На море в Турция - тема 35

  • 70 410
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 72
Моля за мнения за хотел MC ARANCIA RESORT и хотел SAPHIR АЛАНИЯ.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 382
Моля за мнения за хотел MC ARANCIA RESORT и хотел SAPHIR АЛАНИЯ.
И двата ги има на първата страница с мнения  Peace

# 692
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile
Дали можете да ми кажете къде е тази красота, попаднах на нея докато гледах снимки от Кушадасъ и Йоздере.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0 … .html%3B560%3B420
Част от снимките са на пристанището на Кушадасъ, крайбрежната алея на града и Птичия остров. Друга част от снимките са на различни хотели  край Кушадасъ и Йоздере. Има снимки от Памуккале, Ефес, троянския кон и много други забележителности.

Всъщност като отвориш линка,след секунди излиза само една снимка,за нея ставаше въпрос. Това е D-HOTEL MARIS в Мармарис. Уникално място,както предполагах! Заплювам си го за някой щастлив ден,когато децата пораснат или можем да пътуваме без тях ☺ А дали някой е почивал там и има реални впечатления?

# 693
  • Мнения: 310
Да се похваля и аз с резервация. От 20 до 30 юни в Rixos Sungate в Кемер. На отиване ще пътуваме с автобус, а на връщане със самолет. Направо нямам търпение

# 694
  • София
  • Мнения: 2 382
Да се похваля и аз с резервация. От 20 до 30 юни в Rixos Sungate в Кемер. На отиване ще пътуваме с автобус, а на връщане със самолет. Направо нямам търпение
Честита резервация  Simple Smile  Hug

# 695
  • Мнения: 7
Здравейте на всички  Peace След дълго четене и четене ,и пак четене и чудене  newsm78, си направихме с половинката резервация за Кушадасъ за 05 юни -Ефесус принцес (главната сграда) и ако някой е в същия период ще се радвам да го чуя  Laughing
П.П :много благодаря на всички  за споделянето на мнения   bouquet Супер е факта ,че може да отвориш  форума и да прочетеш всичко ,което те интересува . Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 58
Кой хотел от двата бихте предпочели?? Много съм затруднена newsm78

CRISTAL ADMIRAL RESORT -  Сиде
MC ARANCIA RESORT     Алания

# 697
  • Мнения: 16
Здравейте. Моля ,ако  някой  има  впечатление  от  хотел ''MARTI RESORT"-5 Мармарис. В сайта на Емералд пише ,че е реновиран 2012,а" Ориент 99" -2006.  newsm78
 
В дилема съм между Мармарис -MARTI RESORT 5 " или"  VOUGE -BODRUM " Резервен вариант "VOYAGE"-Бодрум.  Моля ви  за насока . 
 
 Мога да споделя впечатление за Анталия хотел " CORNELIA DAIMOND GOLF "-Aбсолютна 5-ца . Без забележка Уникален. Толкова луксозен хотел с високо обслужване не съм била.  И хотел Spice Spa Belek"- по мое наблюдение отговаря на 4-ри звезди. Ако нещо ви интересува ,насреща съм !

# 698
  • Русе
  • Мнения: 856
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?

# 699
  • Мнения: 310
Здравейте. Моля ,ако  някой  има  впечатление  от  хотел ''MARTI RESORT"-5 Мармарис. В сайта на Емералд пише ,че е реновиран 2012,а" Ориент 99" -2006.  newsm78
 
В дилема съм между Мармарис -MARTI RESORT 5 " или"  VOUGE -BODRUM " Резервен вариант "VOYAGE"-Бодрум.  Моля ви  за насока . 
 
 Мога да споделя впечатление за Анталия хотел " CORNELIA DAIMOND GOLF "-Aбсолютна 5-ца . Без забележка Уникален. Толкова луксозен хотел с високо обслужване не съм била.  И хотел Spice Spa Belek"- по мое наблюдение отговаря на 4-ри звезди. Ако нещо ви интересува ,насреща съм !

Щом си била в CORNELIA DAIMOND GOLF, то според мен трябва да избереш VOUGE -BODRUM. Аз поне бих избрала него. Това е единствения хотел, който ми харесва в Бодрум, но е доста скъпичък. За децата ще е същински рай

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 1 907
Аз съм доволна от Бодрум Холидей Ресорт СПА-5*.Супер,ако не се спрем на друг х-л пак ще бъдем там.
Просто е супер,но това е мое мнение .Сега оглеждаме други подобни,но не сме се спрели на никой.

# 701
  • Мнения: 539
Кой хотел от двата бихте предпочели?? Много съм затруднена newsm78

CRISTAL ADMIRAL RESORT -  Сиде
MC ARANCIA RESORT     Алания


CRISTAL ADMIRAL RESORT -  Сиде


# 702
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?
Аз се сещам само за този линк
http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html
който беше публикуван от съфорумец тук  Hug. Мисля, че ще е от полза.

п.п. Извинявам се, zhorchy ме е поправила, че го има на първа страница Embarassed а толкова го търсих   ooooh!

Последна редакция: вт, 10 фев 2015, 15:58 от BeRrY_GiRl

# 703
  • Мнения: 3 280
Момичета има ли нещо, което искате да включа в новата тема?
Аз се сещам само за този линк
http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html
който беше публикуван от съфорумец тук  Hug. Мисля, че ще е от полза.
Аз искам да предупредя всички да не чакат на връщане като нас за магистралния стикер.И ние решихме да не пресичаме и да стане на връщане /спирахме на една бензиностанция след бариерите обозначена че продават-нямаха /На връщане на касите не можахме също да си купим /повреда в системата от няколко дни  Wink/И така на всяка бензиностанция нищо.На границата работят до 5ч /на безмитната зона/

# 704
  • Мнения: 9
Здравей те искам да помоля за помощ със съпругата ми имаме голяма дилема спряли сме се на няколко оферти за майските празници ако може да ни помогнете със избор на хотел от тези:
Batihan Beach Resort - Кушадъса с фирма Версо Травел
Ramada Resort Akbuk - Дидим  с фирма Глобус Холидей
Alkoclar Alacati 5 - Чешме  с фирма Уни Холидей
Adakule Alkovlar - Кушадасъ  с фирма Александър Травел
За първи път ще ходим в Турция и незнаем какво да изберем помогнете с оценки на хотели и фирми?

Общи условия

Активация на акаунт