Какво правят жените в менопаузата, когато... 3

  • 96 110
  • 785
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
т, възможно е, като не слушам местните да ходя лятоска с дълги ръкави и шапка или кърпа на главата! но си мисля ,4е кожата се дехидратира и от хормоните става тип пергамент!

# 16
  • Мнения: 1 780
От година и половина съм на тоя хал, цикъл на 6 месеца веднъж, топли и студени вълни, които ме побъркваха.. Пих растителни хормони, за две седмици качих 3 кг и зарязах лекарствата. Вече си мисля, че просто трябва да премина през това, добре че вълните стават все по- редки.

platinum  кои по-точно растителни хормони си пила и си наддала с 3кг?

# 17
  • Мнения: 20 172
Т, виж си щитовидната жлеза, заради умората и този студ.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Да не изпусна темата, момичета.

Този месец интервалът ми беше 23 дни. По няколко пъти си повтарях "Благодаря, че всичката кръв изтича само на превръзката!" Може да е смешно за някои, обаче имаше голям ефект.
Последните ми месечни кръвотечения са с един ден пауза преди края. Чух, че на това му викали цикъл с опашка.

Пропуснах - За много години на всички! Нека 2015 година ни донесе всичко онова, което искаме, и от което се нуждаем!

# 19
  • Мнения: 20 172
Последните ми месечни кръвотечения са с един ден пауза преди края. Чух, че на това му викали цикъл с опашка.
Това не го разбрах?  Embarassed

Много хубаво пожелание, дано.  Simple Smile

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 5 455
Тече ми обикновено 5 дни. Шестия ден нищо. На седмия отново прокапва. Осмия ден вече няма.

# 21
# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
 Laughing На мен последния месец ми е заидвало от Коледа. 2 дни кафяво ....нещо си, после 3 дни нищо. Пак 3 дни нещо-то, отново 2 дни нищо. Накрая ударно Дивия Ям и те ти цикъл като хората. Crazy ooooh! Tired

# 23
  • Мнения: 1 306
Ударно? Това по колко глобулки Див ям е?

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
2х3.

# 25
  • Мнения: 1 306
А иначе нормалната дозировка си беше 2 по 1, нали?

# 26
  • Мнения: 2 812

За спането не ми се вярва да е от менопаузата.

И аз се записвам. Имах нарушения в цикъла, ама с малко лекарства сега е пушка. За сега  Mr. Green .

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
А иначе нормалната дозировка си беше 2 по 1, нали?
Да, или две наведнъж.

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 5 455

За спането не ми се вярва да е от менопаузата.

И аз се записвам. Имах нарушения в цикъла, ама с малко лекарства сега е пушка. За сега  Mr. Green .

Напълно е възможно заради обилното кръвотечение да се губи хемоглобин и от това да ти се спи. Това, в случай, че цикълът ти е обилен.

# 29
  • Мнения: 20 172
Писала съм тук но пак да кажа -аз също отдавах умората и спането, на евентуална критическа, но се оказа щитовидната жлеза. Хора, обръщайте си внимание, не подминавайте разни симптоми с лека ръка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт