Кърмене и 90-дневна диета - Тема 4

  • 51 178
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте,  и аз се записвам с вас..   От кърменето ли,  от зимното бебе ли..  Направо килограмите ми се качиха на главата и от днес почвам.  Само имам питане,  сутрин на гладно пия чаена лъжичка коластра (кравешка) за имунитет и за кърма.  Следва въпроса да я спирам ли тази коластра?

# 16
  • Мнения: 1 298
С. Алекс , добре дошла  Hug  bouquet и успех с диетата. Не знам за коластрата, но сигурно е малко количество, според мен си я пий, ако видиш, че не отслабваш нещо, може да пробваш без нея, но сигурно няма да вреди.

# 17
  • Мнения: 1 266
Здравейте, имам въпрос Simple Smile Утре ми е воден ден,но няма да го пазя,защото ме е страх да не се отрази на кърменето. Според вас е как е по-добре-да направя втори плодов ден (аз в него ям и салата,сурови ядки,плодове и печена тиква без захар) или направо да го пропусна и да си мина директно на протеиновия ден.  newsm78

# 18
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
аз бих направила 2 плодово/салатни дни  Peace

# 19
  • Мнения: 1 298
Аз също днес не правя воден, аз си минах на следващия, но понеже не правих и първия плодов и после реших да ги правя се разминавам малко, днес съм на варива, мисълта ми беше според мен по-добре протеини, до колкото четох не е хубаво 2 еднакви, по-добре да си караме четворките, а и след 2 плодови е много вероятно да се отрази на кърмата.

# 20
  • Мнения: 1 266
Здравейте! В крайна сметка от много чудене направих още един плодов ден,но ядох печена тиква с орехи без захар,един компот от праскови и три банана. Малката е спокойна и си преяжда доволно всеки път  Flutter , та явно при мен не се отразява на кърменето. Резултатът от начало до сега са 4 кг.,дано рязко станат повече,защото остават още мнооого за сваляне  Praynig

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 09:33 от bubamara9

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

 И аз не правя воден ,направих го белтъчен. Peace

# 22
  • Мнения: 1 298
Ами, който както си прецени  Simple Smile Peace
 Аз днес наруших за пръв път, ама не се чувствам виновна  Laughing Laughing бяхме на детски рожден ден, но си бях на въглехидрати, така че не е голямо нарушението Simple Smile, от утре без повече прегрешения.

# 23
  • Мнения: 351
Преди да съм ви изтървала, запис и от мен  Embarassed
Връщам се да ви чета  Hug

# 24
  • Мнения: 1 266
Спокойно и аз онзи ден бях на рожден ден,беше ми въглехидратен,но изядох 2 парчета торта  Joy След това кантара каза,че съм с кило по-лека  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 298
Аз не съм мръднала, но съм и в цикъл  Sad, дано е от това, аз торта хапнах само половин парче и то малко, защото моята госпожица се беше разяла и ми изяде останалото, но ядох пица с кашкавал и няколко панирани хапки, това ми беше прегрешението, пицата не цяла, а няколко парчета. Мисля, че като ми свърши цикъла ще се оправят нещата, дано  Praynig

Пустинно цвете, добре дошла, като имаш време напиши от кога си на режима  Hug

# 26
  • Мнения: 1 266
Пустинно цвете,добре дошла и от мен  Simple Smile
Да,има пряка зависимост с цикъла,защото мои приятелки са ми споделяли,че и кърмата им намаля преди да им дойде.Аз все още съм от щастливките,на които не им идва  Laughing С баткото за първи път дойде към 6-тия месец след раждането,малката сега е на 3 и половина и още не ми е дошло,дано да е така по-дълго време. Свекърва ми твърди,че след 6-тия месец се свалят килограми като кърмиш активно като нас,вие как мислите и имате ли наблюдения. Аз само 4 кг. и не мърдам,а преди като съм я пазила свалят главоломно  newsm78

# 27
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
а за тази пица да питам за въглехидратния .. предполагам че е без кашкавал .. ако не си я приговяте сами у вас  , как си поръчвате пица със зеленчуци , но без кашкавал ??

# 28
  • Мнения: 1 298
За кърменето и килограмите според мен е индивидуално. Аз лично въобще не свалях, затова и почнах диетата, даже качих след раждането 6 кг от кърменето, кърмя си активно вече  година и 2 месеца.
 От както съм на диетата не съм яла на заведение, така че си правя всичко вкъщи, пицата си я правя без кашкавал и сирене.

# 29
  • Мнения: 1 266
Аз също не съм си поръчвала пица на заведение. По-скоро голяма салата и някакви хлебчета ако предлагат или пърленка.

Общи условия

Активация на акаунт