ . И зъболекарката и в аптеката обясниха, че е химиотерапевтик .. То свърши вече де , ама ще знам за напред Simple Smile

# 631
  • Мнения: 856
Здравейте. Не съм се включвала отдавна, а сега много ми се иска да попитам нещо. Дойде време за следене на овулация. Реших първо да пробвам с тестове, поради ред причини. Направих един вчера сутринта. Имаше не много ярка втора черта. След това прочетох, че повечето ги правят следобяд и реших да пробвам пак. Пълна празнота, вобще нямаше втора черта, камоли бледа. Днес викам ще пробвам пак сутринта като вчера -пак празно, само контролната. Вие кога ги правите, и какво ще рече тоя резултат според вас? Извинявам се за "невежеството" си и благодаря предварително за вниманието.

# 632
  • Мнения: 1 739
Принчипесса, виж в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=852631.0;topicrefid=14
Тук на първа страничка пише всичко. Тестовете за О се правят винаги след обяд, след 15ч. Като преди това поне 2 -3 часа минимум не пиеш течности и не пишкаш.
Кой ден от цикъла ти е? На колко дни е цикъла? Има значение за това кога да почнеш да се тестваш. Бледата чертичка нищо не значи, за да е положителен теста за О трябва тестовата черта да е поне толкова наситена, колкото и контролната или повече.
Успех!

# 633
  • Мнения: X
Уф и аз сутринта все ги правех и нищо не отчиташе като хората  ooooh!
Ама как 2 часа няма да пия вода, та аз съм жаба!!!  #Shocked

# 634
  • Мнения: 856
Именно, и мен това ме прецака. Първо, че няма как да не пия вода, още повече в тези жеги, и второ, заради бъбреците не мога да си позволя да не пишкам толкова време. Ужас... ама сега имам други усещания, та да видим какво ще излезе... стиснати палци от мен.

# 635
  • Мнения: 1 739
Ако не искате да правите тестове за О, може да пробвате някои от другите методи за следене на О- например мерене на базална температура, има някъде тема, ако ви интересува.
И без това е хубаво и желателно, тестовете за О да се комбинират с друг метод, за да се определи кога точно е О.
Успех момичета!

# 636
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета!  Hug
Преди няколко дни си купих тестове за О и Б от една обява в ОЛХ. Китайски са и са с чувствителност 10ml. Вие ползвали ли сте такива и може ли да им се вярва? Аз на 24.08 НЕ чакам МЦ и въпроса ми е: Като са с такава висока чувствителност ,колко дни преди М, или колко дни след О може да ми покажат вярно?
Благодаря ви предварително!

# 637
  • Мнения: X
Здравейте имам 1 въпрос: има ли на българския пазар тестове за овулация, от тези като MaybeBaby, т.е. при които овулацията се установява чрез тест със слюнка? Ако ги има - някой пробвал ли ги е, верни ли са и колко струват горе-долу?

# 638
  • Мнения: 933
Здр момичета не съм писала, защото просто няма какво. Мъжът все по командиро ки и от къде ти време за секс, камо ли за бебеправене. За неопределен период тази ми мечта отпада. Освен ако не намеря друг баща: )

# 639
  • Враца
  • Мнения: 800
Аморе, здравей и тук Wink
След евентуално оплождане по време на овулацията, имплантирането в матката става между шести и десети ден след това. Хормонът, който засичат тези тестове, а именно ЧХГ започва да се отделя след имплантирането. Значи положителен тест може да имаш най-рано към десети ден, зависи кога е станала импалнтацията. Но и това не е гаранция, че теста ще е положителен, зависи и как нараства хормона в началото. Пък и на тези тестове, че пише 10 чувствителност също не е сигурно, че е така. Simple Smile

# 640
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=865638.0;topicrefid=19 Момичета тази е темата за споделяния...тревоги и чакания.

Общи условия

Активация на акаунт