Отговори
# 240
  • Мнения: 12 473
Просто така драстично са ги подбрали, че няма как да не се набие на очи.
На втората си има и пачи крак, и хлътване на очните ябълки, падане линията на веждите (това е най-драстичната разлика), отделно и едни поне 20 кг минус в сравнение с първата снимка.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2802261/are-renee-zell … s-appearance.html

Точно щях да кажа, че нищо шокиращо не виждам - различен грим, вежди и очевидно драстично отслабване..
П.С - ССФ ако не намери причина за "промяната" - значи е с пластична операция...))

# 241
  • Мнения: 4 892
Не знам и дали си въобразявам, но едва от няколко години излязоха всички минуси на пластиките. Защото първите масови ползватели застаряха. Жени  с прилични пластики на гърдите, но вече със стари кожи, някак много неестествено. Пък трябва да се подменят импланти....изобщо - хамалогия. Не, мерси!

Рене определено не е толкова чаровна, загубила е своята различност. Казвам го със съжаление.

# 242
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Просто така драстично са ги подбрали, че няма как да не се набие на очи.
На втората си има и пачи крак, и хлътване на очните ябълки, падане линията на веждите (това е най-драстичната разлика), отделно и едни поне 20 кг минус в сравнение с първата снимка.
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2802261/are-renee-zell … s-appearance.html

Точно щях да кажа, че нищо шокиращо не виждам - различен грим, вежди и очевидно драстично отслабване..
П.С - ССФ ако не намери причина за "промяната" - значи е с пластична операция...))

Ти като не виждаш, не означава, че и аз не виждам! ССФ явно смята, че е задължително да възприемам всичко като нея? Tired
Не я бях виждала отдавна и се шокирах, просто не прилича изобщо на Рене, която аз помня. Не ме интересува на какво се дължи промяната, не твърдя и че е от операции. Разгледах един линк даден по-назад със снимки преди операция и след това, в който тя фигурираше. Не ме впечатлиха другите, които са замязали на котки и на пихтии в лицето, а ме впечатли Рене. Аз виждам друг човек.

# 243
  • Мнения: 12 473


Рене определено не е толкова чаровна, загубила е своята различност. Казвам го със съжаление.

Да, защото голяма част от чара й беше в пухкавото личице и слабо телце..
Сега просто е отслабнала много и чертите й са изострени и очите са се отворили, защото бузите са се стопили.

# 244
  • Мнения: 4 892
Нищо подобно.

# 245
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Далеч от цивилизацията - ако става дума за някое място като в '6 дни, 7 нощи' и с любимия - веднага, и курс за пилоти ще изкарам, много ми пасва.
В манастир йок, от някои телесни удоволствия не смятам да се отказвам и на 80 Wink

Без майтап, не е нужно да се бяга толкова далече, ключовата дума е активност - била тя физическа или умствена.
Изолацията на всеки понася различно, мен например би ме убила.

# 246
  • София
  • Мнения: 5 883
Рене си е коригирала падналия клепач, който обаче при нея не е от остаряване и гравитация, а си и е такъв по принцип. Също контура на лицето. Съответно е загубила цялостното си излъчване и характерния поглед, просто при нея лицето тип медена питка и очите бяха запомнящи се и очарователни.

# 247
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Рене си е коригирала падналия клепач, който обаче при нея не е от остаряване и гравитация, а си и е такъв по принцип. Също контура на лицето. Съответно е загубила цялостното си излъчване и характерния поглед, просто при нея лицето тип медена питка и очите бяха запомнящи се и очарователни.

А, точно! Peace Тези специфични неща, които я отличаваха и я правиха чаровна ги няма. И изглежда съвсем различно, незабележимо.

# 248
  • Мнения: 19 041
Въпреки че според Янечек всички грозни носове са задължително гърбави и притежателите им не трябва да лягат под ножа, защото имат проблеми със самочувствието.

Е как да кажа "ето, жена със самочувствие, едва забележима гърбица на носа и ходи да я маха". И най-често ходят да си пилят носовете тези, които имат гърбица, а аз познавам жени с такива носове, които се радват на предостатъчно мъжко внимание, защото човек не е само един нос. Дано сега да е малко по-ясно, макар че се съмнявам.

Аз уточних, че не съм ходила заради гърбицата, а имах друг проблем. Гърбичката, която беше около 3 мм, май я е махнал в калабъка покрай другите работи, докато ми е прекроявал носа, защото имах асиметрия и функционални проблеми, заради което и отидох. Разбира се, че не съм си харесвала естетически носа, но не съм сигурна дали щях да легна под ножа просто заради гърбица на носа, дори и по-голяма, и при липса на проблеми с дишането.

И, между другото, имам познати с естетически неприемливи носове, и всички те имат и някакъв проблем с дишането. Специално при носа и зъбите има доста видима корелация между естетиката и функционалността. Не че не се случва и хора с естетически добри носове да имат проблем с функцията на дишането, но в първия случай е почти закономерност.
Да, можеш да си живееш дълги години със свръхтегло, проблеми с дишането и дъвченето, това не е убиващо веднага, но влошава качеството на живот.

# 249
  • Мнения: 1 416
Да, ако имах парите за това, веднага бих си оправила няколкото криви зъба, които не харесвам и смятам, че не трябва да са така.
И бих преминала през лазерно обесмосмяване (даже първо това бих направила), защото това е другия проблем, който много ме мъчи.
Пък хич не ме вълнува дали някой си мисли, че го правя от липса на самочувствие или нещо друго. Така или иначе съм достатъчно самокритична в много аспекти.
За щастие една от хирургичните интервенции, на която се подлагат най-масово - гърдите, при мен не е проблем и ще си спестя една никак не малка сума, а и болки.
Много искам да си оправя късия френолум на езика, но ме спира това, че трябва да се лежи известно време в болница и пак не е сигурно дали резултата ще е успешен. Веднъж вече пробвах, макар и не така генерално, но положението си остана същото...

# 250
  • Мнения: 2 837
Въпреки че според Янечек всички грозни носове са задължително гърбави и притежателите им не трябва да лягат под ножа, защото имат проблеми със самочувствието.

Е как да кажа "ето, жена със самочувствие, едва забележима гърбица на носа и ходи да я маха". И най-често ходят да си пилят носовете тези, които имат гърбица, а аз познавам жени с такива носове, които се радват на предостатъчно мъжко внимание, защото човек не е само един нос. Дано сега да е малко по-ясно, макар че се съмнявам.

Аз уточних, че не съм ходила заради гърбицата, а имах друг проблем. Гърбичката, която беше около 3 мм, май я е махнал в калабъка покрай другите работи, докато ми е прекроявал носа, защото имах асиметрия и функционални проблеми, заради което и отидох. Разбира се, че не съм си харесвала естетически носа, но не съм сигурна дали щях да легна под ножа просто заради гърбица на носа, дори и по-голяма, и при липса на проблеми с дишането.

И, между другото, имам познати с естетически неприемливи носове, и всички те имат и някакъв проблем с дишането. Специално при носа и зъбите има доста видима корелация между естетиката и функционалността. Не че не се случва и хора с естетически добри носове да имат проблем с функцията на дишането, но в първия случай е почти закономерност.
Да, можеш да си живееш дълги години със свръхтегло, проблеми с дишането и дъвченето, това не е убиващо веднага, но влошава качеството на живот.
Познавам няколко души, които си правиха ринопластика именно заради проблеми с дишането, някои от тях -  преди десетилетия. Не от суета.

# 251
  • Мнения: 13 815
Познавам няколко души, които си правиха ринопластика именно заради проблеми с дишането, някои от тях -  преди десетилетия. Не от суета.

о да!
това е голям проблем но трябва да си се сблъсквал с него иначе от къде да знаеш.
Моят нос винаги е бил голям и това ме дразнеше ужасно, но когато се оказа че мъжът ми и дъщеря ми с техните елегнантни носове имат проблеми с ефективността на дишането и прочие проблеми та чак до ушите и неизравняване на налягане с последвали  операции и прочие ( тези които са се сблъсквали с проблема ще ме разберат много точно ) оцених здравословната форма на моята "камба" - грозна но ефективна  ooooh!

# 252
  • София
  • Мнения: 5 883
Кукумицинке, не разбрах защо така извъртя темата.
Бяха засегнати конкретно естетическите корекции, не оперативно лечение на проблеми с дишането. Да не говорим, че баш след подобна корекция може да се окаже, че не можеш да дишаш нормално. Също за ефекта "да ти падне носа" като на М. Джексън след 5 операции от зор да си докараш малко чипо носле.
Чак пък и да сравняваме със сърдечни малформации, заешка уста, че и наднормено тегло...
Дай да окуражаваме наред да си правят липосукции тогава или байпас на стомаха, че яко здравословно слаби ще станат, особено с последното...
Скоро си говорих с една мацка и си призна за въпросната операция. Е, сега повръща минимум 2 пъти на ден, а ако си превиши дажбата от нещо като 125 г храна, ставало страшно, но пък е 30 кила надолу де... Tired

# 253
  • Мнения: 7 062
Елица, не знам защо реши, че е извъртяла темата? Тя сподели, че е решила свой проблем с операция, като междувременно са отстранили и някакъв дефект, който не и е бил проблем до момента. Същото знам и от моя позната, която си прави подобна операция като нейната.
И никъде не видях агитации и призиви за пластични операции.

# 254
  • Мнения: 13 815
Да, ако имах парите за това, веднага бих си оправила няколкото криви зъба, които не харесвам и смятам, че не трябва да са така.
И бих преминала през лазерно обесмосмяване (даже първо това бих направила), защото това е другия проблем, който много ме мъчи.

ако намериш машина за печатане на парички ми я услужи за почивните дни .. и аз бих искал да нанеса подобни корекции на визията си. Въобще не сме само двете  с такива мечти да ти кажа...

Общи условия

Активация на акаунт