Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 490
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 888
Да се похваля, вчера са ми върнали обратно в сметката парите за телефона от Алиекспрес.  Laughing

Телефона също си остана за мен.

Сега за флашката, която тук препоръчаха, това ми е тракинг номера RF007092409CN.
На http://track-chinapost.com/result_china.php виждам, че е тръгнала за насам Sent to airline   Guangzhou   Bulgaria   20150129 2103  и до там.
Нещо бавно ми се вижда или аз бързам  Joy

# 661
  • Мнения: 260
Получени неща:

*чудна спортна чанта за без пари   http://www.aliexpress.com/snapshot/6386878548.html?orderId=64914289084414

Чантата е пълен боклук, не си я поръчвайте.


аз си поръчах 2 цвята , ще я видим като пристигне..

Имам два цвята,получени ноември!
Нося ежедневно  и не са мръднали!
Не знам какво означава поста,че е пълен боклук,сега ще поръчвам още 4 бройки за колежки

Моята издържа две седмици и дръжките почти се скъсаха на шевовете.

# 662
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте отново момичета!!!На 21.01 си поръчах едно детско анораче само, че се различава малко с това от снимката!!!На снимката си пише hello kitty, а това което пристигна пише XAJXSY!!!Има ли смисъл да отварям диспут или да си затворя очите  Rolling Eyes Става въпрос за това http://www.aliexpress.com/snapshot/6460850831.html?orderId=65498180910246
Това пристигна

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 19:35 от Капризче!

# 663
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Момичета излиза ми вече пратката в бг пощите. На първи ред изписва
Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция

а на втория ред пише: Send item to domestic location (Inb) Изпращане на Вх.пратка в РСЦ/ОВ

Какво ще рече това?    Вх.пратка в РСЦ/ОВ Да не отиде на митница? За първи път получавам и не съм на ясно. Благодаря ви за съдействието.

# 664
  • Мнения: 566
Здравейте отново момичета!!!На 21.01 си поръчах едно детско анораче само, че се различава малко с това от снимката!!!На снимката си пише hello kitty, а това което пристигна пише XAJXSY!!!Има ли смисъл да отварям диспут или да си затворя очите  Rolling Eyes Става въпрос за това http://www.aliexpress.com/snapshot/6460850831.html?orderId=65498180910246
Това пристигна

Да-пусни си диспут задължително и си искай всичките пари.Стоката не отговаря на описанието!  Naughty

# 665
  • Мнения: 3 181
Получени неща:

*чудна спортна чанта за без пари   http://www.aliexpress.com/snapshot/6386878548.html?orderId=64914289084414

Чантата е пълен боклук, не си я поръчвайте.


аз си поръчах 2 цвята , ще я видим като пристигне..


za 4$ e добра, аз ходя с нея на фитнес ... Simple Smile
В чантата съм слагала само портфейл, носни кърпи, слънчеви очила, шишето с вода на детето, няма и месец дръжките се прокъсаха. Цената и е висока за тънък найлон, иначе добре изглежда, не знам как ходиш с нея на фитнес, това са си доста по-тежки неща.
Освен за красота, чантата все пак, трябва да има и практична функция.

# 666
  • Някъде там
  • Мнения: 886
WaltherP99 Ясно  Wink Тъй като за първи път пазаря от алито в кой сайт качвате снимки за диспута и на английски ли си пишете?

# 667
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
WaltherP99 Ясно  Wink Тъй като за първи път пазаря от алито в кой сайт качвате снимки за диспута и на английски ли си пишете?

На английски, освен ако не знаете китайски  Laughing
Качват се снимки в самият диспут, като се отвори .
Клипове , ако има нужда, в youtube  Peace

# 668
  • Мнения: 4 741
клиповете май в youtube не ги приема  newsm78

# 669
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
клиповете май в youtube не ги приема  newsm78

В смисъл ? Качваш в youtube и даваш линк, процедирала съм така за диспут с таблет, който не искаше да се включи, няма проблем. По принцип сайтът те препраща към mediafire, но и с youtube става.  Peace

# 670
  • Мнения: 4 741
Да, това имах предвид. Някои китайци твърдят, че не могат да гледат клипове от youtube. Знам ли им цензурата  Laughing

# 671
  • Мнения: 5 790
Не могат. Спряха го преди едно известно време, филтрират и доста други сайтове.

# 672
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Не могат. Спряха го преди едно известно време, филтрират и доста други сайтове.

Възможно е, като се замисля,  преди да им качвам клипове във youtube, знаех,че там нямат достъп до youtube и fb, но китайчето беше ок и Али беше ок, тъй че .. нямам идея  Laughing

# 673
  • Мнения: 659
Привет и от мен, надявам се да ме приемете в групата си и да ме по обогатите с информация за тези китайски сайтове. До сега не съм гледала нищо и си мислех, че е мн сложно пазаруването. Вчера седнах и започнах да разглеждам и ми изникнаха няколко въпроса. Изчетох първата страница и съветите в нея- мн ми бяха полезни. Важно нещо което не видях там е дали ползвате, картата която примерно ви идва заплатата или си правите др в която да вкарвате само съответната сума или малко повече и да я ползвате само за това. Другото което мн не разбрах е кореспонденцията на какъв език я водите, защото на мен Английския ми е среден, бих ли могла да я водя на др език или на български. Съжалявам ако вече е обсъждано това някъде в темите, но ако изчета всички 42 теми, няма да стигна до поръчки. Хубав и усмихнат ден на всички.

# 674
  • Мнения: 888
Патенце-то. В питанията ти се съдържат и отговорите.
1. Естествено, че е по-добре (ако не искаш да разбереш, че в картата ти липсва цялата сума в някой момент) да си имаш виртуална или друга, не основната, която да ползваш само за плащане през и-нет, в която само преди плащането въвеждаш сумата, подлежаща на плащане и не държиш пари там. Това ако е дебитна карта, за кредитните е ясно. Аз заради това минах на дск преди месец, че от пиб ми предлагаха втора реална дебитна. И други банки имат виртуални карти, които се разпознават безпроблемно като кредитни в сайтове за онлайн покупки.
2. Не си мисли, че на китайците английският е по-добър от твоя, с общи сили и малко помощ от гугъл транслейтъра примерно все ще се разберете, що се отнася до търговците. Другият вариант е ако говориш китайски....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт