За изневярата

  • 106 567
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 46 520
vihrogonche, няма как да не се отрази на останалото, щом чукането на някоя друга стане толкова важно, че да се осъществи.
То си става приоритет и другите неща минават под него като второстепенни.
Да не говорим за болести, вероятност от забременяване или разправии на някой засегнат както и за примера, който дава на децата си. За несигурността при планиране на общи цели - деца, дом и т.н., защото това се прави спокойно само с човек, на когото имаш доверие, а не който те лъже в очите...

И на мисля, че веднага трябва да скачаме на другата крайност - пасивен и не знам си какъв. Все едно по-добре да ме бие, отколкото да е алкохолик. Еднакви недопустими са.

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 10:19 от Не се сърди, човече

# 1 201
  • Мнения: X
Със сигурност не ги прави по-щастливи. Едва ли има жена, било то и най-разкрепостената такава, на която искрено й е кеф да си живее с мъж, който има забежки.  Crazy
Свят широк, хора всякакви  Peace
Ако мъжът ми е готин, добър, любящ, имаме хубав сексуален живот, близки сме, той е добър баща и изобщо всичко е окей между нас и се чувствам обичана и значима за него, не бих имала против да има забежки, ако се правят разумно и са нещо странично, а не изсмукват енергивта и ума му!
Не знам ако свободното му време е заето с лов на нови завоевания, кога и как ще му остава време и енергия да бъде
Цитат
готин, добър, любящ, имаме хубав сексуален живот, близки сме, той е добър баща и изобщо всичко е окей между нас и се чувствам обичана и значима за него
.    Laughing
За мен си е оксиморон.
И такова жУвотно не съм срещала.Обикновено тези със забежките се грижат за забежките, а жените им се оправят сами с деца, дом и работа.

# 1 202
  • Мнения: 4 418
Пиеш енергийни напитки и имаш енергия, виж колко е лесно.  Laughing

# 1 203
  • Мнения: 315
Изневярата не е трудна, след това става опасно...

# 1 204
  • София
  • Мнения: 3 390
Изневярата не е трудна, след това става опасно...
Затова трябва да се прави в правилните моменти с правилните хора.

# 1 205
  • Мнения: 571
Мъжете много по-трудно преживяват изневярата. Като децата, чуждото е общо, моето си мое.
Трудно ли? Въобще даже не я и преживяваме.

Куфарчето, лек ден и това е. Ако не иска, помагам й с куфарчето и пак така.

Жена се преживява за 3-4 месеца, до година. Боли, боли, па мине.

Да живееш с лъжец до себе си, да спиш в едно легло с него е вечна агония. Скъсява живота. Кому е нужно....

Защо се интересуваш от темата тогава, или за да разбереш дали жените прощават.

# 1 206
  • Мнения: 663
Изневярата не е трудна, след това става опасно...
Затова трябва да се прави в правилните моменти с правилните хора.

Кои са правилните моменти и хора...?!

# 1 207
  • Мнения: 341
Изневярата има различни лица, не може да се обобщава кардинално. Хората са различни, имат различни мотиви, различни разбирания за живота. Има къде по-лоши неща от една изневяра, представа си нямат някои хорица, за които изневярата е едва ли не края на една връзка/брак...Сякаш живеят в Холивуд и са холивудски красавици, а мъжете около тях са от красиви и възпитани нагоре... Laughing. Хората имат различен интелект, манталитет...Животът е непредсказуем, крие много изкушения, трябва си силна воля да устояваш...Когато има любов, уважение и възпитание обаче, никоя изневяра не може да разруши една връзка...Ако няма любов, и без изневяра, всичко е на изживяване с предизвестен край...Не мисля, че изневярата и любовта са взаимно изключващи се. Колкото и да обичаш шоколад, не може цял живот само това да ядеш, все ще ти се прияде нещо друго...А и доста от "верните" са такива не поради висок морал, вътрешни убеждения и безумна любов, а поради далеч по-тривиални причини: не са достатъчно атрактивни, или просто на мъжлето вече не му става от шкембето и все такива подобни спирачки по неволя...Нека не завиждаме и заклеймяваме останалите, все пак България отдавна е станала символ на разврат и се чудя, как всички на думи са толкоз морални, а действията друго сочат...Това е личното ми мнение, дано не ми се наложи да се опровергая, защото изхождам чисто хипотетично...

Последна редакция: сб, 30 май 2015, 21:41 от Karinche

# 1 208
  • София
  • Мнения: 3 390
Изневярата не е трудна, след това става опасно...
Затова трябва да се прави в правилните моменти с правилните хора.

Кои са правилните моменти и хора...?!
Рискът след това да стане опасно драстично намалява, ако изневеряваш в момент, когато си психически стабилен, отношенията в семейството са стабилни и добри и нямаш желание за кардинални промени. Също така драстично намалява, когато изневеряваш с някои категории любовници за сметка на други категории, които драстично увеличават този риск. В първия попадат например такива с подобни на твоите виждания и състояние /психически стабилни в момента, с добри отношения в семейството/, интелигентни, мъдри, по-възрастни, богати, такива, които кръшкат редовно, приятели. От друга страна "по-опасно" става, когато се занимаваш с по-малки, ергени, мъже на бременни или току-що родили жени. Ето това имам предвид под "правилните моменти и хора".

# 1 209
  • Мнения: 341
Изневярата не е трудна, след това става опасно...
Затова трябва да се прави в правилните моменти с правилните хора.

Кои са правилните моменти и хора...?!
Рискът след това да стане опасно драстично намалява, ако изневеряваш в момент, когато си психически стабилен, отношенията в семейството са стабилни и добри и нямаш желание за кардинални промени. Също така драстично намалява, когато изневеряваш с някои категории любовници за сметка на други категории, които драстично увеличават този риск. В първия попадат например такива с подобни на твоите виждания и състояние /психически стабилни в момента, с добри отношения в семейството/, интелигентни, мъдри, по-възрастни, богати, такива, които кръшкат редовно, приятели. От друга страна "по-опасно" става, когато се занимаваш с по-малки, ергени, мъже на бременни или току-що родили жени. Ето това имам предвид под "правилните моменти и хора".

Конфигурациите, ситуациите и възможностите са толкова различни, колкото са различни и хората. По един начин ще изневери простакът, по друг интелигентният човек. Няма място за равенство, всеки има различен умствен багаж и възпитание най вече...Дори не е нужно да се обяснява това, след като всеки възприема един и същи факт по различен начин. Глупаво е да се счита, че всички мислят еднакво, защото това означава само, че никой не мисли достатъчно...Така е и с всичко останало, не само с изневярата, впрочем...

# 1 210
  • София
  • Мнения: 3 390
Именно, но трябва да си сигурен и в човека, с когото изневеряваш.

# 1 211
  • Мнения: 834
Има къде по-лоши неща от една изневяра, представа си нямат някои хорица, за които изневярата е едва ли не края на една връзка/брак...Сякаш живеят в Холивуд и са холивудски красавици, а мъжете около тях са от красиви и възпитани нагоре... Laughing.
Това не знам дали е по-скоро комично или напълно трагично.  Shocked

# 1 212
  • Мнения: 341
Има къде по-лоши неща от една изневяра, представа си нямат някои хорица, за които изневярата е едва ли не края на една връзка/брак...Сякаш живеят в Холивуд и са холивудски красавици, а мъжете около тях са от красиви и възпитани нагоре... Laughing.
Това не знам дали е по-скоро комично или напълно трагично.  Shocked

Въпрос на гледна точка...Както искаш, според твоя свят...Аз пък не бих търпяла асексуален, комарджия, наркоман, алкохолик, грубиян, насилник, простак, мързелив, миризлив, нечистоплътен, истеричен, ревнив, деспотичен, прост, глупак и т.н. и т.н., с което пък доста женички правят компромиси...А изневярата може да се направи толкова елегантно и безболезнено, че дори и да спечелиш от това...Но не ми се обяснява, безпредметно е просто...Както вече дебело подчертах, всичко опира до интелект, среда, манталитет, образователен ценз, социални контакти, социален статус, външен вид и др...Няма как да има знак за равенство между всички женоря и мъже като цяло...Не всички са отчаяни домакини и простаци...

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 13:50 от Karinche

# 1 213
  • Мнения: 834
Въпрос на гледна точка...Както искаш, според твоя свят...Аз пък не бих търпяла асексуален, комарджия, наркоман, алкохолик, грубиян, простак, мързелив, миризлив, нечистоплътен и т.н. и т.н., с което пък доста женички правят компромиси...А изневярата може да се направи толкова елегантно и безболезнено, че дори и да спечелиш от това...Но не ми се обяснява, безпредметно е просто...Както вече дебело подчертах, всичко опира до интелект, среда, манталитет и др...Няма как да има знак за равенство между всички женоря и мъже като цяло...
Ще търпят ами, нали не са холивудски актриси, да си седят на д-то, винаги може да по-зле. Laughing

# 1 214
  • Мнения: 46 520
Аха, значи, ако ме лъже и мами (не само за изневяра, за каквото и да е) елегантно - може и е даже чудесно Joy

Karinche, за да лъжеш човек в очите след като до преди малко си оправял друга, значи не изпитваш грам уважение към него, ако за теб е ок това, не за всеки е.

Общи условия

Активация на акаунт