Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 019
  • 764
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 125
Нямам друга карта за съжаление 
Благодаря,  Aia'    Hug
Не е нужно да е друга.
Добави картата, която е към тази сметка.

# 136
  • Мнения: 1 536
Картата е Маестро.Не става

# 137
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета , пей пал ми сложиха лимит на профила и вече не мога да го ползвам , изпратих им всички необходими документи , но така и не разбрах какво стана и никой не ми дава точна информация.
Искам да ви попитам , мога ли да си направя нов акаунт в пейпал със същата или друга карта , и да я ползвам за същият ибей акаунт? Дали ще има проблем
Много съм притеснена ....  Confused Confused Confused

# 138
  • Мнения: 5 790
Момичета , пей пал ми сложиха лимит на профила и вече не мога да го ползвам , изпратих им всички необходими документи , но така и не разбрах какво стана и никой не ми дава точна информация.
Искам да ви попитам , мога ли да си направя нов акаунт в пейпал със същата или друга карта , и да я ползвам за същият ибей акаунт? Дали ще има проблем
Много съм притеснена ....  Confused Confused Confused

Да, ще има проблем. Не можете.
Може да си направите нов акаунт в Пейпал, с нова карта. Да смените някоя буква в изписването на името и адреса. И да го направите от нов компютър. Пишете и ги питайте, не ги оставяйте за стария акаунт. Тормозете ги, докато не получите смислен отговор.

# 139
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета , пей пал ми сложиха лимит на профила и вече не мога да го ползвам , изпратих им всички необходими документи , но така и не разбрах какво стана и никой не ми дава точна информация.
Искам да ви попитам , мога ли да си направя нов акаунт в пейпал със същата или друга карта , и да я ползвам за същият ибей акаунт? Дали ще има проблем
Много съм притеснена ....  Confused Confused Confused

Да, ще има проблем. Не можете.
Може да си направите нов акаунт в Пейпал, с нова карта. Да смените някоя буква в изписването на името и адреса. И да го направите от нов компютър. Пишете и ги питайте, не ги оставяйте за стария акаунт. Тормозете ги, докато не получите смислен отговор.
Днес дори звъннах , блокиран е акаунта ми тъй като името на регистрацията е Petq , а на личната карта Petya и това създаде проблем.. няма повече да активират акаунта.....
Сега мисля да си направя нов акаунт в ибей и в пейпал , но да не ме устетят  newsm78 newsm78

# 140
  • Мнения: 104
 Здравейте! Мога ли да вържа фирмена дебитна карта към ПейПал и от коя банка ако може?
Благодаря!

# 141
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Здравейте! Мога ли да вържа фирмена дебитна карта към ПейПал и от коя банка ако може?
Благодаря!

Може, защо да не може? Картата е на твое име, а кой я е издал няма значение. Банката няма значение.  Peace

# 142
  • Мнения: 80
Здравейте!
Ако сложа 3D сигурност на кредитната си карта, която е регистрирана в ПейПал, ще трябва ли да направя някакви допълнители регистрации или потвърждения на картата в Пейпал? И това поменя ли по някакъв начин плащанията, освен въвеждането на 3D паролата?
Питам, понеже вече втори път за плащане при БГ търговец ме препраща към създаване на тази 3D парола и без нея не ми дава да платя. А плащам с нея както в БГ, така и в чужбина, да нямам проблем после за международните разплащания?

# 143
  • Мнения: 2
Здравейте,искам да ви помоля за помощ.Направих си регистрация скоро в ebay и в paypal, преди два месеца продадох един шал и шапка изпратих ги (както си му е реда) и онзи ден получавам емайл от  paypal, че дадения купувач е отворил чарджбак с неговата карта ,ето и снимки от акаунта ми в paypal точно какво пише http://s1383.photobucket.com/user/gitana83/media-full/Mobile%20U … chcjkuao.png.html  , http://s1383.photobucket.com/user/gitana83/media-full/Mobile%20U … 6dqr7yjv.png.html . Какво трябва да направя, какви документи трябва да изпратя аз на paypal не ми е ясно. Моля за помощ!!! Блогодаря предварително!!!

Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 16:39 от gitana

# 144
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Здравейте,искам да ви помоля за помощ.Направих си регистрация скоро в ebay и в paypal, преди два месеца продадох един шал и шапка изпратих ги (както си му е реда) и онзи ден получавам емайл от  paypal, че дадения купувач е отворил чарджбак с неговата карта ,ето и снимки от акаунта ми в paypal точно какво пише http://s1383.photobucket.com/user/gitana83/media-full/Mobile%20U … chcjkuao.png.html  , http://s1383.photobucket.com/user/gitana83/media-full/Mobile%20U … 6dqr7yjv.png.html . Какво трябва да направя, какви документи трябва да изпратя аз на paypal не ми е ясно. Моля за помощ!!! Блогодаря предварително!!!
Документи,това че си изпратила стоката  на купувача...

# 145
  • Мнения: 104
 Здравейте!
Същото нещо се случи с мен. През декември месец продадох едни маратонки на някаква мамалига, която живее в Англия. Веднага ми написа положителен коментар, което беше учудващо, понеже още не бях пратил маратонките. След известно време получавам имейл от ПейПал, че е повдигнал диспут за неполучена стока. Снимах касовия бон от пощата и им го пратих. Отговора беше, че това не може да е доказателство, тъй като съдържа много малко инфо. Касовата бележка с тракинга показва, че стоката е изпратена, датата, часа, но не дава инфо за това, че е влязла в Англия и получателя я получил. Тук е мястото да благодаря на Fandango, която с най-голямо желание ми помогна със ценни съвети. Благодаря Simple Smile
Писах до Роял Мейл и от там ми пратиха сканиран бон, на който ясно се вижда как въпросният балкански субект се е подписал и си е взел маратонките като пич. Забравих да спомена, че след като е повдигнал диспут, е закрил профила си в Ибей. Писах на ПейПал това, като им пратих касовата бележка от нашите пощи, но не го взеха под внимание. Последния им отговор като им пратих имейл с прикачен файл от Роял Мейл беше да чакам 65 дни. Мисля, че минаха, не съм смятал, но и не храня големи надежди по казуса.
Съвета ми е да не пребързвате като мене, а да изискате инфо и от техните пощи, документите от нашите пощи не ги вземат под внимание.
Дано да отсъдят справедливо във Вашия случай.
Успех Simple Smile

# 146
  • Мнения: 2
Мн искам да ви блогодаря за бързия отговор и за помоща,  ще пиша на Roayl Mail да ми изпратят документ  показващ, че купувача си е получил стоката и дано да да спечеля делото. 

# 147
  • Мнения: 181
Скоро не съм се занимавала с диспути,но май ще ми се наложи този път.Като влезнах в поръчката видях,че има нов срок за повдигане на диспут-180 дена.Нали беше 45 дена newsm78.Да не би аз нещо да бъркам или са променили нещата.Ето какво ми изписва

Having problems with this transaction? Please talk directly to the seller and try to resolve the issue with them.

You can still report the problem in the Resolution Centre within 180 days.

# 148
  • Мнения: 7
Здравейте, бях си поръчал една тениска от холандски сайт.Когато пристигна пратката тениската вътре липсваше кашончето беше скъсано от едната страна а след това залепено с тиксо.На момента написах оплакване и изпратих кашончето на спиди за да проверят какво се е случило.След това се обадих на ДПД България откъдето ми казаха,че само изпращача има право да поиска разследване.Писах и на изпращача, след това писах и на ДПД Германия.Това се случи петък 27.02.2015.Изпращача ми отговори още същият ден, че ще поиска разследване, от ДПД Германия ми писаха че само изпращача има право да поиска разследване а от СПИДИ още не са ми се обадили.На мен не ми се чака повече за това вчера писах на изпращача , да ми върне парите а той ще си получи неговите след като приключи разследването или ще решим въпроса чрез пейпал.В случая той няма вина но само той има право да получи обезщетение.Не ми е отговорил и днес отитох до офиса на СПИДИ да попитам дали могат да ми дадат тази част от записа на която се вижда момента в който отварям празната кутия, те както очаквах ми казаха , че когато започне разследването те ще погледнат записа.Остава ми само диспут като опция.

Притеснява ме това ,че на тракинга пише ,че пратката е доставена.Дали от Пейпал ще ми направят проблем за това.Не помня дали се подписах тогава ,това си е моя грешка но все пак пратката си я отворих там в офиса на СПИДИ пред служителката и предполагам го има и на записа.Второто нещо което ме притенсява е че не говоря много добре английски език, до сега където писах ме разбраха но все пак от Пейпал може да ми направят проблем и за това.

Имам ли шансове да си върна парите според вас

# 149
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
...

Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 13:17 от ╚Sisley╝

Общи условия

Активация на акаунт