Искам да кажа ... (20)_19.01-25.01

  • 50 110
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 7 171
На два филма съм ревала в тоя живот - Изкуствен интелект и Списъкът на Шиндлер.

А покрай вас се метнах пак да прочета Хвърчилата. Стигнах до там, където се споменава една песен, стана ми любопитно и я изрових в Тубата. Прослушах я не знам колко пъти и сега не ми излиза от главата. Почнах и да я припявам. Мъжът ми вика - к'во виеш? Афганистанска сватбена песен, отговарям. Бе, до там ли я докара? И ме гледа съжалително.

Аз преди малко аха да се разрева на Лили Иванова, "Без радио не мога".  Cry Толкова прилича на майка ми, особено в този клип от 1969 година, доста размазан и неясен.

Още не съм стигнала до там. Довечера ще чета, сега нямам време. Утре и аз може да припявам.   Wink

# 1 096
  • Мнения: 9 475
Шаги,ти си една много силна жена   bouquet

Лили,почивката ти е била истинска! Даже и телефона си изключвам като съм в планината!

Янтра,доволна ли си от куулбокса? Мисля да сменям доставчика и съм им хвърлила око.

Жакииии дай някоя снимка да видим  Heart Eyes

# 1 097
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Шаги, това са най-тежките моменти, но е важно да продължим напред.  Hug

Моля за Афганистанската сватбена песен! Praynig Praynig Praynig

# 1 098
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хаха, Бубанка, кога успя да метнеш в готварската тема и супата на леля Веска  Mr. Green ? Ми, направих я, яде се. На вид няма вид, но явно на вкус се котира. И фрикаделите направих, обаче в нашето изискано Пикадили няма галета. Реших, че просто не съм я намерила и пратих мъж ми до Пикадили, ама дейли (демек малко). И там нямало, та ми взел някаква смеска за паниране. Не съм впечатлена. Сложих топено сирене. Не са лоши, но са си едни кюфтаци. Поне не пържени. Спретнах и една моя измишльотина на бисквитена торта - бисквити Роден край (без дупката) и два различни муса на Йотис. Ред бисквити, ред крем. Най-отгоре смесих от двата вида крем. После ще видим яде ли се.
То ще излезе, че съм егасимуси домакинята, ама не съм, да знаете. Един път в седмицата ми се случва.

# 1 099
  • Мнения: 4 785
Много искам да те гушна Шаги, макар и виртуално  Hug Но е голяма!

Аз правих пилешка супа, но с пушено пиле, още не съм яла, ама от лъжичката, която опитах е мама-мия, явно е от вкуса на пушеното пиле, май вече така ще я правя  Crazy

Аз всеки ден си почивам от телефони - прибирам се и всичко остава в дрешника... и да звъни, няма ме. Ако има нещо спешно ме търсят на телефона на мъжа ми  Wink

Утре не искам да започва, толкова имам да наваксвам, заради изпуснатата събота, че от сега ми става лошо...

# 1 100
  • Мнения: 3 867
Шаги и от мен  Hug

Останаха ми две теми да прегледам за рецепти. Моля, от утре, който пуска рецепта, да я дава и на Бубанка. Не за друго, ама да не трябва да преглеждам и следващата тема.

# 1 101
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Моля, афганистанската сватбена песен:
Скрит текст:

На мен много ми хареса, но аз имам малко по-особен вкус за музика и не очаквам друг да я хареса. Мъжо ме спуква от подигравки.  Crazy

# 1 102
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Саня, благодаря! Hug

Винаги ми е интересно  да прослушам някоя такава песен. Особено с арабско звучене. Пренасям се някъде далеч. Heart Eyes

# 1 103
  • Мнения: 10 503
Ейй, едно кино време и няма прочитане  Hug
Днеска толкова се мотахме, че не ми остана време за готвене, а съм по-уморена от работен ден. Сега пека 2 пъстърви и питка съм замесила в машината, ама то май няма да им дойде реда за тази вечер да ги хапваме. Суша на поразия 2-ра сушилня, в която има и чорапи - едните - бамбукови се смалиха, ще станат на племенницата ми - 4 годишна е  Mr. Green, другите са ОК  Peace Извода е, че ще купувам само от тях  Wink Научих се да чета и етикетите - като няма символ, не слагам, по-лесно е, на финала няма разочарование или ако има са по-малко  Simple Smile
След съботния ден се бях засилила да ходя с обувки тая седмица, а то какво стана - сняг отново се кани да вали, искам пролет Naughty

# 1 104
  • Мнения: 1 972
за приятелче - около 20 - 25 лв., защото всяка седмица някое дете около моите има рожден ден, а и често си сменят приятелите  Laughing
ако е за дете на приятелско семейство, с което имаме дългогодишен контакт, не избирам според цената


Вярно ли такива скъпи подаръци купувате за приятелчетата на децата Shocked Shocked  Моят син ходи с някаква играчка която е до 10 лв или слагам 50 крони (около 12 лв) в пликче. И това е правило тук. Той в БГ на РД на приятелче не е ходил та затова съм изненадана... Ходили сме на близки деца там но семейно и вече подаръка си е подарък но пак за около 30 лв.

# 1 105
  • Мнения: X
Саня и на мен ми хареса ,благодаря !

# 1 106
  • Мнения: 35 968
Lisbeth Salander, аз не успявам да намеря приличен подарък на по-ниска цена
хубавите играчки са и доста по-скъпи от 20 лв. - особено желаните от децата
дрехи рядко купувам, малко деца биха оценили хубава книга, на игри не се радват; последно купувах биографията на Бон Джови за /пожелан/ подарък - 20 лв. е + торбичка /2.50 - 3 лв./

ако има някаква по-евтини и прилични варианти, приемам идеи с удоволствие  Wink

# 1 107
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
И аз бих искала да се вмествам под 20лв, защото понякога ми се събират по повече от 3-4 детски рождени дни на месец. Трябва специален бюджет да заделям ooooh!

# 1 108
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Топка, портмоне, книга, детска/тийн козметика, бижу сме успявали да се вместим в до 10-15 лева

# 1 109
  • Мнения: 35 968
козметика и парфюми за деца не купувам - не желая аз да съм причина някое дете да ползва козметика; и своето поколение ограничавам, което е доста трудно при всичко, което има у дома; самата аз съм пристрастена и съм наясно с цялото безумие точно на тази мания

Общи условия

Активация на акаунт