Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 410
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, защо ти е блондинско?
От любопитство  Mr. Green ама съм се примирила,де. А и съм сигурна, че няма да ми отива.
Въпреки,че има тъмнооки жени,с руси коси и им пасва-Мира Добрева,Гала,Анелия-фолк певицата. Незнам какъв им е естественият цвят,всъщност  newsm78.Като побелея, ще е по-лесно  Mr. Greenда я посветля.

# 1 471
  • Мнения: X
На мен пък ми отива русо, а съм брюнетка по природа. Много светло русо не съм си правила, ще е прекалено. Но докато другите цветове могат да се докарат и в домашни условия, за този си трябва добър фризьор и хубави бои.

# 1 472
  • София
  • Мнения: 5 883
Абе безамонячни, щадящи, н'ам кви си бои... Аз от години ги ползвам, наистина не е като да се намацаш с конвенционална боя или да се изперхидролиш. Основно заради приложените балсамчета според мен, които успяват да ти посъвземат косата.
Обаче като бременна булка реших да не се обработвам с химикали и пробвах къната на хена фокс, бърках, оставих я да отдели цват 12 часа, аз седях с нея на главата 8 часа... Crazy
Е няма такова вълшебство за косата, нищо общо с каквито и да било бои.
Естествено миналата седмица пак намазах боята заради по-яркия цвят и от мързел. Обаче ако не се търси подобен ефект, а някакъв по-натурален цвят, си е чудесно решение. Имат разни рецепти с индиго за различни нюанси.

# 1 473

Общи условия

Активация на акаунт