Отговори
# 690
  • Мнения: 13 815


Тук е мястото за статистика колко са жените с по-млада половинка на фона на обратния случай.
Ще ми се да има равноправие, ама тц...


Има наистина много жени които са по-възрастни от съпрузите/половинките си. че и с 3-4 години. и никак не са малко. Просто трябва да се огледаш. Аз примерно научих че на майкина приятелка мъжът и е с 8 години по-млад от нея- никога не съм й предполагала даже... Ние с етърва ми сме по-възрастни от мъжете си с по 4 години. Как фучи свеките представа си нямате - а тя е по-възрастна  от свекъра с година ама пак е недоволна ..... но нея кой я брои за нещо.

# 691
  • София
  • Мнения: 19 253
Тук е мястото за статистика колко са жените с по-млада половинка на фона на обратния случай.
Ще ми се да има равноправие, ама тц...
Има наистина много жени които са по-възрастни от съпрузите/половинките си. че и с 3-4 години. и никак не са малко. Просто трябва да се огледаш. Аз примерно научих че на майкина приятелка мъжът и е с 8 години по-млад от нея- никога не съм й предполагала даже... Ние с етърва ми сме по-възрастни от мъжете си с по 4 години. Как фучи свеките представа си нямате - а тя е по-възрастна  от свекъра с година ама пак е недоволна ..... но нея кой я брои за нещо.
Че това разлика ли е?
Говоря за това, че по-често мъжът си намира значително по-млада жена, отколкото жената - млад мъж.

# 692
  • Мнения: 186
Ами то и при жените се получава същото - ако като млади са харесвали "по-зрели" мъже, на около 40 започват да харесват по-млади. И те като младите жени "миришат по-хубаво",  а пък и на допир са за предпочитане  Laughing

Тук е мястото за статистика колко са жените с по-млада половинка на фона на обратния случай.
Ще ми се да има равноправие, ама тц...


Чак статистика не знам дали ще се получи, каква ще е представителната извадка Simple Smile, но аз познавам няколко двойки, при които жените са по- възрастни. Най - голямата разлика е с 9г.

# 693
  • Мнения: 13 815
Че това разлика ли е?
Говоря за това, че по-често мъжът си намира значително по-млада жена, отколкото жената - млад мъж.


чакай сега
за жени ли говорим или за любовници  newsm78
Като оставим настрани известните личности сред обикновената маса разлика от над 10 години в полза на мъжа си е също рядкост.

# 694
  • Мнения: 2 224
Че това разлика ли е?
Говоря за това, че по-често мъжът си намира значително по-млада жена, отколкото жената - млад мъж.


чакай сега
за жени ли говорим или за любовници  newsm78
Като оставим настрани известните личности сред обикновената маса разлика от над 10 години в полза на мъжа си е също рядкост.

Или пък ако има такива случаи, то са намесени други фактори, които нямат нищо общо с физическата привлекателност  Wink

# 695
  • Мнения: 13 815
Или пък ако има такива случаи, то са намесени други фактори, които нямат нищо общо с физическата привлекателност  Wink




O да!
и в двете посоки  Wink
и за по млад мъж и з апо-млада жена се отнася

# 696
  • София
  • Мнения: 16 199
Да, защото един брак не се държи на едното голо *укане, ами и на уважение, разбирателство, обич и други несексуални отнощения. Само с физическо привличане не се изкарва дълго, защото по света има много други, по-привлекателни физически, със същия интелектуален багаж. 

# 697
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Записвам се да ви чета.

# 698
  • София
  • Мнения: 19 253
Да, защото един брак не се държи на едното голо *укане, ами и на уважение, разбирателство, обич и други несексуални отнощения. Само с физическо привличане не се изкарва дълго, защото по света има много други, по-привлекателни физически, със същия интелектуален багаж. 
Амин!
Шарки, съвсем неблагородно ти завиждам, признавам си.
Но поне моят опит сочи обратното. И аз познавам 1 (една) жена с 9 или 10 години по-млад мъж.
Но познавам и 57-годишен мъж с 4-годишно дете, брак с 24-годишна разлика, бащата на кумеца ми е с 14 години по-възрастен от жена си (първи соцбрак), имах навремето и гадже с родители със същата разлика (пак първи соцбрак). Не говоря за известни хора, иначе примери ехее...

# 699
  • Мнения: 186
Да, защото един брак не се държи на едното голо *укане, ами и на уважение, разбирателство, обич и други несексуални отнощения. Само с физическо привличане не се изкарва дълго, защото по света има много други, по-привлекателни физически, със същия интелектуален багаж. 

Иска ми се да вярвам, че е така.

Общи условия

Активация на акаунт