Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 299

  • 52 757
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Цитат
А морните погледи на Елиф в огледалото ми бяха неестествени до немай къде. В такава ситуация аз дори няма да чуя, че й вика "кифличке", ами ще ми треперят ръцете да улуча стартера, да запаля колата. Няма да се налага Арда да ми напомня.

 newsm10

Цитат
Гузното поведение на Йомер също е тотално нелепо. Може да се обясни единствено с факта, че още обича Ипек.

Тук не мога да се съглася. Гузното му поведение може да се обясни с факта, че вече няколко пъти синьорината го цапардосва с измислените си поводи за ревност, като единия път едва не му дотроши ръката с изцепките си. Има си вече едно на ум човекът, не знае как ще бъде изтълкувано поведението му и започва да гледа гузно. Лично мен са ме ревнували безпочвено и отлично знам как съм се чувствала - като в паници стъпваш... не знаеш откъде ще ти дойде следващата сцена и какво ще я причини. В същото време гледаш да не се оправдаваш, щото а си се опитал да обясниш ситуацията, а са изскочили още един бюлюк змии от непредполагаеми места. Simple Smile) Колкото повече обясняваш, толкова по-виновен те изкарват. Simple Smile))

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:05 от marytza

# 706
  • Мнения: 23 352



Да видим силата на любовта. Бури и ветрове се задават....

Но май къщата е вече тяхна.

Гледат си я. newsm53


# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223



Да видим силата на любовта. Бури и ветрове се задават....

Но май къщата е вече тяхна.

Гледат си я. newsm53





Ще има случка в къщата - в туитър вървят едни дъждовни капки....

# 708
  • Мнения: 1 649
Както казва Барисеа, всички сме различни.Слагам продължението в спойлер,защото е много лично и няма нищо общо с филма.
Скрит текст:
Моят мъж/все още на документи е такъв/, така помагаше на една колежка, аз ей така като вас много му вярвах,че го прави от добро сърце, а накрая се оказа,че детето и е негово.Как ви звучи?Моите деца са набори 87 и 90, а тяхното 96, при условие,че все още сме женени ,как ви звучи? Това с доверието вече го изживях.Това да не  ревнувам също го изживях.
Сега имам връзка и си ревнувам в рамките на нормалното и всичко си е ОК.Какво да кажа, житейски опит,който не ви пожелавам. Така че ,Елиф с основание си ревнува,поне според мен

# 709
  • Мнения: 2 293
Както казва Барисеа, всички сме различни.Слагам продължението в спойлер,защото е много лично и няма нищо общо с филма.
Скрит текст:
Моят мъж/все още на документи е такъв/, така помагаше на една колежка, аз ей така като вас много му вярвах,че го прави от добро сърце, а накрая се оказа,че детето и е негово.Как ви звучи?Моите деца са набори 87 и 90, а тяхното 96, при условие,че все още сме женени ,как ви звучи? Това с доверието вече го изживях.Това да не  ревнувам също го изживях.
Сега имам връзка и си ревнувам в рамките на нормалното и всичко си е ОК.Какво да кажа, житейски опит,който не ви пожелавам. Така че ,Елиф с основание си ревнува,поне според мен
newsm51
katrina, искрено съжалявам, че си преживяла такова нещо...

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:17 от loveofmine

# 710
  • Мнения: 1 649
Както казва Барисеа, всички сме различни.Слагам продължението в спойлер,защото е много лично и няма нищо общо с филма.
Скрит текст:
Моят мъж/все още на документи е такъв/, така помагаше на една колежка, аз ей така като вас много му вярвах,че го прави от добро сърце, а накрая се оказа,че детето и е негово.Как ви звучи?Моите деца са набори 87 и 90, а тяхното 96, при условие,че все още сме женени ,как ви звучи? Това с доверието вече го изживях.Това да не  ревнувам също го изживях.
Сега имам връзка и си ревнувам в рамките на нормалното и всичко си е ОК.Какво да кажа, житейски опит,който не ви пожелавам. Така че ,Елиф с основание си ревнува,поне според мен
newsm51
katrina, искрено съжалявам, че си преживяла такова нещо...
Любовче благодаря ти, не биваше да ви натоварвам, но когато си изживял нещо подобно на гърба си, някак си можеш прекрасно да разбереш главната героиня.Мисля,че точно Барисеа казваше ,че не се припознава в героите от филма, а аз се припознавам и още как.Ей така като Елиф гледах нещастно, не казвах нито дума , а е имало за какво.Дай боже Елиф да няма поводи да гледа нещастно, ама надали

# 711
  • Мнения: 3 243
Цитат
mariana51 Ветеран
Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 68
♥0 сб, 07 яну 2012, 19:19   #419 


http://www.youtube.com/watch?v=7yh4yl_sJ6M&list=PLAB0DE0729D … eature=plpp_video

Ето 56 серия на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova. Приятно гледане.

Каква е вината на Фатмагюл 56 серия

Директев линк за гледане от Dailymotion

Цитат
mariana51 Ветеран
Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 68
♥0 пн, 09 яну 2012, 11:47   #554 

http://www.youtube.com/watch?v=LzpaWnpZXmA&list=PL86708A10C9 … eature=plpp_video

Eто 7 серия на АКО БЯХ ОБЛАК на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51. Приятно гледане.

АКО БЯХ ОБЛАК - 7 серия. Линк към Dailymotion.

Директно гледане.

Не ми се рови в старите теми, затова само тези два цитата припомням. Мисля, че са достатъчни, за да се види, че Гери Филипова не само от години е в темата, но и има голям принос. За тези, които не знаят, но най вече за тези, които не искат да помнят.
Филипова е превела двата най-хубави сериала с Енгин и дори само заради това, заслужава уважение и да се вслушваме в думите й. Което обаче го няма в днешните публикации на mariana51.

Аз също съм от тези, които откриха Енгин чрез Керим, и след това потърсиха другите му проекти. Изгледах АБО, когато нямаше превод дори на сръбски, а по-късно проследих превода на български.
Помня как се радвахме на всеки преведен епизод и как пишехме постове с благодарности за Филипова и екипа.
Доброто трябва да се помни.

Но си мисля, че тази тема съществува само защото хората имат къса памет. Едни потребители си отиват обидени, огорчени, идват други, след време и те проглеждат за нередностите, влизат в конфликт, тръгват си обидени и огорчени, но идват други...в момента пак има битки, и така докога?  Авторитаризъм, манипулации, двоен аршин, протежиране на едни и изтласкване на други - проблемите са по-устойчиви от хората, жалко!

# 712
  • Мнения: 2 293
Както казва Барисеа, всички сме различни.Слагам продължението в спойлер,защото е много лично и няма нищо общо с филма.
Скрит текст:
Моят мъж/все още на документи е такъв/, така помагаше на една колежка, аз ей така като вас много му вярвах,че го прави от добро сърце, а накрая се оказа,че детето и е негово.Как ви звучи?Моите деца са набори 87 и 90, а тяхното 96, при условие,че все още сме женени ,как ви звучи? Това с доверието вече го изживях.Това да не  ревнувам също го изживях.
Сега имам връзка и си ревнувам в рамките на нормалното и всичко си е ОК.Какво да кажа, житейски опит,който не ви пожелавам. Така че ,Елиф с основание си ревнува,поне според мен
newsm51
katrina, искрено съжалявам, че си преживяла такова нещо...
Любовче благодаря ти, не биваше да ви натоварвам, но когато си изживял нещо подобно на гърба си, някак си можеш прекрасно да разбереш главната героиня.Мисля,че точно Барисеа казваше ,че не се припознава в героите от филма, а аз се припознавам и още как.Ей така като Елиф гледах нещастно, не казвах нито дума , а е имало за какво.Дай боже Елиф да няма поводи да гледа нещастно, ама надали
newsm51
Конкретно в КРА според мен Елиф няма от какво да ревнува. Може би мисля така, защото е много на дребно, елементарно, поводите са скалъпени...Дори и детето да е негово, аз лично бих се радвала. Моят принцип е: или приемаш човека такъв, какъвто е, с целия му багаж, или не. Изборът си е твой. Защото дори да успееш да промениш някои неща у него, същината, генът винаги си остава. И ако той е лъжец - е лъжец докрай. Ако е женкар е женкар до някое време, ако е алкохолик е алкохолик до гроб. Така мисля. Старите народни мъдрости обикновено се доказват в живота.

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:33 от loveofmine

# 713
  • Мнения: 23 352


Катрина  Two Hearts

Не си се включвала скоро да "разнищваме" серията и трейлърите.

Беше писала нещо във връзка с проявената ревност от Елиф.

Моята позиция беше ясна още тогава.


Скрит текст:
Скрит текст:
Не знам за вас, но аз лично моя любим бих го обезкостила и за много по малко.
Да ми стои в болницата при друга жена,да я нарича кифличка, убила съм го и окото не ми е мигнало.
Да не говорим,че със сигурност ще вдигна кръвното от яд и сто на сто ще припадна, та вместо оня пъдпъдък, да разнася мен така на ръце.
Щото той Елиф не си спомням така да я е разнасял и така нежничко да я е наричал кифличка.
Да, едни големи слова и ги лепи, ама нито веднъж не усетих такава нежност както в колата се обърна към Ипек.Да,ранена е, да ,девремка е, но тя е такава и за Арда и Пело, а никой от тях двамата нямаше в речника си такива нежни думи.
А бе,убивам го, излежавам го и чиста работа.
За мен Елиф реагира много късно и много внимателно.
Моите крясъци биха се чували ,чак в Северна България

Катрина  Two Hearts  разсмя  ме ...

И аз подпалих точно за обръщението.
Идваше да хвана една тава с кифлички и бой по комисаря, че да си намести мислите по-добре.
И понеже гледам отново сцените му с Елиф - нито един път не и каза Елиф`им.
Сам се оплете и колкото повече се мъчи да излезе от това положение се оплита още повече.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223
Цитат
mariana51 Ветеран
Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 68
♥0 сб, 07 яну 2012, 19:19   #419 


http://www.youtube.com/watch?v=7yh4yl_sJ6M&list=PLAB0DE0729D … eature=plpp_video

Ето 56 серия на български. Превод от английски: bonobo, colorblind, gphilipova. Приятно гледане.

Каква е вината на Фатмагюл 56 серия

Директев линк за гледане от Dailymotion

Цитат
mariana51 Ветеран
Re: Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 68
♥0 пн, 09 яну 2012, 11:47   #554 

http://www.youtube.com/watch?v=LzpaWnpZXmA&list=PL86708A10C9 … eature=plpp_video

Eто 7 серия на АКО БЯХ ОБЛАК на български. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51. Приятно гледане.

АКО БЯХ ОБЛАК - 7 серия. Линк към Dailymotion.

Директно гледане.

Не ми се рови в старите теми, затова само тези два цитата припомням. Мисля, че са достатъчни, за да се види, че Гери Филипова не само от години е в темата, но и има голям принос. За тези, които не знаят, но най вече за тези, които не искат да помнят.
Филипова е превела двата най-хубави сериала с Енгин и дори само заради това, заслужава уважение и да се вслушваме в думите й. Което обаче го няма в днешните публикации на mariana51.

Аз също съм от тези, които откриха Енгин чрез Керим, и след това потърсиха другите му проекти. Изгледах АБО, когато нямаше превод дори на сръбски, а по-късно проследих превода на български.
Помня как се радвахме на всеки преведен епизод и как пишехме постове с благодарности за Филипова и екипа.
Доброто трябва да се помни.

Но си мисля, че тази тема съществува само защото хората имат къса памет. Едни потребители си отиват обидени, огорчени, идват други, след време и те проглеждат за нередностите, влизат в конфликт, тръгват си обидени и огорчени, но идват други...в момента пак има битки, и така докога?  Авторитаризъм, манипулации, двоен аршин, протежиране на едни и изтласкване на други - проблемите са по-устойчиви от хората, жалко!

Да, но КВФ гледаме от 2010. Лично ти си ми благодарила за 1 серия на АБО и питаше за продълженията. Няма къса пъмет - има архиви - да.

# 715
  • Мнения: 4 966
Ревността на Елиф е измислена според мен и плод на лошото и самочувствие. Тя продължава да се изживява като пухкава тинейджърка, на която момчетата не са обръщали внимание. Несигурна в себе си, мята вина на човека, който и доказа любовта си по всички възможни начини. Това, че е имал минало, означава ли, че не заслужава доверие? И ако един 30-годишен мъж няма предишни любовни авантюри, за мен ще е супер неестествено положение на нещата. Тя самата нямаше ли своя Марко Валентини? Какво, Йомер да и трие ли сол на главата сега, че е имала друг преди него? Обичал е Иепк, тя го е изоставила пред олтара, така да се каже. Обичаше Сибел, отнеха му я преди да успее да и сложи дори годежния пръстен. После отвори сърце за своенравната синьорина. И вместо да е благодарна, че не се е заключил в себе си след две толкова тежки любовни разочарования, тя се чуди за какво да го ревнува. С какво заслужи Йомер това? С това, че почтнено се е сгодявал за избраниците си? Не проумявам основанията и за ревност. Не, категорично! Нито е правил мили очи на Ипек пред нея, нито е пренебрегвал Елиф за сметка на някоя друга.

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 21:38 от marytza

# 716
  • Мнения: 917

Скрит текст:

Heart Eyes Дали в утрешния епизод ще разберем кой е биологичния баща на това сладурче?! Heart Eyes

 Hug МОМИЧЕТА! Hug
 Grinning Докато Ви кажа здрасти и Вие изписахте сумати постове. Grinning
Връщам се да чета.
 Two Hearts

# 717
  • Мнения: 23 352

 Heart Eyes Дали в утрешния епизод ще разберем кой е биологичния баща на това сладурче?! Heart Eyes


Тануша  Two Hearts при така поставените  доказателства  newsm09

отговорът направо си "крещи".

Явно голям кастинг са правили за това дете  - защото дори и веждите му са като тези на Йомер.

И понеже всичко е толкова "ясно" -  пак си казвам, че детето не е наше.

Заложих вече клавиатура и мишка  Grinning

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Тануша - вероятно не. Първо да се запознаем със Серхат. Да видим защо е отвлякъл сина на Ипек, а не тяхния син. Тя и Ипек казва: "Отвлече сина ми." А не - сина ни. Да го преценим този Серхат. И в следващите една - две, ще разберем.
................
Марта, ами изядохме ти шапката, сега клавиатура и мишка, после на какво иде ред....

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Е, феновете направо в 10-та... Направо може да сънуваш кошмари.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт