SportsDirect-66

  • 88 095
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Весела коледа на всички.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 209
  santa2 Честито Рождество Христово ! Бъдете здрави и благословени !  santa2


Намалените артикули от първа страница имат ограничение до 10 - 12 бр. ooooh!

# 47
  • Мнения: 66
Момичета, не знам нищо за тази марка "Gelert" - как е като качество, отговаря ли си на размера?
Не съм момиче, но мога да малко яснота за марката. 
Продуктите им бяха популярни и със сравнително добра репутация в ниския ценови клас за туристическа екипировка. Фалираха преди повече от година и в момента брандът е собственост на Sportsdirect. Повтаря се схемата с Karrimor (а и с повечето марки на SD) и се възползват от инерцията на досегашната репутация.

В момента двете марки се използват за брандиране на китайска продукция с ниска цена и съмнително качество. Нещата са до модел и до късмет - може да са приемливи за цената си, може и за нищо да не стават. 

Една картинка за нагледен пример - реално една и съща обувка с минимални промени в дизайна, но уж нов модел на Gelert. В ляво - "старият" изчерпан Karrimor, който се продаваше само до преди месец на сайта, в  дясно - "новият" модел на Gelert.

 
А в България се продава модел на Mania със сходен дизайн, материали и изработка.  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 1 209
Някой с канселирана поръчка от 24.12 с офертите след 19.00 ч ? newsm78

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 457
Моята от днес е канселирана  Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 1 209
Моята от днес е канселирана  Crossing Arms

Явно всичко е било измама . #2gunfire Имам още един приятел с канселирани поръчки . ooooh!

# 51
  • Мнения: 28
Ех, пак съм изпуснала намаление :“
Какво е било намалено?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
А минаха ли ви през статус Обработва се или направо са ги отказали?
И получихте ли мейл или видяхте в профила си  Confused
Странна работа  Rolling Eyes

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 457
През Processing-сега е канселирана.Виждам я в профила,мейл нямам.


Последна редакция: сб, 27 дек 2014, 04:03 от МиленаД

# 54
  • Мнения: 27
И моята е канселирана.Първоначално мина през статус "изчаква проверка'' после си мина на "processing'' и сега е минала на "cancelled"Беше с продукти от първата страница.

# 55
  • Мнения: 27
И моята е канселирана.Първоначално мина през статус "изчаква проверка'' после си мина на "processing'' и сега е минала на "cancelled"Беше с продукти от първата страница.
Reason:Over Order of Daily Offer
Доста тъпо от тяхна страна.Първо никъде не видях ограничение на броя на артикулите,а го установих на практика като добавях в количката и видях,че позволява до 12.Голямо разочарование и парите са ми блокирани и мейл нямам получен.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 209
През Processing-сега е канселирана.Виждам я в профила,мейл нямам.

 smile3521

И моята е канселирана.Първоначално мина през статус "изчаква проверка'' после си мина на "processing'' и сега е минала на "cancelled"Беше с продукти от първата страница.
Reason:Over Order of Daily Offer
Доста тъпо от тяхна страна.Първо никъде не видях ограничение на броя на артикулите,а го установих на практика като добавях в количката и видях,че позволява до 12.Голямо разочарование и парите са ми блокирани и мейл нямам получен.

Точно така .Нямаше надпис с ограничен брой , разбираше се в коша . И при мен бяха допуснати 12 артикула . Peace Бясна съм ! Mr. Green
Ще им пиша . ooooh!

Limited Stock | Max 12 Per Customer   - сега го виждам . Моите поръчки не са надвишили лимита .

Последна редакция: пт, 26 дек 2014, 19:14 от tedichka07

# 57
  • Мнения: 659
Моята от 24-ти не е канселирана,обработва се още,но само 1 артикул от нея ми е от намалението.
Но изобщо не е коректно така  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 27

Limited Stock | Max 12 Per Customer   - сега го виждам . Моите поръчки не са надвишили лимита .
[/quote]
Това май са го добавили в последствие.Промениха и снимката на първата страница.И моята поръчка е точно с 12 артикула.От вчера имам друга с 10 и е на статус"processing''.Ако получиш отговор тази година сподели го с нас Simple Smile и аз ще има драсна няколко реда,въпреки че не виждам смисъл.Весели празници на всички

# 59
  • София
  • Мнения: 1 209

Това май са го добавили в последствие.Промениха и снимката на първата страница.И моята поръчка е точно с 12 артикула.От вчера имам друга с 10 и е на статус"processing''.Ако получиш отговор тази година сподели го с нас Simple Smile и аз ще има драсна няколко реда,въпреки че не виждам смисъл.Весели празници на всички

Писах . Grinning
Весели празници ! santa2

Общи условия

Активация на акаунт