На море в Гърция 2015

  • 101 077
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 371
Здравейте ,  трябва да избера за Makryammos Bungalows м/у стандартна стая и супериор .Разбрах ,че разликата е в близостта до плажа ,та голямо ли е разстоянието от стандартните до плажа и ресторантите ?Струва ли си 170лв. разлика?

не толкова "голямо", колкото много "стръмно". в трипадвайзор пише доста по въпроса - че ако си с малки деца или в недобра физическа форма, по-добре не вземай стандарт.

# 736
  • Мнения: 6 628
Стандарт взех вече ,казаха ми че може и с кола да се слиза до плажа ,вярно ли е ?

# 737
  • София
  • Мнения: 1 809
ОХ, четох, четох, четох...заболя ме главата и съвсем се обърках. Моля за помощ Praynig
Последните няколко години почиваме само в Гърция, на Халкидики, изръчкали сме 1-ви и 2-ри ръкав  Laughing и ни се иска да сменим. Много сме се навили за Лефкада, но това което четох за ветровете ме притесни, но не ме отказа. Mr. Green
Четох за Кефалония, но отпада, защото не искаме да ползваме фери.
Много ми хареса Парга, обаче много населено.
Моля за помощ, все пак къде в Лефкада е най-добре да отседнем? Това, което ни интересува е да не е хотел, а тип студия и да не е в планина, а близо до плажа. Все пак не е проблем да ходим с колата на плаж, така или иначе на Халкидики спяхме на едно място, ходехме на плажове в съсвем други курорти  Laughing
И друго - колко часа реално излиза пътя като време и добре ли е да спрем някъде по път да преспим, за да е по-леко пътуването или става да се мине наведнъж?
Ако има писано конкретно за Лефкада моля за линк.
Четох отзив на Параход, че най-добре в Лефкада да се отседне заради таверни, живот  Laughing но там близо плаж има ли? Някое място можеш ли да ни препоръчаш? Предварително бблагодаря. Hug

# 738
  • софия
  • Мнения: 9 590
Където и да отседнете ще ходите с кола на плаж. Има няколко впечатляващи плажа на острова, заради които ходят хората там. Всички са сравнително дълбоки, ветровити, каменни и уникално красиви. Синята вода от картичките е там.
Разстоянието се взима за 8-9 часа нормално шофиране.
Островът е планински, завоести пътища. Има писано много в темата, потърсете с търсачка.

# 739
  • Мнения: 28
Където и да отседнете ще ходите с кола на плаж. Има няколко впечатляващи плажа на острова, заради които ходят хората там. Всички са сравнително дълбоки, ветровити, каменни и уникално красиви. Синята вода от картичките е там.
Разстоянието се взима за 8-9 часа нормално шофиране.
Островът е планински, завоести пътища. Има писано много в темата, потърсете с търсачка.

 Grinning Grinning Laughing Laughing

Добре че хората са различни !
За хора с моя вкус това което описахте е безумие - камъни , вятър и завои !

# 740
  • София
  • Мнения: 721
meggle - https://www.google.bg/search?q=%D0%9B%D0%B5%D1%84%D0%BA%D0%B0%D0 … ved=0CC4QrQIoBDAA

Доста е, но няма начин Peace  

Макар че и всичките теми да изчетеш, пак няма да си съставиш мнение, докато не отидеш сама, защото колкото хора са ходили, толкова и мнения са оставили Simple Smile  Защо не искате да ползвате ферибот? Така отпадат наистина почти всички други варианти.

 

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 59
За Макриамос да се изкажа, тъй като няколко години съм ходила там. Наистина си е стръмно изкачването до по-високо ситуираните бунгала и особено, ако сте с количка ще ви е трудно. И въпреки това ние винаги избираме стандартни бунгала, тази разходка из прекрасната борова гора и тишината са в плюс за мен. Освен това и по-малко хора минават близо до твоето бунгало, слизайки към ресторанта/плажа. Ако сте на високо бунгало, може и с кола да се слиза, а може и с моторчета (моя мъж си наема от Лименас за толкова дни колкото ни е престоя (аз на таквоз чудо не се качвам Simple Smile )

# 742
  • Мнения: 6 628
Мерси noriscat малкия е на 9г. така че ще се катери  Laughing стига да ни потвърдят резервацията де.Чадърите на плажа плащат ли се ?

# 743
  • Мнения: 28
Искаме да наемем обзаведено студио в Солун 20/07/2015 до 19/08/2015 г с Wi fi на достъпни цени. Къде бих могла да намеря такъв тип обяви ?Практика ли е да се отдават под наем жилища само за лятото ?Зная гръцки Може ли някой да ми отговори също в Халкидики има ли нудистки плажове.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 252
Искаме да наемем обзаведено студио в Солун 20/07/2015 до 19/08/2015 г с Wi fi на достъпни цени. Къде бих могла да намеря такъв тип обяви ?Практика ли е да се отдават под наем жилища само за лятото ?Зная гръцки Може ли някой да ми отговори също в Халкидики има ли нудистки плажове.

https://www.airbnb.com/s/Thessaloniki--Greece?checkin=07%2F20%2F … mp;ss_id=vz4281js

Ето тук може да разцъкаш, но не знам какъв ви е бюджета.

# 745
  • Мнения: 45
ОХ, четох, четох, четох...заболя ме главата и съвсем се обърках.

     Ние като ходихме взехме разстоянието наведнъж и  на отиване и на връщане от Стара Загора. При мен на отиване пътя минава много леко, заради очакването от предстоящата почивка, на връщане нещата се променят драстично  Sick. Може би е добре да си изберете място за спане според това какво ви се прави вечер и колко сте готови да пътувате до плажове. Ние бяхме отседнали във Василики и ни хареса има къде да направиш един тегел вечер, но е доста по-спокойно от Лефкада(на мен не ми допадна главния град, но все пак извода е от една дълга разходка вечер) или Нидри. Ако искате повече разнообразие вечер изберете Нидри или Лефкада, ако ли не Василики или А. Никитас, от другите места нямам впечетления. Така или иначе може да разгледате и населените места като пътувате за вечерна разходка или вечеря примерно.

# 746
  • Мнения: 99
Здравейте момичета,моля да някакви насоки към кой хотел да се спрем и близо ли е до плажа.Porto Carras Sithonia" 5* на Халкидики;хотел "Bellagio" 3* на Халкидики;"Alkion" 4* на Халкидики;хотел "Philoxenia Bungalows" 3* на Халкидики;хотел "Kriopigi Beach" 4* на Халкидики;хотел "Regina Mare" 3* в Паралия Катерини;хотел "Gold Stern" 3*/ хотел "Korali" 2*+/ хотел "RG Status" 2*+/ хотел "Akropol" 3*(Олимпиxска ривиера).Ще съм много благодарна на отговорилите,защото се надявам на вашата коректна преценка.

# 747
  • Мнения: 113
Здравейте мами,след доста въпроси и чудене  и мъки най сетне си имам резервация,че и платена вече(all inclusive POSEIDON PALASE).
 Та сега малко по сериозно: иска ли някой да му прехвърля резервация за седем нощувки,две стаи в периода 8.06.-15.06  за ,,PAGONA HOUSE,, за където имах мерак ,но... жените сте трудна работа Wink . Ако няма желаещи другата седмица я отменям.обща цена 455 евро.
  И пак една услуга-знаете ли къде в близост до Посейдон Палас има пясъчен плаж(и във водата и на брега)?
  
 Подател:   Booking.com <customer.service@booking.com>
Благодарим ви, Nikolaj! Вашата резервация е потвърдена.
Pagona House
Адрес:    Toroni
Toroni, 63072, Гърция
Τορώνη (Τορώνη Χαλκιδικής, 63072)
Телефон:    +302375051330

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 19:36 от milenski75

# 748
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте момичета,моля да някакви насоки към кой хотел да се спрем и близо ли е до плажа.Porto Carras Sithonia" 5* на Халкидики;хотел "Bellagio" 3* на Халкидики;"Alkion" 4* на Халкидики;хотел "Philoxenia Bungalows" 3* на Халкидики;хотел "Kriopigi Beach" 4* на Халкидики;хотел "Regina Mare" 3* в Паралия Катерини;хотел "Gold Stern" 3*/ хотел "Korali" 2*+/ хотел "RG Status" 2*+/ хотел "Akropol" 3*(Олимпиxска ривиера).Ще съм много благодарна на отговорилите,защото се надявам на вашата коректна преценка.

jazz min, от тези хотели, които си посочила, според мен е най-добре Порто Карас Ситония Peace Въпреки, че има нужда от реновиране, локацията му е много добра.

Последна редакция: сб, 24 яну 2015, 19:45 от bibi_2

# 749
  • Мнения: 74
Здравейте момичета,моля да някакви насоки към кой хотел да се спрем и близо ли е до плажа.Porto Carras Sithonia" 5* на Халкидики;хотел "Bellagio" 3* на Халкидики;"Alkion" 4* на Халкидики;хотел "Philoxenia Bungalows" 3* на Халкидики;хотел "Kriopigi Beach" 4* на Халкидики;хотел "Regina Mare" 3* в Паралия Катерини;хотел "Gold Stern" 3*/ хотел "Korali" 2*+/ хотел "RG Status" 2*+/ хотел "Akropol" 3*(Олимпиxска ривиера).Ще съм много благодарна на отговорилите,защото се надявам на вашата коректна преценка.

jazz min, от тези хотели, които си посочила, според мен е най-добре Порто Карас Ситония Peace
+1

Общи условия

Активация на акаунт