Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 731
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 49
Здравейте,

Мога ли да се запиша при вас. Ще се омъжвам тази година на 20.09 в ресторант Москва, в Парк Хотел Москва и....в главата ми е пълна каша... Simple Smile

# 751
  • Мнения: 18 562
Само на мен ли така ми се струва или искат сериозно да ви изментят някои агенции 1000/2000 лева, за мен е много за украса освен ако украсата не е наистина нещо супер пищно,със супер много цветя например, те са това, което реално оскъпява повече  Simple Smile
някои от посочените цени ми се виждят много завишени, не знам всеки си преценява
моята украса включва всичко от до и за 100 човека е 650 лева  Simple Smile и ще имам всичко, което искам-облечени маси, панделки, калъфки, стойки, арки, цветя на всички маси-и то високи хубави букети, булчинска маса с цялата декорация,плюс кординатор ако решим, менчета, платно, чаши са от ресторанта.
Балони не искам, не харесвам и не ми трябват,ако нещо много настояват за децата може да има тук-там.
Кутия за пари, чаши, свещи, покани, букети, бутониери, подаръчета, тейбъл карти и разпределително табло-не се включват, защото ще си ги правим сами и ще са различни и по тематиката, /не бих заложила на някои друг да ми ги прави,при положение, че имам човек, който знам, че ще направи хиляди пъти по-добри, оригинални и красиви неща и най-важното, ще са точно такива, каквито искам/ Основна украса+тези дреболийки ще излезе към 800 до 1000 лева, грубо, като включим необходимите материали.

# 752
  • Мнения: 92
 Shocked Ох ... колко бързо пишете  newsm03 . До момента бях в лек застой, малко да ми отпуши главата , че по едно време на всяка почивка имах среща с някой ...  #Crazy  . Утре имам среща с една флористка , която много ми препоръчваха от различни места та .. ще видим каква цифра ще обяви  newsm78  . Имам няколко въпроса  Party
1) Как седи плащането при вас ? Имам в предвид вие с половинката ли ще си плащате всичко или родителите   ще си делят сватбата ? Питам защото нашите много държаха да си поделят сватбата със сватовете си  ( както е било едно време ) , но ние категорично сме против и държим ние да си поемем всички разноски.
2) Има ли значение колко шаферки ще имаш ? Дали са четен брой или нечетен ?
3) Когато пишете поканите фигурират ли имената на децата ( който има ) ? Аз примерно не държа на малки деца на сватбения си ден . smile3504
puholina81 - Здравей и добре дошла  Hug Ние също ще сме в този ресторант пак септември само ,че на 12  Peace  До къде си стигнала с подготовката ?? Blush

# 753
  • Мнения: 49
Здравейте всички, здравей Петя__Димитрова,


Е, колко хубаво, тъкмо можем да обменяме мнение за ресторанта. Освен него, имаме запазен час за граждански и църковен брак. Днес си избрах фотограф и всъщност най-големи затруднения имам с намирането на ди джей и видео. Най-вече ди джей. Някои от сватбените аксесоари ще ги правя сама с една приятелка ( покани, късметчета). По отношение на украсата също имнам затруднения, защото всичко ми харесва  Grinning, но и там имам идеи. Тъкмо да те питам Петя за менюто в ресторанта, избрахте ли го?

Благодаря

# 754
  • Мнения: 92
Имаме идея , но искаме първо да дегустираме а после ще го мислим . Единственото нещо на което държа е основното меню да не е само пилешко или свинско а да е някаква комбинация от двете . И другото което искам е да няма толкова излишни чинии ... салата,колбаси,предястие,основно и евентуално хляб нали се сещаш какво ще стане ,ако пред всеки има по едно такова нещо. За това съм решила на плата (колбасите и предястието ) ,за да няма чак такова натрупване  Whistling

# 755
  • Мнения: 14 308
Момичета, заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829591.new#new

Общи условия

Активация на акаунт