На море в Турция - тема 35

  • 70 373
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 030
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?
Аз се сещам само за този линк
http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html
който беше публикуван от съфорумец тук  Hug. Мисля, че ще е от полза.

То си е на първа страница  Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 58
Кой хотел от двата бихте предпочели?? Много съм затруднена newsm78

CRISTAL ADMIRAL RESORT -  Сиде
MC ARANCIA RESORT     Алания


CRISTAL ADMIRAL RESORT -  Сиде




Благодаря

# 707
  • Мнения: 136
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?
Ако сметнеш за нужно, можеш да сложиш и следния линк за цените на горивата в Европа (не е само за Турция, а за всички европейски страни) - актуализира се ежедневно:
http://dvigateli.info/fuel_price/
Мисля, че ще е от полза, защото периодично се случва някой да пита колко струва бензина в Турция (или дизела, или газта...).
Може и този:
http://www.fuel-prices-europe.info/

# 708
  • Мнения: 9
Айде хора помогнете!!!!!!!

# 709
  • София
  • Мнения: 2 379
Айде хора помогнете!!!!!!!
Прочете ли първата страница? За хотелите в Кушадасъ , за които питаш има отзиви .

# 710
  • София
  • Мнения: 350
Здравей те искам да помоля за помощ със съпругата ми имаме голяма дилема спряли сме се на няколко оферти за майските празници ако може да ни помогнете със избор на хотел от тези:
Batihan Beach Resort - Кушадъса с фирма Версо Травел
Ramada Resort Akbuk - Дидим  с фирма Глобус Холидей
Alkoclar Alacati 5 - Чешме  с фирма Уни Холидей
Adakule Alkovlar - Кушадасъ  с фирма Александър Травел
За първи път ще ходим в Турция и незнаем какво да изберем помогнете с оценки на хотели и фирми?
За фирмите не се наемам да коментирам, но за първо ходене в Турция ви препоръчвам Батихан. Пясъчен плаж, по-близо е и ако не сте свикнали на дълъг път ще е по-добре да започнете от Кушадасъ. Хотелът е с много добри оценки от българските туристи.

# 711
  • Мнения: 9
Ние сме всикнали да пътуваме дълго с автобуси имаме няколко пътувания до атина. Интерисуваме за Ramada Resort Akbuk че ми хареса ама само на снимките не ми разчита затова питам за мнение! Иначе никъде не ми попадна мнение за него

# 712
  • София
  • Мнения: 350
Ние сме всикнали да пътуваме дълго с автобуси имаме няколко пътувания до атина. Интерисуваме за Ramada Resort Akbuk че ми хареса ама само на снимките не ми разчита затова питам за мнение! Иначе никъде не ми попадна мнение за него
Хотела се намира на 900 м от собствен плаж, стаите са малки. Аз не бих го избрала. За Дидим препоръчвам Веноса. А мнения за хотела има дори в Букинг.

# 713
  • Мнения: 9
Ние сме всикнали да пътуваме дълго с автобуси имаме няколко пътувания до атина. Интерисуваме за Ramada Resort Akbuk че ми хареса ама само на снимките не ми разчита затова питам за мнение! Иначе никъде не ми попадна мнение за него
Хотела се намира на 900 м от собствен плаж, стаите са малки. Аз не бих го избрала. За Дидим препоръчвам Веноса. А мнения за хотела има дори в Букинг.
Е аз в тяхния сайт букинг не мога да видя ако притеснявам някой че разпитвам се извинявам

# 714
  • София
  • Мнения: 2 379
http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g1889377-d5565044-Revi … Aegean_Coast.html ето отзиви, научете се да търсите  Peace още сигурно 2-3 сайта ми излезнаха като резултат с отзиви, а букинг е различно от сайта на хотела.

# 715
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?
Имам предложение за изключване, а не за включване.
Кушадасъ, хотел ЕГЕРИЯ - не съществува вече трета година. Peace

# 716
# 717
  • Мнения: 1 525
Betoven1912,
Кажи какво търсите, какво предпочитате за Вашата почивка.

# 718
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Здравейте! Някой има ли мнение за хотел Le Blue 5* Кушадасъ? Не го виждам на първа страница.  newsm78

# 719
  • Мнения: 629
Бях в Рамада в Кушадасъ за Гергьовден. Хотелът е много хубав. Страхотно обслужване, уникална кухня, невероятен комфорт. Минусите: няма собствен плаж, прави се платформа. Има шатъл до едно плажче, което е адски мръсно, но пък хубавото е, че само българите се разкарват до там и за цял ден бяхме 9-10 души.

Общи условия

Активация на акаунт