В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 28 630
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Aз съм +4 или +5кг, там някъде, ама това значе че стават 80 общо , така че никак не ми е радостно  Grinning Надявам се до края да съм 85, но едва ли ще мина само с 5кг за оставащите 3 месеца  #Crazy

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
bojepap, Аааа твойте килограми хич не ни ги пробутвай  Naughty Ти си с близнаци и не се броиш  Laughing

Аз в 24 седмица бях +8, сега в 26-та не знам колко съм, че нали дребчо счупи кантара и не сме купували нов. Аз съм чувала, че в последните месеци най-много се качва, но на пук на това мои приятелки споделиха точно обратното, че в 8 и 9 месец не са качили нищо. Мисля, си че е много индивидуално това. Иначе на ЖК акушерката ми сваля дори по 2 кг от дрехите, тя само като ме види с пет ката блузи и припада.

# 692
  • Мнения: 43
renji, и аз така се успокоявам - важното е, че бебчетата са добре Simple Smile Исках донякъде да успокоя тези, които се притесняват, че са качили много, да знаят, че и другото не е много успокоително Simple Smile Хем си казвам, че щом бебка е добре, няма да се притеснявам за другото, но докторът като свие устата за тези килограми, и ми става много криво  newsm78
Аз си хапвам съвсем нормално, нито гладувам, нито прекалявам, общо взето, не виждам разлика отпреди...

# 693
  • Мнения: 43
Mother of PrincesS , и твоите килограми не са много. На теб мрънкат ли ти на ЖК, че не наддаваш достатъчно?

# 694
  • Мнения: 77
Ха ха Никки, изхваща ме  Laughing Аз обаче стартирах с доста и тези 10 започват да ми тежат. Ще ги сваляме после със разходки и сладки грижи по Май-четата  Peace

# 695
  • Мнения: X
Mother of PrincesS , и твоите килограми не са много. На теб мрънкат ли ти на ЖК, че не наддаваш достатъчно?


О не. Ако зависи от доктора ми най добре нищо да не кача  Mr. Green

# 696
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Има ли сред нас някоя друга дама, която вече е наясно, че ще ражда с цезарово сечение през април? При мен е извън съмнение, но нямам намерение да се местя от темата и да ходя при априлките Crossing Arms, тук съм си закотвена.

# 697
  • Мнения: X
Има ли сред нас някоя друга дама, която вече е наясно, че ще ражда с цезарово сечение през април? При мен е извън съмнение, но нямам намерение да се местя от темата и да ходя при априлките Crossing Arms, тук съм си закотвена.

Стои си тук  Hug Със сигурност ще имаме много априлчета, някоя и във ФБ беше писала, че ще е планово секцио май на 18.04  newsm78

# 698
  • Мнения: 77
И аз ще съм със секцио и най-вероятно през април. Докторът ми каза,че е задължително щом съм с близнаци. Не зная още обаче кога ще е това. Започвам да си избирам зодия  Simple Smile

П.С. и на мен тук си ми е добре и не ми се ходи в априлската тема  bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 313
Тайга, сигурно и аз ще съм така. Още не е ставало дума за това на прегледите, но съм с много тесен таз и не виждам как ще успее сама да излезе бебка, въпреки че много ми се иска да е естествено.

# 700
  • Мнения: 3 546
И аз ще съм със секцио, но в началото на Май

# 701
  • Мнения: 50
Момичета аз досега съм качила 20 кг, като забременях бях 50, но в 2ри месец някъде бях замалко в болница казаха ми да лежа повече, наложи се да спра работа, освен това спрях изведнъж и цигарите. Нямах гадене, но имах зверски апетит постоянно, и си похапвах честичко, и сега в 26 седмица съм 20 кг отгоре, но се надявам бързо да ги стопя след раждането.

# 702
  • Мнения: 263
Виждам в подписите на някои мами, че вече са избрали имена.

Много често се чудя как ще изкарам още 3 месеца. То не са киселини, не са болки в корема, не е умора, неспане...Честно да си кажа на мен никак не ми е весело, защото с баткото нито раждането мина леко, нито първите месеци, та имам много страхове и ако е също толкова трудно като първия път не знам дали ще имам физиката и психиката да издържа. Има ли други такива "травмирани" мами от първо раждане?

Аз не съм на работа (слава Богу), лишила съм се от социални контакти - то все някой е болен и ми писна да ни заразяват с бронхити и гастро и леко изперквам, защото не съм и във форма да обикалям магазини, да ходя по ваканции или просто на басейн с малкия, който си е у дома с мен.

Май ме е хванала преднатална депресия, ако съществува такова нещо. Ходи ми се на ваканция, но нямам кураж да летя, а не ми се ходи на студено в планината...Някоя от вас има ли предвиден полет в последно тримесечие?

# 703
  • Мнения: 26
И аз малко да се цопна тук.. От бая време не съм писала тук и на мен като на повечето ми е по-лесно във фейсбук, което не е оправдание, но пусто от разбота не остава време и за двете места...  Crossing Arms
Иначе и тук чета всеки ден. От днес да се похваля и тук вече знам пола и ще си имаме момиченце ( според доки 100%-тово, но таткото продължава да държи на тройна експертиза, хаха). Така се беше настроил и уверил сам себе си, че е направил мъж, че днес не знам как не припадна, като каза доки момиче 100%, не знам... Та за мен може да сложите розов щъркел, а той да си чака пишката (ама с второто)  Mr. Green
С килограите съм на минус 4-5 от началото на бременността, но аз както казах и във ФБ съм си пухкава поначало, а и тези които пишат там ме видяха какво съм пуфче, та доки не ми се цупи, даже ми се радва, че свалям а не качвам..
Днес се видя, че госпожичката е седалищно разположена за сега, но има време да се обърне нали??  Най-много ме е страх, че няма да се обърне или по друга причина ще трябва да ме режат, а хич не искам, направо изпитвам ужас от секциото (без особена причина, просто си ме е повече шубе от него)..
Та общо взето това е от мен, отчетох се и ще гледам по-често да пиша и тук  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен  Hug  Често ви чета,но чак сега се наканих да ви пиша.
На 39год.съм,втора бременност,пак момиче  Heart Eyes чакаме.
От Сливен съм,но живея в Лондон.
Може да ме добавите,не знам още кой е админ тук  bouquet
Термина ми е 15 май.
Четох,че има и фейсбук група,към кой да се обърна да ме добави Hug

Общи условия

Активация на акаунт