Бременност и безсъние

  • 7 916
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Озорих се и аз с безсъние от шестия месец та до раждането....  Заспивах към 4-5 сутринта и спях до обяд обаче Wink Мъчително е, но си e струвала всяка мъка за моят хубавец Wink След раждането спях като заклана Crazy защото и детето така спеше.
Дано и на мен ми се падне такова бебе и да се понаспя:-)

# 16
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Същият проблем имам и аз. В по-добрите вечери все пак успявам да заспя след 2.30, в други много по-късно (рано), а няколко пъти вече ми се случи да не спя изобщо до сутринта.
Вярно, че бременността ми не е от най-леките и безпроблемните, но поне в момента няма нищо притесително, така че - не знам каква би могла да е конкретната причина.
Много е изнервящо и адски неприятно.
През деня обаче, ако имам възможност, поспивам час-два. Нощите са ми проблемни.

# 17
  • Мнения: 92
Същият проблем имам и аз. В по-добрите вечери все пак успявам да заспя след 2.30, в други много по-късно (рано), а няколко пъти вече ми се случи да не спя изобщо до сутринта.
Вярно, че бременността ми не е от най-леките и безпроблемните, но поне в момента няма нищо притесително, така че - не знам каква би могла да е конкретната причина.
Много е изнервящо и адски неприятно.
През деня обаче, ако имам възможност, поспивам час-два. Нощите са ми проблемни.
Колко ти остава до термин?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много, в средата на май ми е терминът.

# 19
  • Мнения: 1 972
Много, в средата на май ми е терминът.

Питай за някаква хомеопатия Peace Доста ти остава и ще луднеш...

# 20
  • Мнения: 92
Много, в средата на май ми е терминът.

Питай за някаква хомеопатия Peace Доста ти остава и ще луднеш...
Да, пробвай хомеопатия...аз взимам шуслерови соли и едни капки за сън хомеопатични...в началото нямаше ефект, но напоследък започнах да спя...будя се де, но то е, заради честото ходене до тоалетна...говори непременно с лекаря ти какво ще ти препоръча, защото това е голяма мъка...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще попитам при следващия преглед, благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт