Прически за малки мъже

  • 21 098
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 771
Ами така му казват Simple Smile

Цитат
Извърнатият растеж на косата на челото е състояние, при което космите на косата в областта на челото не са насочени напред и надолу и не покриват челото (както е нормално), а са извърнати и растат насочени назад и нагоре, като образуват така наречения бретон на лизнат от крава.

И моя бретон е така. Като малка много се ядосвах, а майка ми го обясни по странен хумористичен начин. "На село сме. Чакаш ме пред плод зеленчука. Излизам и гледам как една крава те лиже по главата"  Joy

# 61
  • Мнения: 111
Здравейте,
моят малък мъж си е още бебок, но косата му напоследък доста порасна и започва да му влиза в очичките, а ММ като се е заинатил, че до 1 г. няма да го подстригва и не мога да изляза на глава с него. Да си призная малко ме е страх да го водя при който и да било фризьор, а и сега се замислям, че не знам каква прическа да му правят - задължително ли е да го обръснат нула номер или може и друго? Много са ми въпросителните.

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 17:28 от AnMary

# 62
  • Мнения: 11 569
Не е задължително да е нула номер. Щом му влиза в очите, заведи го да му намалят бретона малко. Да не му пречи на детето, а таткото ще помрънка, но ще е пред свършен факт. Не е задължително да му казваш че ще го водиш на фризьор.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е, то ако е само за един бретон и ти можеш да го клъцнеш, чак пък фризьор... ТМ иска да окьоравее детето ли, как ще го оставите да му влиза косата в очите?

# 64
  • Мнения: 455
Отрежи бретона на детето да не му влиза в очите,няма нужда от фризьор за това.

# 65
  • Мнения: 1 897
А, защо не се подстригва до 1г.?!

# 66
  • Мнения: 15 033
От суеверие.

# 67
  • Мнения: 1 897

Да,бе ooooh! Всичко бях чувала, ама това newsm78

И значи по-добре да окьоравее детето, но да не му подрежем бретона от суеверие. А и повечето дечица като се кръщават преди 1г., нали им отрязват по-малко косичка.

# 68
  • Мнения: 15 033
Питаш защо, аз ти отговарям. Аз моят син съм го подстригвала преди да навърши година. Ти сещаш ли се за една разумна причина детето да не се подстригва?

# 69
  • Мнения: 1 897
Ама аз ти вярвам, просто се учудвам на това: "Пречи му бретона,ама мъжът ми не дава до 1г." ooooh!

# 70
  • Мнения: 15 033
Той пък мъжът ѝ много ще разбере, ако му подстриже малко бретона.

# 71
  • Мнения: 8
Доста интересна тема Simple Smile Да ви споделя, че имам две момчета и двете си ги подстригвам с машинката редовно през месец-два. В началото упорстват и не щат, но големия (на година и 7)  вече имитира машинката и май му харесва!

# 72
  • Мнения: 1 326
Доста интересна тема Simple Smile Да ви споделя, че имам две момчета и двете си ги подстригвам с машинката редовно през месец-два. В началото упорстват и не щат, но големия (на година и 7)  вече имитира машинката и май му харесва!
Завиждам ти1  Grinning

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Мамона, като минаваш с машинката равномерно ли се получава? Има ли като дупки. Много се чудя дали да не си взема и аз една да ги подстригвам в нас.

# 74
  • Мнения: 1 630
Момичета знам, че темата е за момчешки прически, но кажете, моля как се справяте с воденето на фризьор? Малката не дава да й пипна косата, камо ли да я среша, камо ли да я заведа на фризьор. Дърпа се, пищи, върти се, блъска ме и това е. Пробвах да й пусна клипче как правят прическа на малко момиченце, ресахме куклите, аз си правих прическа пред нея- еми ОК, проблеми няма да гледа, само да не е на нейното глава. В яслата е най- рошава. Другите деца- подстригани, сресани, с опашчици... А пък нашата принцеса- рошава...ужас... стърчи навсякъде. Проблемът е, че е леееко къдрава, тук- там с по- права косичка, тук- там с буклички, няма път, нищо... На върха на главата й има 2, не знам как да го кажа, кота завъртулчета, които, моята фризьорка ми каза, че са ужаса на всеки фризьор, защото са като спиралки и от тях тръгва коса буквално във всички посоки... още две такива има на врата и на челото.... иииии смятайте какво става  Crazy
Това нещо трябва да се пипне от фризьор, ама как да я навия? И ако е период, кога ще започне да осъзнава и за ми разрешава? На 2 години и почти 5 месеца е.
Дайте някакви идеи, благодаря предварително   Hug

Общи условия

Активация на акаунт