Отговори
# 105
  • Мнения: 25 889
Не искам и да съм кисела, намръщена и груба. Ако младостта е това да си весел, усмихнат и безгрижен, искам я завинаги, разбира се!

Ако... На практика поне половината млади са кисели, груби, нацупени, мрънкащи и изискващи същества (огледай се само в този форум за какво става въпрос).
И кому са нужни такива безсмъртни нацупени джучки?   Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 3 371
споменаха ли се вече дрънканиците, че годините били само числа, бръчките и те били  от смях, че си на колкото се чувстваш, че е по-хубаво да си болен и стар, отколкото млад и хубав, че външността няма значение  и т.н. в тази /свръхтъпа/ поредност?

за съжаление на мен ми се налага да нося шалове на врата/имам издайнически бръчки, за щастие  само там/ или поло, но пък се 'радвам' на гуша и всичко ме души страшно и ме нервира на врата.

радвам се на качествена фигура, по-слаба съм от когато бях 11 клас, но се дължи на ген. през живота си не съм спортувала, няма и да го направя. такава енергия просто няма откъде да дойде при мен. храната е сведена до екзистенц минимума, не съм  фен на модерните хранителни изгъзици.

ненавиждам от дъното на душата си дори идеята за старостта/знам, знам, че е биологичен процес, не съм идиот, но това не пречи да я мразя Mr. Green/. най ме притесняват болестите, сковаването, невъзможността за хиляди неща, които , когато си млад правиш с лекота и не ти тежат. самотата не ме тревожи, самодостатъчна съм си.

относно вампирите - нито съм гледала, нито съм чела, нито има вероятност да залитна по тях.
а, да - всеки, който твърди, че външният вид няма значение за мен е хипер лицемер. има, има, и отгоре дори.... Wink

# 107
  • София
  • Мнения: 62 595
О, гладувам си редовно. Винаги съм се хранела по един и същ начин, затова се учудих откъде ми се трупнаха килограмите. Физическата ми активност също не е много по-различна. Може би метаболизмът се променя.

Сега е моментът да правиш нещо различно, за да излъжеш организма и да рестартираш някои позаспали механизми. Някаква дейност, ново натоварване, различни храни. Човек трябва да се рестартира от време на време.

Съгласна съм за рестартирането. Нов мъж е идеално рестартиране.  Wink

# 108
  • Мнения: 13 993
Всичко е въпрос на вътрешно усещане и комфорт.Ако не беше така тук нямаше да пишат дами на по 30 години ... На тази възраст човек трябва да си мисли че е хванал господа за шлифера. ако на 30 се кахъриш че остаряваш какво ще стане на 40  когато вече ти е ясно че по-хубава от днес  вече  никога няма да бъдеш. Аз съм си ок и с бръчките и с белите коси но съм доста над 30 и осъзнавам че ако не постигнеш равновесие между душевният си комфорт и външният си вид може един ден да осъмнеш с вид на Лили Иванова ( С Извинение но не можах да намеря по-подходщя пример. Нищо не казвам за певческия й  талант обаче ) .

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
Лили Иванова за мен е пример каква не искам да бъда.

# 110
  • Мнения: 13 993
Уплаших се че ще ме линчуват ако не го завуалирам ....

# 111
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Golden apple*, външният вид има значение до толкова, до колкото ти се чувстваш удобно в собствената си кожа Wink

Не ме притеснява нито остаряването, нито проблемите дето носи. Не всички етапи от живота са красиви, но човек трябва да работи с каквото има, мрънкането и оплакването не са за мен. И както до сега всяка година ми е била значима и пълна, надявам се така ще са ми и останалите до края.

Относно младост и красота - ми да, искам ги. Сделки ще сключвам, и кръв ще пия, и окото няма да ми мигне, не за друго а защото никога времето на земята няма да ми е достатъчно. Ще е супер когато ми съберат кокалите в торбата да съм направила всичко дето съм искала, вместо да действам само по най-желаните, щото живота не стига за всичките Rolling Eyes

Мдам, Лили Иванова и мен ми е пример в какво чудо не трябва да се превръщам Confused

# 112
  • Мнения: 2 658
.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 21:25 от cordelia

# 113
  • Мнения: 13 993

Защо ще ти събират кокалите в торба?

щастливка си че не знаеш. По-добре да научиш когато му дойде времето ...

# 114
  • Мнения: 15 401
На мен Лили Иванова ми харесва  Crossing Arms, но бих искала да остарявам като Р.Кабаиванска.  Wink
Нямам какво да предложа в замяна за младостта, освен душата си, но напоследък /от една друга тема/ се чудя дали и тя е моя и аз тя ли е ........
Желанието ми е да не съм зависима от други хора, а как ще изглеждам и дали ще бъда кукумицин, все тая.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 21:02 от Mama_Nana

# 115
  • Мнения: 13 993
Желанието ми е да не съм зависима от други хора,

ако го  постигнеш моля сподели рецептата  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 658
.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 21:25 от cordelia

# 117
  • Мнения: X
Заговорихте за облеклото, та се замислих.
Ако сме две колежки в един офис със здрави и хубави тела и лица, едната на 30г. другата на 50г., защо би трябвало да се обличаме и гримираме различно, че не се сещам?

# 118
  • Мнения: 1 040
Лили Иванова има перфектна фигурка, харесва ми много,
обаче от всичките интервенции в лице прилича на онези надуваемите кукли за секс.

# 119
  • Мнения: 1 416
Около 40-те се случват най-големите изстъпления.
Тогава се кара втория пубертет с всичко присъщо за периода, само че много по-гротескно, защото вече се касае за изплискала легена зряла жена, а не за девойка.
И малко жени му се измъкват на този коварен период.

Общи условия

Активация на акаунт