Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 729
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 643
Ние също няма да имаме такава книга . След сватбата ще си направя един handmade албум на сватбена тематика , където ще залепя всички картички . Мисля че ще се получи много хубав спомен и с по-искрени пожелания а не извлечено от пръстите просто защото да има нещо на бързо написано , че следващата маса чака и тя да мине по реда си .

# 706
  • Мнения: 18 562
Алечка това със снимките е много добра идея, по този начин се показва унажение и към госитите и съм сигурна, че ще им стане много приятно.  Simple Smile Alady обаче и в товите думи има логика  Wink

# 707
  • София
  • Мнения: 22 954
Да,готина е идеята със снимките,но като че ли за по-малки сватби,едва ли ще мога да се снабдя със снимки на всички гости.Това с картичките също е добра идея.  Laughing

# 708
  • Мнения: 643
Да със снимките също е доста интересно , но сякаш за по-малка сватба . Защото доста често гостите разлистват страниците напред да черпят вдъхновение от другите пожелания .

# 709
  • Мнения: 2 466
 Miss_Bingley, ако ние желаем може да бъде и със сватбените дрехи, но аз със сигурност не бих искала да си облека роклята преди самата сватба. Може да си взема някаква друга бяла рокля, зависи какво точно ще измислим.

Това със снимките е добра идея, но със сигурност няма как да се сдобия със снимките на всички гости.
За картичките и аз мисля да го направя по същия начин.

# 710
  • Мнения: 18 562
Естествено,че няма да искаш да си обличаш роклята в предния ден.
Може би си предлагат и такава услуга,не бях чувала за предсватбена,а само за следсватбена.
И аз няма шанс да събирам снимки на всички гости,насила да си набутвам още излишни разправии-не мисля.За по-малка сватба е ок.

# 711
  • Мнения: 1 602
Ние решихме вместо сватбена книга да имаме сватбено дърво, където гостите да оставят отпечатъците си (може и да си напишат името) и после ще си го закачим на стената вкъщи.
Ето примерно дърво:
https://www.pinterest.com/pin/29484572537179355/

# 712
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз харесвам повече картички от книга, но явно книгите сега са популярни от картичките .

Нещо не съм запазила линка с панделките, ама ще го търся  Simple Smile .

# 713
  • Мнения: 92
Ние решихме вместо сватбена книга да имаме сватбено дърво, където гостите да оставят отпечатъците си (може и да си напишат името) и после ще си го закачим на стената вкъщи.
Ето примерно дърво:
https://www.pinterest.com/pin/29484572537179355/
   Супер тази идея ми хареса .. Различно е а и всеки ще иска да си сложи пръстчето там  smile3521 smile3501 Това е пак вид спомен  Flutter
vik.andonova : поканите  са екстравагантни и красиви какви цени държи ако не е тайна ? newsm78

# 714
  • Мнения: 18 562
One 11 искам и аз да видя панделките  Simple Smile
На мен идеята с дървото катеорично не ми хареса. Тая книга нещо, още й се чудя. Хем има смисъл, остава ти спомен, хем искам нещо друго да измисля.

# 715
  • София
  • Мнения: 545
И аз съм се сетила за сватбеното дърво, ама не ми харесва че се продава един лист хартия с печатите и трябва аз да се чудя от къде да му взема рамка

http://www.aliexpress.com/af/Tree-Wedding-Guest-Book.html?ltype= … wCP=y&catId=0

# 716
  • Мнения: 208
Добро утро булки  Laughing Как сте днес?Аз нещо съм болна и ми е едно такова...никакво Simple Smile.Искам да ви попигам освен 1ви танц за младоженците,2ри за кумовете не трябва ли да има и 3ти за родителите?Или те се включват към 2рата песен?Ние окончателно се спряхме на песен за 1ви танц.Любима песен на любима певица,а и текста има мнооого общо.Все едно аз пея на мажът ми това което чуствам хаха.На Бионсе "Halo" е нашата.А за 2ри танц или Ed Sheeren "Thinking out loude" или John Legent "All of me" .Много ми харесват.

# 717
  • Мнения: 18 562
mim_pld добро утро и на теб.
Аз се чувствам чудесно днес  Simple Smile  bouquet
След двете първи песни ще танцувам първо с баща си, а после може би ще има една обща за родителите ни, и отделно младоженеца да танцува с майка си, аз с баща му и нещо такова, но още не знам в какъв ред

# 718
  • Мнения: 1 602
pepi_mdi Рамка можеш да купиш от много места, има в магазините по левче, в Икея също има много голям избор на ниски цени.

Песен за родителите при нас ще има. Подредбата е такава:
- танц с тате
- танц с младоженеца
- танц на кумувете
- танц на родителите

# 719
  • Мнения: 274
Добро утро и от мен. Малко се позагубих, но почвам нова работа и така Simple Smile

Относно песните, ние ще имаме освен нашия танц, танц за кумовете, после танц с баща ми и танц на младоженеца и майка му. Не знам още как ще ги разпределим, че някак 4 бавни песни ми се струва множко една след друга... Трябва да го помисля това Grinning

 Гледам вчера сте говорили за книга за пожелания. Ние ще имаме такава, един наш приятел ще ни я изработи и ще си е уникална и наша Simple Smile Намислила съм да я пусна два пъти по масите, единият път като са трезви всички и вторият като подпийнат малко. Мисля едната ми шаферка да я носи. Ако не съберем достатъчно пожелания, след сватбата ще си сложа картички вътре, въпреки че се съмнявам да имаме много, защото си познавам приятелите и те някак не си падат мн по това. Но кой знае може и да ме изненадат.

mariq91. много се радвам че сте намерили фотограф. Честито.

One, много нежна и красива е роклята. Според мен, ако чувстваш че трябва да си с такава рокля облечи я, ти си булката ти избираш. И в двата цвята седи много красиво и романтично Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт