АПРИЛчето шава ли, шава и мама с усмивки дарява - Тема 11

  • 26 507
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 479
Добро утро и от мен, за първа вечер да спа 12 часа без да стана до WC-то. От както съм бременна не ми се беше случвало.  hahaha  От вчера се опитвам да ви изчета, е най-сетне успях.  Laughing

Всички предложения за новата тема са супер, на мен най ми допада Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка!.
Честит 8 месец на едните и честит 7 месец на другите.   bouquet

# 766
  • София
  • Мнения: 11 767
Честит 7 ми и 8 ми месец!

Аз в събота влизам живот и здраве в 8 я!

Да се отчета и аз днес от ЖК, мама 10 кг до тук, бебе 1640 гр, води, плацента и тонове перфектни, бебе по учебник. Шийката отново си е отворена, голям конус, но се държи  23 мм. Док е оптимист че ще удържим фронта. Аз малко се разочаровах ама хайде. Сега ще ме следи по често на 2 седмици, следващ преглед 11.02

Туй от мен, ще се опитам да поспа малко че снощи съм спала 1 час само!

# 767
  • Sofia
  • Мнения: 331
Добро утро и от мен. На мен снощи много ми се гадеше, не знам от какво и си легнах по-рано, не успях да се наспя добре  ooooh!
Тиквичката, така се смях с твоя пост на глас  Joy
Карамел, много ми хареса това, което си написала. Съжалявам, че за теб е неприятен спомен. Вярвам, че всичко ще е наред за всички ни и се моля за това. Всяка от нас има своите страхове, просто не трябва да им позволяваме да ни завладеят  Hug

За гащите - аз от септември насам спрях да нося прашки, изобщо не ми беше удобно. Сестра ми ми взе някакви шарени гащички, много удобни и даже и поръчах още. А една приятелка ми донесе от Америка и съм много доволна.

Megi791, бързо оздравяване ви пожелавам  Hug

Маце, lady_vanila, браво за добрите новини от прегледа  bouquet

И на мен много ми допада - Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка!

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 11:23 от Shantel

# 768
  • Мнения: 194
Да ви е честит 7- мия месец KARINA  i MEGI , честит 8- ми на DIDITO  bouquet

DIDOLINO- разчитаме на теб за новата ни темичка  Peace

# 769
  • Мнения: 2 258
Didolino, пускай темата, че се замотах снощи!

# 770
  • Мнения: 2 258
Маце, защо си спала само 1 час? Радвам се, че новините са добри, така че от какво си разочарована?

Аз от два-три дни съм по-добре физически. Като цяло и двете ми бременности са безпроблемни, но тежки. В началото класическото повръщане, после още преди да вляза в 3 триместър - тежест, болки в таза и кръста, невъзможност да ходя. Много е странно, че сега ме отпусна.
Чудя се бебето ли се е изместило или може би хормоните, които разхлабват ставите, са се занижили?

ММ е с някакъв гаден вирус, придружен със стомашно неразположение. Ако с детето се тръшнем, ще е мнооого неприятно. За съжаление бяхме в тесен контакт с него преди да разберем, и  не сме се пазили, шансът да ни хване е голям. Имате ли някакви идеи за превенция?

# 771
  • Мнения: 301
ок довършвам я...

# 772
  • Мнения: 164
Giada, мен джинджифила винаги ме спасява! Като надуша грипа да чука на вратата и веднага си купувам! Преди в чая или настърган с мед и лимон. А от скоро като добавка към фреша Ябълка+лимон+джинджифил = неочаквано добра комбинация за мен поне Simple Smile

# 773
  • Мнения: 2 258
Lady_vanila, определено ще почнем с фрешове, дано има джинджифил в зарзаватчийницата. Ох, тия стомашните вируси са много особени, просто се моля да ни подмине, или поне по-леко да протече.

Сега четох, че е много важно да се пият течности, а ММ хич ги недолюбва, та му звънях да му напомня.

# 774
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Прашки не нося откакто бях мома Simple Smile Взеха да ми стават некомфортни. Сега си нося такива дето са ми удобни. За красотата им после ще мисля.

# 775
  • Мнения: 301
Заповядайте в новата тема момичета, дано ви хареса Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=823044.msg30005392#msg30005392

Общи условия

Активация на акаунт