АПРИЛчето шава ли, шава и мама с усмивки дарява - Тема 11

  • 26 507
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 91
Vaseto благодаря за бързия отговор. Според мен си е в реда на нещата да не се търсят лекари на личен телефон в изънработно време. Аз и сега не звъня на АГ си или ЛЛ. Все пак и те имат нужда от почивка и спокойствие! 
Момичета поуспокоих се малко щом се включихте, че не съм само аз без нищо. Хем искам да накупя всичко, хем съм суеверна и все си викам има време!
Дано всичко е наред. В петък съм на ФМ да видим човечето и да дано да успеем да направим хубав запис!

# 721
  • Мнения: 2 926
Момичета, защо толкова се чудите, че някои ни е страх от раждането?
Все пак всеки гледа от собствената си камбанария.
Когато не си преживял нещо, няма как да го разбереш, а именно когато си имал едно прекрасно, леко раждане, което е минало гладко, разбира се, че не е страшно да родиш още 1-2-3 пъти.
Болката е ясна.Тук въобще не става въпрос за нея.
Честно казано, аз отидох да раждам подготвена.Не съм лигла, минала съм през доста неща и манипулации и бях наясно, че нещата в родилната зала не са цветя и рози.НО това, което се случи надмина очакванията ми десетократно.
Разбира се, аз няма да разкажа своето раждане, защото на всички тук ни предстои това и последното от което имаме нужда е да се плашим и стресираме.Важно е, че всичко минава, забравя се и дори решаваме да имаме още деца.


Ето аз например не се страхувам от това, че живота ми ще се промени, не се страхувам от отглеждането на детето - просто защото съм нямала проблем в това отношение.Макар, че мъжа ми работи в чужбина и се прибира на 10 седмици в България.Така отгледах сина си, сега живот и здраве пак така ще се справям.Това не е проблем за мен.За всичко си има време и начини.Детето не ми попречи на социалните контакти, на забавленията и т.н въпреки, че нямам някаква кой знае каква помощ от баби.Но виждам, че има момичета, които точно от това ги е страх.

Та мисълта ми беше, че е напълно в реда на нещата да се страхуваш от нещо, което истински те е притеснило, наранило, изживял си го и след него си си казвал - "Благодаря на Бог, че всичко мина"

# 722
  • Мнения: 301
Та мисълта ми беше, че е напълно в реда на нещата да се страхуваш от нещо, което истински те е притеснило, наранило, изживял си го и след него си си казвал - "Благодаря на Бог, че всичко мина"

 newsm10

# 723
  • Мнения: 1 389
Карамел` абсолютно съм съгласна с поста ти.

Аз казах, че повече се страхувам да ида на зъболекар , отколкото да отида да раждам и си е така.
Чак се чудя на себе си - не мога да кажа, че нямам никакви притеснения, понякога ме обземат и мен някакви фобии , но не са постоянни, а по принцип съм прекалено страхлива.

На всички ни пожелавам гладко и безпроблемно раждане и да се радваме на бебоците!

# 724
  • Мнения: 2 926
vstoilova
разбирам те напълно  Hug
Моя мъж абсолютно умира от страх когато се каже думата зъболекар.
А когато вече ножа опре до кокала и трябва да отиде - пред кабинета е бял като платно и дума не може да обели.Трепери и мълчи.А иначе е внушителен мъж - два метра висок и 100 кг.  Laughing
Просто е комична гледка за мен, обаче понеже той от дете е вечно по зъболекари и вечно има проблеми със зъбите, абсолютно разбирам страха му.

# 725
  • Мнения: 304
аз да кажа за секса:към датата на термина ще стане 1 година без секс Shocked Shocked Shocked Crossing Armsама какво да се прави:първо стимулация-сакън да не спукаме някой безценен фоликул,после хиперстимулация-чувствах се като напомпана жаба и всичко вътре ме болеше,после след трансфера абсурд,а и толкова утрогестан си слагах,че ако ММ минеше от там,щяха да му поникнат цици от тия хормони!после няколко прокървявания,после шииката взе да се скъсява,а накрая и серлаж!та секса у нас е мираж.ако не ме "разработваха"редовно с вагиналния ехограф,направо щях да се почувствам девствена JoyММ направо го ожалих вече!преди няколко дена си купих нови ГАщИ!ама като казвам гащи,имам предвид едни такива бабешки,3 педи дълбоки с провокативни мотиви и дебели ластици.и като ги демонстрирах на ММ,той каза,че ми стояли много добре!!! Shocked Mr. Greenсмятайте колко е изтрещял вече hahahaмиличкият ми той!а аз се принудих да се издикарам в тези чудеса,защото старото ми бельо нещо не ми е удобно.уж не съм качила на д.....,но нещо от разширяването на таза и доста голямото вече коремче,всичко ми се смъква.бикините ми станаха едни плитки,неудобни..та по този повод,вие какво ббельо носите.аз взех бабешките гащи с идеята,че след раждането ще ги изхвърля.не ми се купуваха скъпи специализирани неща

# 726
  • Мнения: 353
vstoilova Доколкото си спомням твоето зъбче бе умъртвено. Не че е голяма утеха, стратът от стола си е страх,но би следвало да не усетиш нищо, докато го лекуват наново. То нерви вече няма. Simple Smile
 От раждането и мен ме е страх. Не съм притеснена, страх ме е. Аз лично не съм раждала. Присъствала съм на няколко, еми не ми хареса, не ме и успокои(макар че по време на стажовете идеята,че някой ден аз ще съм на тяхно място,е била доста далечна в съзнанието ми). Мисля го отсега, въпреки че си поставям за цел обратното.  Simple Smile
 Аз утре сутринта ще прекарам в Селена(изседвания,запис на тонове и т.н.) и смятам,ако всичко е 6, да идем да поръчаме кошара.  baby_neutral
 Споменах ли,че не си падам по болници  Joy Joy Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 11 767
Карамел, явно при теб е оставило голяма травма, просто се чудя и гледам от моята камбанария, аз карам трудна бременост и твоите страхове сравнени с моите ми се виждат много малки. Но това не означава че са ти неосновани. Ще видиш че това раждане ще мине супер леко! С вторите така било. Не се засягай, всеки си има негова гледна точка  Hug

Хехех тиквичке уби ме! Аз си карам със същите гащи

# 728
  • Мнения: 255
KроТка,ние също не сме взели нищо за бебка,абсолютно нищо.Суеверна съм  Flutter
Има време  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 2 024
И аз смених така незаменимите за мен прашки с бикини, много сладурски и си им се кефя на макс.Аз лично не бих си причинила да се видя в "бабешки" гащи.И сегашните ги взех евтино, така че няма да ме притеснява след това да ги изхвърля.  Flutter

# 730
  • Мнения: 503
tikvi4kata направо ме уби,развесели ми вечерта с тоя пост,така се бях ядосала на учителката по английски  Confused но прочетеното ми върна усмивката,много е важно човек да има чувство за хумор  Party Иначе за гащите...до скоро си ходех с прашки  Rolling Eyes но напоследък ги замених с бикини,които за мен са си гащи,но никакви спец.неща не съм купувала,няма и да купя.
За секса... прави ми се и правиме,е вече по-внимателно но пак е нещо  Heart Eyes

# 731
  • София
  • Мнения: 289
Карамел аз също съм напълно съгласна с твоето мнение  Peace Наистина също всеки гледа от своята гледна точка.
Тиквичка и аз съм като теб с Гащите  Blush Така бях и предната бременност, не понасям старото си бельо като ми се смъква под корема, особенно сега на опецията много ми е неудобно. После ще се хвърлят бабешките гащи  Joy

# 732
  • Мнения: 2 258
Ох, и Тиквичка и Калитарка ме разсмяхте по повод гащите и ражданията. Ми аз без свян си нося гащи, и то не само по време на бременеенето. Е, не са бабешки, разни шаренки, но за мен винаги е било важно удобството. Само дето минах от S на L. И само дето след като си накупих от най-луксозните удобни гащи, ги свих в сушилнята с един номер. Щото кой да мисли?  newsm78

Ех, че хубаво, че толкова момичета са харесали Италия, то какво да не й харесаш! И аз предимно около Милано гравитирам, поради същата причина като вас - приятелско семейство живее наблизо. Това малко офтопик, няма какво да се говори, трябва да се ходи и изживява Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 493
Тиквичке  hahaha  И аз се смях  Laughing
Аз си нося бикини тип бразилиано, но не много изрязани отзад. Прашки отдавна не нося  Naughty
Аз вчера бях на първия запис на тонове. Бебка само се въртеше и се криеше. Дано утре на ФМ да я издебнем и да я видя най-накрая  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 1 389
kalitarka Наистина зъба е умъртвен и пломбиран (даже сега се чудя дали не е този до него) , но лечението му беше адски болезнено за мен (когато ми чистеха каналите ми се искаше да изскоча от стола и да избягам) и може би затова сега умирам от страх, че ще преживея отново същата болка. По цял ден мисля само за това... ужас!

Карамел` и аз съм по същия начин като ТМ. Пребледнявам и дума не обелвам , докато чакам пред кабинета, а вътре влизам със свито сърце. Просто е някакъв шок за мен.

Относно бельото - аз също минах на бикини и моите са много сладурски. Чат пат си нося и прашките, но то е много рядко.

Общи условия

Активация на акаунт