Какво правят жените в менопаузата, когато... 3

  • 96 112
  • 785
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 727
Здравейте момичета   bouquet
Преди време бях ви писала за един мой проблем и долу горе как се развиха събитията.Обещах да пиша ,ако пак се появи..историята беше:"Здравейте момичета  bouquet
На 47 години съм и от 7 години нямам и капка менструация.Днес ми е втори ден обилно кръвотечение без никаква болка и оплаквания.Много съм учудена и стресирана,подмаладявам ли се  newsm78..какво става с мен..Има ли някой като мен ,след толкова време и изведнъж така да му дойде.Чувствам се много добре и нямам никакви оплаквания ,нито стрес.Ще се радвам ,ако споделите  .......та сега преди 10 дена ми дойде пак,също така обилно,но този път не бързах да пия лекарство за спиране на кръвотечението и то си спря само на 3 тия ден.Чувствам се добре.Мисля ,че след 2 месеца пак ще се повтори филма.Ще ви държа в течение на моята история,защото не съм пила каквито и да е лекарсва /освен антибиотик когато настина/..и нямам намерение да ходя на лекар...та така.Интересно ми е какво ли става с мен..много съм добре и затова не се притеснявам,а оставям нещата спокойно да се случват.Хубав ден и след около 2 месеца мисля,че май пак ще цъфна тук ,защото темата е полезна и е хубаво да си споделяме и помагаме със съвети или опит.  bouquet

Ако не ти се ходи на доктор отиди на квантов биотест . Не боли , не се събличаш , единствено 2 ч. преди теста спираш да ядеш и за пиене само вода . И всичко излиза : 21 системи , 170 показателя .
При мен се установи намалено производство на гонадоторпин ... т.е. и ако при тебе се устанави , значи си е менопауза и проблема е другаде , но всъщност , ако имаш кисти , полипи и др. те ще излязат в отчета .

# 781
  • Мнения: 54 474
Време е за нова тема. Wink
Сега нямам време, привечер ще съм по-совободна и ще отворя нова. Ако на теб ти се занимава и имаш свободно време, направи я ти.  Peace


Когато можеш, Пипи! Hug

# 782
  • Мнения: 1 765
Здравейте момичета   bouquet
Преди време бях ви писала за един мой проблем и долу горе как се развиха събитията.Обещах да пиша ,ако пак се появи..историята беше:"Здравейте момичета  bouquet
На 47 години съм и от 7 години нямам и капка менструация.Днес ми е втори ден обилно кръвотечение без никаква болка и оплаквания.Много съм учудена и стресирана,подмаладявам ли се  newsm78..какво става с мен..Има ли някой като мен ,след толкова време и изведнъж така да му дойде.Чувствам се много добре и нямам никакви оплаквания ,нито стрес.Ще се радвам ,ако споделите  .......та сега преди 10 дена ми дойде пак,също така обилно,но този път не бързах да пия лекарство за спиране на кръвотечението и то си спря само на 3 тия ден.Чувствам се добре.Мисля ,че след 2 месеца пак ще се повтори филма.Ще ви държа в течение на моята история,защото не съм пила каквито и да е лекарсва /освен антибиотик когато настина/..и нямам намерение да ходя на лекар...та така.Интересно ми е какво ли става с мен..много съм добре и затова не се притеснявам,а оставям нещата спокойно да се случват.Хубав ден и след около 2 месеца мисля,че май пак ще цъфна тук ,защото темата е полезна и е хубаво да си споделяме и помагаме със съвети или опит.  bouquet
Не е хубаво дето мислиш да не ходиш на лекар. Не е  нормално след 7 години да ти идва. Верояно има друга причина за кървенето и това не е менструация.
Ау каква стара жена са сложили като шапка на темата! Поне на 70 е.  Laughing Тя отдавна е минала проблемите от навлизането в менопаузата.

# 783
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Здравейте момичета   bouquet
Преди време бях ви писала за един мой проблем и долу горе как се развиха събитията.Обещах да пиша ,ако пак се появи..историята беше:"Здравейте момичета  bouquet
На 47 години съм и от 7 години нямам и капка менструация.Днес ми е втори ден обилно кръвотечение без никаква болка и оплаквания.Много съм учудена и стресирана,подмаладявам ли се  newsm78..какво става с мен..Има ли някой като мен ,след толкова време и изведнъж така да му дойде.Чувствам се много добре и нямам никакви оплаквания ,нито стрес.Ще се радвам ,ако споделите  .......та сега преди 10 дена ми дойде пак,също така обилно,но този път не бързах да пия лекарство за спиране на кръвотечението и то си спря само на 3 тия ден.Чувствам се добре.Мисля ,че след 2 месеца пак ще се повтори филма.Ще ви държа в течение на моята история,защото не съм пила каквито и да е лекарсва /освен антибиотик когато настина/..и нямам намерение да ходя на лекар...та така.Интересно ми е какво ли става с мен..много съм добре и затова не се притеснявам,а оставям нещата спокойно да се случват.Хубав ден и след около 2 месеца мисля,че май пак ще цъфна тук ,защото темата е полезна и е хубаво да си споделяме и помагаме със съвети или опит.  bouquet


Отиди на гинеколог..какво те притеснява този преглед.Не е нормално изведнъж да имаш кръвотечение, след толкова много години.
Успех..  bouquet

# 784
  • Мнения: X
който ще прави нова тема - да сложи нормална снимка моля Mr. Green тази бабка на снимката на сегашната тема е десетилетия след менопаузата  Crossing Arms

# 785
  • Мнения: 7 063
Ето я и очакваната нова тема, заповядайте!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=854370.msg31078013#msg31078013

Общи условия

Активация на акаунт