Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 509
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Фонсе, комплимент и от мен, нищо че си заела поза на мравояд.  Mr. Green
Тези индивидуално опакованите съм ги виждала по стелажи в супермаркетите, но не знам защо не им обръщах внимание. На Лореал и Мейбълин като че ли съм срещала. Трябва да ги разгледам. Иначе в аптеки и козметични магазини са от другите, които не са запечатани с картон и фолио. Май даже са различни продукти.

# 676
  • Мнения: 31 185
Много красива Фонсе. Heart Eyes

# 677
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Благодаря, момичета, усмихнахте ме   bouquet  Blush  Hug

OnDiNe_ , мисля, че е съвсем нова, преди не съм я засичала  Peace Вероятно скоро ще я пуснат и в Европа.
Внесена е за Лореал Канада от USA  Mr. Green
Скрит текст:
Блондинка съм и по душа, и по цвят  Mr. Green И така цял живот  Mr. Green Просто много харесвам екзотичната красота на Хелена Кристенсен  Heart Eyes
На снимката нямам нищо на устните  Blush Снимах да покажа на приятелка и исках да я изрежа после, но програмата ми се бъгна  Mr. Green
Аха, значи и там ги произвеждат. Дори и да излезе тук, едва ли качеството ще е такова.
Скрит текст:
Видях, че нямаш нищо на устните и веднага през главата ми преминаха половината ми червила и колко красиво биха ти стояли. Половината, щото другата половина не ги помня Mr. Green
Тук в Германия в дрогериите спиралите по стилажите не са опаковани.

# 678
  • Мнения: 19
Ето я розовата "Мис Спорти" на един и два пласта

Видно е защо не ми хареса при първата проба- на един пласт е абсолютно незабележима, на два вече започва да напластява неприятно. Проблемът реших, като при следващия опит за втория пласт буквално изстъргах туша по гърлото на шишенцето и използвах реално съвсем малко количество, колкото да подсиля леко и разреша. Най-големият плюс е работата, която върши за миглите във външния ъгъл на окото. Като цяло- ще ползвам, но със сигурност няма да повторя покупката.

Хм дай и други снимки не се вижда много добре тук Simple Smile

# 679
  • Мнения: 1 111
Аз се влюбих в розовата Есенс. С всяко следващо ползване е все по- добре. Дори не слагам трети пласт, а си я нося само на два, което е голямо постижение за мен  Crazy

# 680
  • София
  • Мнения: 3 797
Много красива Фонсе. Heart Eyes
Прекрасни очи и устни.

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Скрит текст:
Ето я розовата "Мис Спорти" на един и два пласта

Видно е защо не ми хареса при първата проба- на един пласт е абсолютно незабележима, на два вече започва да напластява неприятно. Проблемът реших, като при следващия опит за втория пласт буквално изстъргах туша по гърлото на шишенцето и използвах реално съвсем малко количество, колкото да подсиля леко и разреша. Най-големият плюс е работата, която върши за миглите във външния ъгъл на окото. Като цяло- ще ползвам, но със сигурност няма да повторя покупката.
Хм дай и други снимки не се вижда много добре тук Simple Smile
Точно това е, което се вижда. На един пласт, все едно няма нищо, на два- нищо особено, но вече слепени. Сега като я поразработих, и да снимам, ще изглежда по-добре.

Фонсе, комплименти и от мен Simple Smile

# 682
  • Мнения: 7 519
Скрит текст:
Ето я розовата "Мис Спорти" на един и два пласта

Видно е защо не ми хареса при първата проба- на един пласт е абсолютно незабележима, на два вече започва да напластява неприятно. Проблемът реших, като при следващия опит за втория пласт буквално изстъргах туша по гърлото на шишенцето и използвах реално съвсем малко количество, колкото да подсиля леко и разреша. Най-големият плюс е работата, която върши за миглите във външния ъгъл на окото. Като цяло- ще ползвам, но със сигурност няма да повторя покупката.
Хм дай и други снимки не се вижда много добре тук Simple Smile
Точно това е, което се вижда. На един пласт, все едно няма нищо, на два- нищо особено, но вече слепени. Сега като я поразработих, и да снимам, ще изглежда по-добре.

Фонсе, комплименти и от мен Simple Smile
Определено не е твоята спирала.

# 683
  • Мнения: 2 838
Офертата за Ланком не е ли валидна все още  Mr. Green

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, колко Ви изкарва Better Than Sex на Too Faced?

Добре беше, но за няма и месец като че ли се промени. Причината може и да е друг продукт, но  Rolling Eyes много малко изкара, ако е така  Thinking

# 685
  • Мнения: 2 493
Фонсе, красавица  bouquet. Скромните дами се оказват големи красавици😊

# 686
  • София
  • Мнения: 390
Момичета, колко Ви изкарва Better Than Sex на Too Faced?

Добре беше, но за няма и месец като че ли се промени. Причината може и да е друг продукт, но  Rolling Eyes много малко изкара, ако е така  Thinking

И при мен за месец се променят, като консистенция Confused и при  Lash Injection и при Better Than Sex  Sad

# 687
  • Варна
  • Мнения: 5 886
След като няколко пъти похвалихте Телескопик на Лореал, реших да я пробвам, а и цената е супер този месец. Само че не знам коя да купя, в сребристата опаковка или в черната? Освен, че едната е по-наситено черна, друга разлика има ли?

# 688
  • Мнения: 22
Аз до скоро ползвах спирали от AVON и ORIFLAME ,но нещо вече не съм доволна от тях-ронят се и оставят черни следи под окото,размазват се като мине време.Преди време ползвах една спирала,беше много добра,но не си спомням марката и,купих я от "dm",струваше 22 лева и беше  от френска фирма ,за жалост не я помня,но нито се ронеше,нито се размазваше,издържаше дълго и хубаво разделяше миглите без да ги спластява!Моля ви препоръчайте ми добри марки спирали!Ще съм доволна,ако някой си спомни името на спиралата ми по описанието ми макар и оскъдно.

# 689
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
След като няколко пъти похвалихте Телескопик на Лореал, реших да я пробвам, а и цената е супер този месец. Само че не знам коя да купя, в сребристата опаковка или в черната? Освен, че едната е по-наситено черна, друга разлика има ли?
Както по-горе писах, сребристата силно ме разочарова преди около година. Затова аз бих взела черната. Но дали наистина има разлика освен в цвета не зная...

Общи условия

Активация на акаунт