Отговори
# 120
  • Мнения: 13 877
Около 40-те се случват най-големите изстъпления.
Тогава се кара втория пубертет с всичко присъщо за периода, само че много по-гротескно, защото вече се касае за изплискала легена зряла жена, а не за девойка.
И малко жени му се измъкват на този коварен период.

 Joy
Както казват-адът на красивите жени е старостта.

Пък тези които са свикнали с недостатъчните си какво им е- възрастта е просто въпрос на цифра.

# 121
  • Мнения: 1 416

 Joy
Както казват-адът на красивите жени е старостта.

Пък тези които са свикнали с недостатъчните си какво им е- възрастта е просто въпрос на цифра.
Красиви, грозни... зависи кой как се вижда.

# 122
  • София
  • Мнения: 62 595
Около 40-те се случват най-големите изстъпления.
Тогава се кара втория пубертет с всичко присъщо за периода, само че много по-гротескно, защото вече се касае за изплискала легена зряла жена, а не за девойка.
И малко жени му се измъкват на този коварен период.

То и при мъжете е същата жалка картинка. При жените е заради спада на естрогените, а при мъжете заради спада на тестостерона. Хахава работа.

# 123
  • Мнения: 25 753
По моите скромни наблюдения най-големите глупости и простотии се правят не поради физиологични причини (хормони, бла-бла), колкото от психологични - страх от остаряването.
Жалка работа...

# 124
  • Мнения: 1 788
AQUA пак е с коментар право в целта!   bouquet
"Изплискала легена" много ми хареса.  Joy

# 125
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дориан Грей не знам кой е, но за младост и красота, и най-вече за здраве, се поддържам. Предимно с много движение и минимален стрес, а също и козметика (бих споменала и вегетарианството, ако знаех, че няма да се заядат с мен). Резултатите са на лице- никой не ми дава годините. Преди два дена получих най-хубавия комплимент- един 2-3 годишен сладур ме нарече "schönes Mädchen"- красиво момиче Laughing, при положение, че след 2 седмици навършвам 40 г. Подмладяващо ми действа и дъщеря ми, която е тийнейджърка. Както и наличието на доста мъже около мен и отсъствието на съпруг Flutter Мисълта ми е, че за младежки външен вид е нужен комплекс от фактори. Но нищо не е по-важно от здравето. Старостта ме плаши заради болестите и самотата. Искам да живея докато съм в състояние да водя пълноценен живот.

# 126
  • София
  • Мнения: 62 595
По моите скромни наблюдения най-големите глупости и простотии се правят не поради физиологични причини (хормони, бла-бла), колкото от психологични - страх от остаряването.
Жалка работа...

Което пак идва от хормоните. Отделно са социалните фактори.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не знаели кой е Дориан Грей.  Shocked Зевсе, Зевсе.

# 128
  • Мнения: 14 654
Айде, ако беше казала, че е на 20, щях да разбера защо не знае, но след признанието, че е на 40, се зачудих и аз. Нали знаете, че който много знае, бързо остарява, пък на нея никой не й давал годините. Мисля, че току-що открихме рецептата, ама за някои вече е късно.

# 129
  • София
  • Мнения: 62 595
ще чакаме някой да го направи на мюзикъл или  на фентъзи с много ефекти и малко диалог. Да вземе направо да изхвърли целия роман, и да ползва само имената.

# 130
  • Мнения: 3 054
хахааа, убихте ме, щях да развивам филосифии в обратна посока - от сорта "колко е важно да бъдеш сериозен" Wink)), за да си И харесван (вкл. от себе си;-), ама не много насериозно! Та вие...  Joy

# 131
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Направо ме накарахте да повярвам, че съм единствената невежа в този форум, която не е чела въпросния роман Crazy

# 132
  • София
  • Мнения: 62 595
пусни тема с анкета и ще разберем.  Laughing

# 133
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Направо ме накарахте да повярвам, че съм единствената невежа в този форум, която не е чела въпросния роман Crazy

Ами, ако  го прочетеш, няма  да  загубиш нищо. Най- много  да  спечелиш   доста  материал  за размисъл Peace

По темата- не искам нито вечен живот, нито  вечна младост, нито  красота.
Искам  да остарея  и  когато  старите  ми кокали  се  уморят,  да  си заспя сладко  навеки.
На 40 съм, никога  не  съм била ослепителна  красавица, така  че  , дефакто , нищо  не  губя. Само печеля  с всяка  изминала  година, щото  си научавам  уроците  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 7 133
Лили Иванова има перфектна фигурка, харесва ми много,
обаче от всичките интервенции в лице прилича на онези надуваемите кукли за секс.

Мен лично характерът и повече ме притеснява. А че в лице изглежда гротескно, спор няма.
Към феновете и - за гласовите данни на Лиленцето нищо лошо не мога да кажа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт