Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 732
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 528
Привет и от мен, момичета!

Виждам, че пишете за сватбената книга- ние дори си избрахме модел, обаче ни спира единствено това че всички слагат картичката с подаръка и не знам дали ще има смисъл изобщо да ги занимаваме втори път да пишат newsm78 Иначе и аз гледах дървото с отпечатъци, но мисля, че не е подходящо за случая някак...
Танците:
Първият задължително ще си е нашия! След това на кумовете, родителите. Малко по-късно смятам да изненадам татко като аз го поканя на танц пред гостите! Иначе той ще ме заведе до олтара с подписването преди това и ще ме даде на младоженеца.
Няма да имаме предсватбена или следсватбена сесии, денят е един, емоцията неповторима и не искам да обличам роклята сто пъти. Може би ще си направим няколко професионални кадъра съвсем скоро, за да ги включим в електронната покана.  Колкото повече мисля, толкова ми се струва, че е по-добре да има само няколко неща за забавление на гостите, не да са ангажирани постоянно да вършат нещо. Все пак искам да се забавляват и цялата вечер да си следва собствения ход, вместо строго регламентирана програма.
Роклята на One е много красива, класическа и романтична!

# 721
  • Мнения: 18 562
ЗАЯ, и аз искам баща ми да ме предаде ва млазоженеца, както е по западен обичай. Мислиш ли обаче, че ще разрешат? Аз ще питам, но не вярвам, тук младоженците си влизат заедно.
Аз много държа обаче баща ми да ме заведе и ще настоявам в обредния дом, пък дано ги склоня.
И аз съм на мненито да няма преалено много игри и ангажиране на гостите-те са отишли да се забавляват.  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 303
Момичета чашите на всички са много красиви и така различни едни от други ,аз засега още не съм намерила нашите чаши много разглеждах всички са хубави ,но нашите още не съм ги открила.One11 ти си решаваш ако искаш да не с традиционо бяла рокля действай това е твоя ден и ти си решаваш с какво да си облечена. За книгата с пожелания много се чудя мм не му харесва идеята ,ще видим и аз се опитвам да измисля нещо по различно. Вие много неща измисляте и аз черпя идеи и вдъхновение  от вас   bouquet За танца ние ще имаме първи за младоженците втори по разчупен пак за нас трети с родителите и четвърти с кумовете и след това някое хубаво хоро за да се включат гостите .

# 723
  • Мнения: 39
Привет и от мен.
Най после успях да влезна в албума и да разгледам снимките,които сте качили всички са страхотни исках и аз да ви споделя няколко идеи но нещо не мога да се оправя с този албум и не ми дава да кача снимки  newsm78.

Относно за танца ние още не сме се избрали песен. Идеята ни е една приятелка ,която е певица да ни изпее първия танц. Искахме да направим с наши приятели и хореография и да изтанцуваме нещо но не можем да се организираме   Sad
Покани и подаръчета не съм поръчала още а то май вече няма време толкова време.

Общо взето се по-загубих и обърках вече.

Поне запазихме DJ оказа се много печен и на срещата ни не спря да говори което мисля че е добре ще направи купон.

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 13:32 от et1chka

# 724
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря ви момичета  Simple Smile  и мен и половинката не ни притеснява цветната рокля, но за тази специално много ми хареса материя изработка и всичко, ако имаше в бяло нямаше да се замислям, иначе ще по обиколя още малко и в крайна сметка може да спра  и на една от тях .

Ще се опитам да снимам поканите довечера като се приберем и ще ви ги покажа  Simple Smile .

Иначе мисля сте прави да не се прекалява с игри и т.н. все пак да има време хората да могат да се опознаят и да си поговорят и да хапнат .

Както знаете аз живея в Швеция и тук на сватба гостите се смесват тоест сядаш до непознати хора за теб за да може да запознаеш с нови хора. Двойките също не седят заедно  Simple Smile . При нас е също популярно на големи сватба да има картичка с написана програма и меню за всеки гост .

# 725
  • Мнения: 199
Здравейте пак.. Развитието при мен е, че вече има фотограф... не съм чувала или чела много отзиви за него, но пък на срещата ми се видя доста земен и разбран  Praynig, а също така и цената му сносна, което не е никак малко, имайки предвид разходите по сватбата в София и фотографите за над 700лв.+ Laughing Laughing Laughing
Освен това и подаръчетата за сватбата ще са курабийки с отпечатана отгоре им наша снимка  Heart Eyes
Сега съм в търсене на добър диджей.. спряла съм се на диджей стоян май за сега  Thinking
И всъщност, ако имате идея за някоя агенция за украса, която да е на приемливи цени, а не с дежурния отговор „ние ползваме само висококачествени  и некитайски материали и затова цените са такива..“ и бла-бла...  Stop
Та.. помагайте.. не искам изчанчени украси, а нещо семпло за масите...  Wink

# 726
  • Мнения: 39
Inka13 на мен пи препоръчаха тази сватбена агенция пак от ресторанта те си работели с нея и като гледах цените май не излиза много скъпо. http://www.save-darina.org/index.php?page=wedding_events

тук може да видиш снимки
https://www.facebook.com/pages/%D0%92%D1%8E-%D0%90%D1%80%D1%82-% … 1%8F/322420450425

# 727
  • Мнения: 199
Благодаря .. сега ще й метна едно око..  Laughing
В тази, която ходих, ми спретна оферта за около 1700лв.  ooooh!
за 11бр. маси + калъфи за столове + покривки и цветя, вкл. и младоженческата... Не знам много ли е?!  Blush

# 728
  • Мнения: 39
На мен ми се струва доста. А защо не използваш украсата от колата да я сложите на масата,.

На нашие кумци им взеха 500лв за всичко с украса на всички столове и панделки младоженската маса и имаше цветя на всяка една отмасите

# 729
  • Мнения: 1 602
Коригирам се. Цената за декорацията ми се вижда нормална към висока. Изчислявам, че при нас наем на столове (шивари) за 120човека + панделки + кръгли маси с покривки 11бр + цветя на масите+младоженска маса излизат към 2200лв (но столовете доста качват като сума). Тук трябва да отебелжим, че може и да има различия в цената в зависимост от цветята (големи и високи вази изискват по-обемен букет, сезонност на цвета - примерно божури през ноември и тн), както и разлика в цената може да има в зависимост от града на сватбата.

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 16:24 от Kisses{P}

# 730
  • София
  • Мнения: 545
Ми и на мен 1700 са ми много, ММ и 1000 не иска да дадем, не знам какво ще измисля  Crazy

# 731
  • Мнения: 199
 et1chka Ами всъщност, то всичко ще е в хотела, ритуала в двора, хапването в ресторанта.. Не съм се сещала за някакъв вариант да съвместявам украсата примерно от изнесения ритуал и после вътре.. Но ми се струва доста добре  Hug Hug Hug Ето затова споделям  Wink Peace
Kisses{P} Всъщност масите и столовете са си от ресторанта, а и те ни дават да ползваме техните покривки и калъфи, ако ние искаме някакво специално цветово решение, то тогава калъфите и покривките са за наша сметка Whistling.. иначе на сватбата наистина ще сме около 130 човека.. И все пак .. само за покривки, калъфи + цветя на масите и тази на младоженците, ми се струва солено.. знам ли?!  Thinking

# 732
  • Мнения: 39
и аз така мисля. Виж в сайта които ти пратих над сто човека с с панделки, за всяка маса украса с живи цветя и украса с булченската маса като включва панделки камъчета органза камачета и за на гостите масите са към 4,80лв на човек и това са горе долу 600лв.

Вие в кои ресторант ще се жените?

# 733
  • Мнения: 199
и аз така мисля. Виж в сайта които ти пратих над сто човека с с панделки, за всяка маса украса с живи цветя и украса с булченската маса като включва панделки камъчета органза камачета и за на гостите масите са към 4,80лв на човек и това са горе долу 600лв.

Вие в кои ресторант ще се жените?
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile
Най-хубавото е, че тази агенция, която даде се е вихрила и там и има снимки.. определено ще ги посетя!!! Много ти благодаря   bouquet

# 734
  • Мнения: 39
В максито ще сме, в студентскиград  Simple Smile

ее супер аз съм била там на сватба и беше много хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт